Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

huh...O.o? oh yeah, hi!^^

#1
Buna!^^ Numele meu este Anca si am aproape 14 ani (implinesc pe 14 noiembrie). sunt destul de prietenoasa, dar daca sunt sad, ma iau la cearta cu toata lumea. parul meu este saten, pana deasupra umerilor, si ochii mei sunt albastrii. anime-urile mele preferate sunt death Note (misa, light, L, kira), Gravitation (yuki eiri) si Naruto (sakura, sasuke, temari, hinata, neji, garra, orochimaru). id-ul meu de mess este anca_fefe.
daca aveti intrebari, intrebati.^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, SakuraMaiKisetsu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună Anca, bine ai venit pe forumul animezup. Pentru început pot să îţi ziiiiiiiic Fefe? De la id, OMG , I rily love it.
Acum, sper să te distrezi aici şi să îţi faci cât mai multi prieteni. Dacă zici că eşti aşa prietenoasă sigur o să reuşeşti, asta şi să te şi acomodezi repede 5 So, have fuuuuuuuuuun.
Vad că îţi place de Gaara din Naruto, Damn, he is my favourite, îl ador. BUne gusturi [ mai putin faptul că mie nu îmi place de orochimaru şi Misa =) ] Anyways, mai am şi eu câteva întrebari, sper să nu te supere xD

Ce îţi place la Death Note ?
Cum ţi se pare L ca şi detectiv?
Ce te-a atras la Gaara?
Şiiiiiiiiiiiiiiiiiii
[center]
Îţi plac castravetiiii?[/center]

Atât :]] heh, sunt obsedată :]]. Nu lua prea tare în seamă ultima întrebare =]]

Acestea fiind spuse, distrează-te pe la noi, bine ai venit ! xD

Şedere placută ! :bye:

#4
da, potsi sa-mi zici Fefe asa imi zicea toata lumea (pana si fiicele mele care imi zic: "momy fefe"). pai si acum sa-ti raspund la intrebari:
1. grafica si ideea, foarte originala (zici ca comentez un fic 71)
2. destul de bun, dar prea bagacios si insistent
3. huh... ochii aceia verzi si tristi
4. nu numai ca-mi plac, ii ador. toata ziua mananc cu fiica Nya.
si acum sa-ti raspund tie copilita mea:
1. ne vedem... la doua e bine?71

#5
Bine ai venit pe zup..^^...
ce muzica asculti?
ce alte animeuri iti plac? [ we all know of naruto,bleach,gravitation si death note....xD]
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#6
so goddes, am sa-ti raspund la intrebari (pe scurt daca se poate 71):
1. Jrock, Jpop, Pop si Punk-Rock (defapt de punk-rock imi place doar avril lavigne)
2. Blood + (saya si hagi :X), Inuyasha (koga si ayame) si Paradise Kiss (yukari)
cam asta ar fi... alte intrebari?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)