Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

mY gfX

#11
hei .....nush dak pot face asta shi sincera sa fiu ..nu imi pasa dar ....vreau un sig sau av facut de t sunt soper tari :X:X:X:
uite img ..http://media.photobucket.com/image/edward%20culen/WasBittenByEdward/ed-1.jpg
vreau ori av ori ..sig nush .....il schimbi cum vrei tu ..nu imi pasa/...dar doar dcaa poti si vrei 5
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#12
Puteai posta la "Avatar si siguri la comanda" xD , dar fie...71 in primul rand vreau sa zic ca e super imaginea o.o 8 luv Edward 38 si voi face un sig sau set 10 sper sa il pot face in urmatoarele doua zile...nu garantez nimic ^^"

Inca doua sig`uri...

[Imagine: robot3.png]

[Imagine: Altar.png]
[center][Imagine: lavi.png][/center][/align]

#13
Poi...le voi comenta doar pe ultimele...39 2
Primul mi se pare...facut dupa un tut peste care mi-au trecut si mie ochi candva XD.Arata destul de bine dar sti care e problema ta? 21
Folosesti prea mult brushuriole acelea...splatter sau cum s-or numi...In fiecare sig de al tau e (aproape)
Hmm...39 e cam prea incolor...adica nu ma atrage nimic..nu are un punct ce sa ademeneasca ochiul si e plictisitor...nu e interesant..39 Ai fi putut...pune mai mult verde pe mana in asa fel incat sa aiba ceva special...si sa atraga ochiul cu ceva.
Al doilea...uh...Nu prea stiu ce sa zic despre el.Renderul e gri...tu ai facut bg-ul portocaliu...textul galben...Cam nepotrivit pe acolo.Apreciez efectele care cat or fi ele de putine/multe isi au efectul...singurul lucru ce strica ti-am spus...e culoarea 106

: ) Astept mai multe lucrari si de data asta te astept cu niste comentari si la topicul meu 10
o.o" wot

#14
primul e probabil cel mai bun al tau

nu l'ai aratat pe mess.. little runner ( stii tu 10 )

so yeah.. culorile sunt ok, ai depth destul zic eu, putin mai multa munca la flow si lighting Smile

keep it up
[center]
[Imagine: proudv3.png]
prayin` to the all mighty dollar
[/center]

#15
me little runner? 5

10x pt comm`uri 4

mi-am tras si eu showcase...XD

[Imagine: sigshowcase.png]

primul si al 5-lea sig din showcase sunt noile [[ bine...nu chiar asa de noi xD ]] sig-uri si acesta:
[Imagine: sig20.png]
care este comanda

si acesta:
[Imagine: warriorsig.png]
[center][Imagine: lavi.png][/center][/align]

#16
Deci sigul cu Ichigo e 38 3838 da` te-a pus naiba sa-l strici cu bledingurile de la text... puteai sa pui unul simplu, alb, pe undeva pe l
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#17
Topicul asta se pare ca a cam murit : )) nu am mai trecut pe aici ... umm Seren la sig-ul cu Ichigo scrisul este setat pe soft light, dar nu se vedea bine si i-am pus doar un outerglow sa se vada...=) am mai facut cateceva...Smile

[Imagine: Smoke.png]

[Imagine: test.png]

[Imagine: stein4chetu.png]

Astea sunt de ceva timp, dar nu am avut timp sa le postez Smile

[Imagine: Lalasigcopy.png]

[Imagine: Comanda2.png]

[Imagine: Av2-2.png]
[center][Imagine: lavi.png][/center][/align]

#18
*siiiiiiighhh* Bun, le voi comenta pe ultimele:

1 - Copii, eu habar n-am daca va dati seama sau nu, dar cand adaugati text intr-un sig nu va uitati si daca se potriveste?? Pt ca acel 'smoke' STRICA MULT. For God's sake... In rest, puteai face marimea ceva mai mica. Dupa cum vezi, in stanga mai e ceva loc, deci putea fi mai mic si pe verticala si pe orizontala. Atat.

2 - Asta e bun, chiar foarte bun. Semnatura nu se vede prea mult si e ok.

3 - Nu mai posta avatare ca nu dau foarte mare importanta..

4 - Si asta e dragut.

5 - Smudge-ul ala din stanga nu da deloc bine, cat despre text... E mare, e overlayed, si cel mai important : nu da deloc bine.

6 - Din nou, avatarele nu prea au rost...

Spor in continuare si la fel ca Serenity, rezolva problema cu textul si toate cele. Fa astfel incat sa dea bine, nu doar ca sa fie acolo si sa 'exprime' ce zice sig-ul.
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)