Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

huh?...Oh yea o.o ... Hello O_o

#11
Omg, omg, omg... Am citit tot topicul. O_O... Like omg... O_O

Welcome, Clue. ^_^ I've no clue who you are, dar... Dacă ai reuşit să o enervezi pe Jasmine, u rili are somthing. 15

Sooo... Paşte fericit! Sau fericită. o.o Paste fericite la tine-n burtică. xD Neva'mind meh. :3

I haz some questions. O.O
2. De cât timp stai pe Baz? Big Grin
4. Îţi place să editezi manga? *haz an evil plan :]* Să traduci? *blinks eyes* Ya, ya, aşa-mi place. Să fiu directă. ^_^
5. Happeh posting.

#12
Well thnx for the greeting, Yulobo 4
Pe BAZ am aproape un an vechime, cât despre manga... I'm kind of attracted about cleaning & stuff, dar timpul nu-mi permite momentan. 46 Poate la vară? xD

#13
Niiice. XD La vară? Promiti? 15

1. Btw, ce gen de manga preferi? ^_^
3. Ce melodie mi-ai dedica de Paşti? 15
6. Ce culoare au ochii tai? :3

[Te-am luaaat. xD Eu am mai mult de un an pe animezup. :3]

#14
Mm.. nu promit nimic 4

1. În materie de manga, accept orice cu o grafică bună şi o poveste draguţă.
3. Ţie ? Nu te cunosc prea mine, so no comm pe moment 4
6. Negri xD

*hugs*

#15
Ohh, huggy addict? :3 Niiice. XD *hugs 'till she can't breathe* Soo... Go ahead, inhalează nişte aer... Apoi... *hugs again, so tight, this time, that she can barely move* :3
No idea who you are, but I like ya. :] U haz a pm from meh. Check ur inbox. ^_^

3. Something happeh, something pervy... Something more than Yulobo. :3 Ya know, I'm more than Yulobo. I'm Yulobo the green egg. But the nickname was tooo long, so... L-am mai scurtat. ^_^

6. Oh, c'mon, negri? Nu şi tu... T.T Eu îi am caprui. *grin*

8. Ce culoare are parul tau? 15
10. Cum te simti acum, că ştii că eu scriu fară greşeală şi te ameninţ că deja ai o maaare greşeală!!! [mocking ya, calm down O.o]
9. Totuşi, trebuie să ai un gen preferat. >.< As an example, I like psychological/ historical/ lolicon/ yuri... Cred că mai sunt.

Anyway, fă ce îţi voi spune în PM şi... Vei trai. *evil laugh*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)