Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hyyy!!! >(^_^)<

#1
Hyyy everyone!!!...numele meu este Anda...am 14 ani..si sunt din Sebes..hmm..despre mine si hobby'urile mele...pai..sunt foarte prietenoasaZuppy02...ascult muzica rock lml(*o*)lml...imi place sa cant la chitara si sa schitez animeuri in creionZuppy11...animeurile mele preferate sunt : Bleach,Nana,Naruto,Death Note si Trinity Blood...cam atat despre mn...daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti...ja~Zuppy02

#2
Bine ai venit pe Animezup, ~yume◕‿◕~!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Am o intrebare: imi vei trimite IDul tau prin PM?

Hristos a inviat, si paste fericit Anda! =D

btw: Melodia preferata?
Ask for it

~aDitZa Girl: do you wanna marry me?
Arken: Zup! i mean Yup!

#4
Hristos a ÃŽnviat !
Bine ai venit pe animezup !
I have a question for you ...

- vrei să fim prietene ?

Paște fericit !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#5
În primul rând Hristos a-nviat hug
Am câteva întrebări pentru tine:
1)Ce formatii de rock iti plac
2)Vrei sa-mi dai id-ul tău?
3)ÃŽÅ£i plac vampirii?
4)Citeşti manga?Dacă da,ce fel de manga?
5)Vrei să fim prietene?

PaÅŸte fericit!pupic hug
Un băiat şi o fată se întâlnesc,
se iubesc ÅŸi se iau.
- Mihail DrumeÅŸ

[Imagine: tumblr_l62y3awKTQ1qbcrgio1_500.png]

Cortina a căzut pe ultimul act al tragediei.
Dar noi, care am rămas după el, ce vom face? -
Mihail DrumeÅŸ


Claustrofobie

#6
Adevarat ca a-nviat!
..Buna tuturor again...so Arken sigur ca ti'l dau10Smile....cat despre melodia mea preferata..pai..Sum 41 - With me:X:X:X:X:XZuppy11
__________
Hy! BrokenDarkness...ms de welcome(^_^)//4Smile si da vreau sa fim prietene4

___________
helow!21 HandOfBlood
1.Formatii: Sum 41,Green Day,Three Days Grace,Evanescence,Nightwish,Bowling for Soup,KoRn,Sistem of a Down,Breaking Benjamin,Coma...si moolti altii:XSmile
2.Yep...o sa ti'l trimit pe PV;P
3.O daaa.....:X my luv21:X
4.Da am inceput de anul trecut prin toamna...si ar fi : Bleach,Nana,Skip Beat!...si o sa mai fie 21Smile Zuppy02
5.Da cum sa nu!!...[pwp]21....amm...apropo scuze da cateodata is cam crazy21

#7
Hristos a Inviat! Welcome here, ~yume◕‿◕~!
Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni.
Am cateva intrebari:
-Care sunt culorile tale preferate?
-Ce fel de filme iti plac?
-Vrei sa fim prietene? hug

Sper sa raspunzi repede. Ne mai vedem pe forum Smile

#8
hey BlackSmile! Adevarat ca a inviat!
pai...culorile mele favorite sunt albastrul si movul...cat despre filme imi plac genurile horror cum ar fi : Silent Hill,The Ring(all) , SF...mai stiu io...cred ca animate 21...
...DA oficial suntem prietene21^_^ hug

#9
Hello, Yume bine ai venit pe zup. Să ai o şedere cât mai plăcută aici şi happy posting and no spam. Cum ai dat de animezup ? Citeşti manga? Dacă da dă câteva exemple de mangauri pe care le-ai citit.
Btw şi eu cânt la chitara xd. Cum ţi se pare ? Btw e chitară electrică sau clasică?
Şi care din ele îţi place cel mai mult ? Mie personal îmi place mai mult chitara clasică.
-

#10
hy ° Lynn!Smile...ms de welcomizare 21...pai de site am dat de mult da nu m'am inscris din motive personale nu dau nume....lenea21...oricum acm miam facut timp si m'am logat...so...da dupa cum am mai spus citesc manga..^_^
...cat despre chitara ...sunt inca incepatoare...chitari am de amandoua felurile insa cel mai mult o prefer pe cea electrica ptr ca mnah...sunt o fire mai energica...da nu tot timpu...21...imi plac foarte mult solouirle :X:X:X...si ce sa mai zic sper sa ne intelegem ^_^ .....ja~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)