Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

;;it's toppilicious! o(≧∀≦)o

#11
Neaţa Toppi ! Mă bucur să te văd bântuind pe forumu ăsta 21
Aşa...nu mai zic "welcome" and so on căci au făcut-o mulţi înaintea mea [ plus că mi-e lene 65 ] .
Aşa...am vreo două întrebări de bază:
1. Dacă tot ziceai că asculţi rock, îţi place şi muzica metal? Dacă da, ce formaţii?
2. Asculţi Sonata Arctica sau Nightwish? 8
3. Şti să te dai pe skate sau snowboard?

#12
OMG!!OMG!!!Buna
Yay,u[/align]n alt fan MIYAVIIII!!!De cand asteptam^.^
am si eu cateva intrebari:
1)care e melodia ta favorita de la Miyavi?
2)Ai vazut filmul Oresama in care joaca Miyavi?
3)De cat timp stii de el 4?
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#13
Arken;;
PM on the wayyy x3
Hmm, Blue Gender, am auzit de el, am si vazut cateva episoade, dar sinceerrr nu prea m'a atras xP Dar mainly cuz I'm not really into that genre, so... xD

Dydo;;
Mwahahhaha being a zombie is fuuun >83
1. sincer nu prea le am cu metal'u |3 am incercat la un moment dat, dar nu stiu de ce, pur si simplu nu m'a atras..xP
2. din pacate nup xD nightwish am mai ascultat, pe ici pe colo xD de Sonata Arctica chiar ca n'am auzit o___O *scurries off to look them up* o3o
3. paii am un skate vai de mama lui, de cativa ani..adica nu stiu daca mai e intreg |D dar in principiu cand l'am luat stiam sa'mi tin echilibrul si sa merg..cat de cat normal...relativ fara prea multe coliziuni39 4 pe snowboard vreau de'o viata sa ma urc, dar n'am avut ocazia..:help:

WolfSakura;;
OMGOMG KYAA<3
MIYAVI fan ! @O@ *tackleglomp* haha exact ce astepta subconstientu meu all this time xDD
paaiiii<3
1. jksfgaekwdsTOATE<3 nu, pe bune...as putea sa dau copy paste la discografie, da ocupa prea mult spatiu, totusi..xD adica in functie de starea in care sunt prefer anumite melodii, si Meevers are melodii pt tooaateeee starile mele, deci chiar se poate spune ca..toate |D <3
2. mmh, 4 times and counting39 4 <3
3. actually, nu de asa de mult timp xD din vara asta..de pe la jumatate39 dar am devenit fan instant (la plic) xD si de atunci obsedez cat pt tot timpu in care n'am stiut de el x3

ah ai vazut webcast'ul live de ieri??4
etoo, te superi daca iti dau add pe mess? xD mai am cateva curiozitati haha4 x3
[center]雅-MIYAVI- is my SUPERHERO♥
[Imagine: 95386.png]

•How high can you fly with broken wings..?•

[Imagine: hurt-11.jpg]
[Imagine: medium_94587.png][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)