Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

my gallery

#1
Pentru cei interesati, eu am un link (care sunt de fapt mai multe) care duc la niste fanart-uri facute de mine:

unu la mana: am cu Death Note aici: http://miruna23.deviantart.com/gallery/11755344

iar cu anime/manga fanart in general e aici: http://miruna23.deviantart.com/gallery/26223742

tot ce e acolo e facut cu culori de apa, acrilice si creioane, nu folosesc calculatoru' decat la mici retusari dupa scanare.

pareri?
I don't support people from different camps, I don't chose sides... see me as Switzerland...
[Imagine: sigpic350185_1-1.jpg]
-aceiasi "signature" pe care o am si pe AarinFantasy-

#2
Hah...Sunt foarte dragute cele cu L...
Mmmm inghetata cu capusunele>>in ce ai lucrat?
Cel cu doi ingerasi sau demonisori, e foarte buna si bine facuta>>lucrezi in acuarela nu?
Iti ies foarte bine aripile>>bravo amazing^^
Acuarela ta e magica...si tu esti magica>>imi plac umbrele care le-ai redat >>L's Lazy mornings finished...^^
Maiden Rose project>>omg...imi place fte mult^^...
Voi mai trce sa imi minunez ochii cu art-ul tau!
Tu demonstrezi ca arta traditionala are o valoare si posibilitate mai mare ca arta digitala^^
Spere ca pe viitor te vei alatura si tu concursului nostru^^FanArt & FanFic...Gammbate!

#3
Imaginea cu inghetata si celelalte fructe si cu L in fundal sunt facute cu pasteluri si dat apoi cu fixativ de par 3

Aproximativ toate sunt facute cu acrilice si acuarela, ce am mai folosit sunt culori de ulei (pentru picturile facute la scoala din folderul paintings and drawings), pasteluri si tehnici mixte ceea ce include mici modificari ale culorilor pe calculator.

In legatura de concursuri... cine stie, daca sunt premii generoase si nu doar "felicitari!" nu vreau sa par pofticioasa dupa premii da' macar daca e un concurs atunci sa fie calumea XD
I don't support people from different camps, I don't chose sides... see me as Switzerland...
[Imagine: sigpic350185_1-1.jpg]
-aceiasi "signature" pe care o am si pe AarinFantasy-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Have a look--> Eby's gallery is back Eby 4 4.192 22-07-2012, 10:23 PM
Ultimul răspuns: Aggie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)