Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

just hy:)

#1
hySmile Sunt Lore si... nu prea stiu ce sa scriu 21
Am 15 ani si mai un pic vor fi 16. Sunt din Resita, oras necunoscut, dar totusi e casa mea.
Sincera sa fiu, nu imi place sa ma autodescriu, dar o sa va spun totusi cate ceva. Imi place foarte mult sa citesc. Prefer sa-mi aleg singura lecturile, urasc listele de la scoala... majoritatea sunt plictisitoare... Sper ca voi gasi multe povesti, sau mai bine zis, fic-uri, care sa imi atraga atentia. In ultima vreme am devenit destul de pretentioasa la ceea ce citesc. Implicit, cu cititul vine si dorinta de scris. Nu sunt tocmai buna, dar sper sa mai avansez si sa ma mai ajutati cu niste sfaturi pentru a ma putea autodepasi.
Cam asta cred ca ar fi... Daca vreti sa aflati mai multe, doar lasa-ti un mesaj si o sa raspund Smile

Don`t worry, be happy :X

#2
Bine ai venit pe Animezup, brokenxwings!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Lory :] Bine ai venit pe Zup , sper sa iti faci multi prieteni:] . Daca nu te superi as vrea sa imi raspunzi si mie la cateva intrebari ^_^ :
1.De unde ai aflat de Zup?
2.Care e culoarea ta preferata?
3.Ai vre-un animal de casa?
4.Crezi ca esti talentata la desen?
5.Ce iti place sa faci cel mai mult in timpul liber?
6.Ce parere ai despre mascota Zuppy?

Cam atat:] Inca odata iti urez un "Bun venit" calduros si sa stii ca Zup-ul te primeste cu bratele deschise ;]

#4
Lorena hug
Bine ai venit pe Zup ! Mă bucur că ţi-ai făcut şi tu cont ( finally 21 ), acum nu mai sunt singura de la Traian Vuia care e înregistrată aici 21. Anyway, întrebări nu am să îţi pun pentru că ne cunoaştem, dar nu mă puteam abţine să nu îţi urez un călduros bun venit. Abia aştept ziua de mâine ca să îmi povesteşti cu lux de amănunte prima ta zi pe forum.
Ce mai pot să îţi spun, happy posting, sper să îţi faci mulţi prieteni, să te distrezi şi să îţi placă aici hug. Welcome again hug
[Imagine: 2cr0ksm.png]

But I don't wanna go on living
Being so afraid of showing
Someone else my imperferctions
Even though my feet are trembling
And every word I say comes stumbling
I will bare it all , watch me unfold

#5
(22-11-2010, 11:08 PM)I Love Colors A scris: Buna Lory :] Bine ai venit pe Zup , sper sa iti faci multi prieteni:] . Daca nu te superi as vrea sa imi raspunzi si mie la cateva intrebari ^_^ :
1.De unde ai aflat de Zup?
2.Care e culoarea ta preferata?
3.Ai vre-un animal de casa?
4.Crezi ca esti talentata la desen?
5.Ce iti place sa faci cel mai mult in timpul liber?
6.Ce parere ai despre mascota Zuppy?

Cam atat:] Inca odata iti urez un "Bun venit" calduros si sa stii ca Zup-ul te primeste cu bratele deschise ;]

hySmile bine v-am gasit ;]] si eu sper sa imi fac:] nup, nu ma supar
1. de la o prietena, Silvia :]
2.mov :X
3.nu :[ mi-ar placea, dar m-ar scoate mama cu el cu tot afara :]]
4.nu, nu chiar :[
5.sa ies pe afara, sa ma distrez, sa scriu, sa citesc, sa ma uit la filme/anime-uri, depinde de dispozitie.
6. e super draguta :]
Merci ca ai trecut pe aici :][posturi unite]
(22-11-2010, 11:25 PM)Better Off Alone A scris: Lorena hug
Bine ai venit pe Zup ! Mă bucur că ţi-ai făcut şi tu cont ( finally 21 ), acum nu mai sunt singura de la Traian Vuia care e înregistrată aici 21. Anyway, întrebări nu am să îţi pun pentru că ne cunoaştem, dar nu mă puteam abţine să nu îţi urez un călduros bun venit. Abia aştept ziua de mâine ca să îmi povesteşti cu lux de amănunte prima ta zi pe forum.
Ce mai pot să îţi spun, happy posting, sper să îţi faci mulţi prieteni, să te distrezi şi să îţi placă aici hug. Welcome again hug

o da, in sfarsit sunt si eu pe zup ;]] daca ma pierd, sti pe cine sun, nu?21 care zi? n-am contu decat de cateva ore ;]] in orice caz, stai linistita ca ma cu ce sa te stresez 3 zero :X si tupul cu parul verde si trompeta:X 21 dap, si eu sper asta :] nu-ti face griji, maine ma ajuti sa-mi postezi minunata opera pentru "a ma face de ras" pentru inceput. nu-i asa ca ma ajuti ?5 somnik pufos hug pupic

#6
Heya Lore.. bine ai venit pe aici ...21 si eu sunt inregistrata de cateva ore...
am si un set de intrebari, daca nu te superi 9
1. Animeul preferat?
2. Care e animalul tau preferat?
3. Care sunt cartile tale preferate? ... sau ficurile de pe aici.
4. Manga citesti? care ar fi preferatele?

cam atat.. sper sa nu te plictisesc

see ya pupic
Cea mai reuşită semnătură.

#7
(22-11-2010, 11:36 PM)Shihaki^^ A scris: Heya Lore.. bine ai venit pe aici ...21 si eu sunt inregistrata de cateva ore...
am si un set de intrebari, daca nu te superi 9
1. Animeul preferat?
2. Care e animalul tau preferat?
3. Care sunt cartile tale preferate? ... sau ficurile de pe aici.
4. Manga citesti? care ar fi preferatele?

cam atat.. sper sa nu te plictisesc

see ya pupic

lasa, facem noi vechime 3 nup, nu ma suparSmile
1. sincer, mie greu sa aleg. undeva intre dn angel, la corda d`oro si death note. si probabil ca si vampire knight dupa ce o sa vad mai mult de un episod71
2. leopardul:X nu stiu de ce, dar imi place
3. ciresarii:X iarasi, nu pot sa spun care imi place mai mult 4, iar ficuri, n-am apucat sa citesc nimicSmile
4. nu, nu citesc. am incercat, dar ma cam plcitisesc... Smile prefer o poveste sau anime-ulSmile
nu, nu ma plictisestiSmile merci ca ai trecut pe aici hug




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)