Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hiya

#1
Salut. Ma numesc Andrei, am...o anumita varsta... si sincer nu am mai activat pe vre-un forum anime de aproape 5 ani (yes, yes I am ashamed of myself).
Anyway, am dat pe aici din greseala si cred ca am sa raman sa va mai stresez cat de cat.
[Imagine: 853388ce6bdb7277cc789988ed3b2175_zps2236a6e0.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Archangel!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Helăău, Andrei *h.u.g.s* . Bun venit pe zup şi sper să te distrezi şi să-ţi faci mulţi-muţi prieteni. ^^
Eh, fiindcă n-ai spus prea multe despre tine, o să-ţi pun câteva întrebări.
a. De unde eÅŸti ?
b. Câţi ani ai ?
c. Citeşti ? Dacă da, care-i autorul preferat şi cartea ?
d. Ai un serial favorit ? :]
e. Ce fel de muzică asculţi ? Sonata Artica îţi place ? [:

Cam atât, m-ai aş pune câteva întrebăi, dar las şi ceilanţi useri să te întrebe chestii *laughs* . Îţi urez încă o dată un bun venit călduros pe zup şi sper să ne mai citim. hug

*h.u.g.s*
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#4
Helăău şi bun venit aici ! * hugs *
Am şi eu ceva întrebări:
- Presupun că lucrezi în photoshop (după siguri...), dar întrebarea mea este: de cât timp?
- Citeşti manga? Ai vreo preferată?
- Ai vreo emisiune preferată la tv?

Cam atât. welcome again şii nu spama. * laughs *.
hug

Ediiiit: Ce marfă că mai sunt persoane pasionate de baschet. [:

#5
1. Sunt din Deva, dar mai mult stau in Arad unde fac facultatea.
2. Undeva peste 20 de ani.
3. Citesc cand am timp liber, iar cartea mea preferata e Divina Comedie.
4. Serialul favorit e Scrubs, cred ca am vazut toate episoadele de cel putin 5 ori si tot rad la ele cu acelasi entuziasm ca prima data.
5. Ascult de obicei hard rock si heavy metal dar imi place f mult si muzica instrumentala, in special flaut si pian. Yep imi plac anumite melodii de la sonata arctica gen Broken si I Want Out.

In rest...am 1.89m,
imi place basketul da nu am mai jucat de mult,
nu imi place sa ies in cluburi, in special datorita fumului si muzicii fara gust din ele,
nu am timp liber deci nu am timp de hobbiuri,
nimic nu mi se pare mai placut decat dormitul
ma consider agnostic
si am o viata destul de plictisitoare.

In Photoshop nu am mai lucrat de prin clasa a 12-a..deci de mult.
Nu mai citesc manga, prefer animeurile si emisiunea preferata ar fi :in puii mei sau apropo tv:
[Imagine: 853388ce6bdb7277cc789988ed3b2175_zps2236a6e0.gif]

#6
Heya Andrei ^^ Bine ai venit pe Zup.Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni.Intrebari nu am pentru ca au fost puse deja.Anyway, iti urez sedere placuta si ne mai citim pe forum ^^
Zbye~
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#7
Welcome here Andrei! xD
Uuuuu, good tastes here. 15

Desenezi?
Ce trupe de rock/metal asculţi?
Crezi că ai o viaţă plictisitoare doar pentru că leneveşti [cum fac şi eu]. Dar defapt e foarte interesantă. Doar că în cazul nostru o irosim lenevind. 21
EÅŸti la facultate acum?

That's all. xD
Welcome again, happy posting without spam and have fun! hug

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#8
(30-04-2011, 10:50 AM)Ang. A scris: Welcome here Andrei! xD
Uuuuu, good tastes here. 15

Desenezi?
Ce trupe de rock/metal asculţi?
Crezi că ai o viaţă plictisitoare doar pentru că leneveşti [cum fac şi eu]. Dar defapt e foarte interesantă. Doar că în cazul nostru o irosim lenevind. 21
EÅŸti la facultate acum?

That's all. xD
Welcome again, happy posting without spam and have fun! hug

Xoxo, Ang.

Nup, nu desenez, sunt antitalent, doar schite care ma ajuta sa invat mai bine ceva.

Ascult o groaza de trupe dar imi plac f mult Disturbed, Red, My Chemical Romance, Evanescene, Within Temptation, Breaking Benjamin, Three days Grace, Flyleaf, Atreyu..etc si melodia mea preferata e Amy Lee feat. Seether - Broken.

Sunt la facultatea de medicina generala in anul 4 si mai am vreo 2 sapt pana incep examinarile inainte de sesiune XD.

Thanks for the welcomes.
[Imagine: 853388ce6bdb7277cc789988ed3b2175_zps2236a6e0.gif]

#9
(29-04-2011, 01:34 PM)Archangel A scris: 3. Citesc cand am timp liber, iar cartea mea preferata e Divina Comedie.

O.o Nu crezusem ca cineva ar putea citi 'Divina comedie' de Dante Alihieri. Mda, m-ai sunt si exceptii...

Ce moment ti-a placut sau te-a frapat cel mai mult din opera?
Mie mi-a placut cele 33 de versuri de la purgatoriu. Poate din cauza ca Dante era condus de un un poet antic, si anume Vergiliu. Vergiliu reprezentand partea ratiunii a autorului.

- Ai citit 'Vita nouva' ?

Bine ai venit pe zup ! Distractie cat mai placut ape aici. :]

Serqet Hetyt^^
[Imagine: aaaakip.jpg]

#10
Cel mai mult mi-a placut inscriptia de pe portile iadului si descrierea celui de-al saselea cerc al iadului, cel al hereticilor.
Nu am citit Vita Nouva, dar in chimb am citit Paradise Lost si mi s-a parut grozava. Nush daca ai citit-o, este vorba de caderea lui Lucifer si planul ingerilor de a se razbuna de God.
[Imagine: 853388ce6bdb7277cc789988ed3b2175_zps2236a6e0.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hiya Leontina 11 5.190 10-07-2011, 11:05 AM
Ultimul răspuns: Leontina
  Hiya Peeps kriptykk 7 3.570 03-11-2009, 03:26 PM
Ultimul răspuns: pinky
  Hiya peeps!! ShyLie 5 3.412 17-04-2008, 09:21 AM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)