Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

high school Naruto manga PLEASE HELP ME!

#1
salz all!so,nup stiu cat de bine e amplasat aici acest topic dar ma rog,lam deschis aici pt ca toti fanii Naruto sa vade,deci,gata cu palavrageala,sa trec direct la subiect(o sa aveti de citit):
deci,mi-a venit in minte sa incep sa desenez o serie de benzi desenate cu cei din Naruto,normali,fara kunaiuri shi alea,alea,la liceu shi,cum inca sunt la inceput cu desenul,pana ma obisuniesccu formele corpului,etc,am incercat sa desenez din niste videoclipuri de pe you tube,dar de la o vreme nu mi se mai incarca aproape nici un videoclip,indiferent pe ce pagina e postat shi nu stiu ce sa fac,chiar vreau sa continui dar aici nu prea am cum.am cautat cate ceva shi pe net dar tot ce am gasit erau niste imagini foarte mici,asa ca,va rog,daca ma puteti ajuta v-as fi foarte recunoscatoare...
cum am spus shi mai sus,nu stiu cat de bn amplasat este topicul shi dupa parerea mea e cam prea in interes personal shi sar putea sa credeti ca sunt cam egoista...dar tot ce vreau esta sa continui acest proiect.
nu ma voi supara daca un moderartor imi va inchide topicul,poate am incalcat o regula(ceea ce nu-mi sta in fire)shi daca e asa,voi reciti regulamentul shi ma voi descurca eu.
multzumesc anticipat!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)