Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hi ^_^

#1
Buna,ma numesc Alexandra si am 12 ani ^^
Pai...sunt din Alba-Iulia 4 si fac cam orice tampenii care imi trec prin cap 21
Nu pot sa zic ca sunt un copil linistit pt ca ar fi o minciuna mare cat mine 21
Imi place sa glumesc toata ziua si mai rar ma vezi pe mine suparata.Urasc mincinosii,oameni cu fite procurate de la Paris 21 si cei care se cred mai buni decat restul. Imi umplu timpul cu tot felul de tampenii si imi place sa fac mereu ceva de care sa ma pot amuza 4
Ascult j-pop si j-rock dar mai rar....
Anime preferate....Nana,Bleach,Naruto (da,vechea mea pasiune), etc...
Manga-uri preferate ... Naruto 4

Cam atat sper sa ne intelegem bine ^^ 4
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3

#2
Bine ai venit pe Animezup, sakura_alee!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
HeLLo HeLLo4
Bun venit pe Zup
Akm sper sa ma ierti k nu ma pot abtine fiindca eu sunt mai curioasa decat prevede legea si o sa ma apuc sa te intreb cate ceva104
1. Iti plac animalele? Si dak da care e animalul tau preferat?
2. Iti plac lucrurile supranaturale...vampiri, varcolaci, sirene etc.?4
3. Care e cataretul/trupa ta favorita?
4. Iti plac chestiile romance?
5. Vrei sa fim prietene?stea

Cam atat pentru moment...inca o data bun venit pe Zup4
Ja Ne :bye:
KyuMin.

#4
Mersi pentru primire.

Acum sweet.killer sa-ti raspund:
1.Da imi plac animalele,in special cateii 5
2.Da...desi ma cam sperie imi place sa caut chestii despre ei si fantome 21
3.Linkin Park nu pot sa zic ca e chiar preferata,dar ascult destul de des 4 si ar mai fi Arashi 4
4.Nu foarte mult,adica nu ma uit la tot felul de telenovele,dar in fic-uri imi place sa vad si putin romance ^^"
5.Dap pupic

#5
Hi bye, eu sunt Musa ( imi place la nebunie muzica ) ........numele meu adevarat este Cristina si am 18 ani. Sunt o fata simpatica si responsabila. Sunt din Moldova ,Chisinau . Imi place: sa colectionez felicitari si timbre , sa citesc literatura artistica , sa merg prin parcuri , sa imi fac prieteni noi .muzica...............:love::yes:
Urasc:impocrizia,intarzierea, plagiatul.filmele(nu am rabdare pana la sfarsit ):stress::blood:
Muzica, ascult diferite genuri pentru ca consider ca in fiecare gen sunt piese originale si bune de ascultat ........
Anime preferate: Pure love , Paradis Kiss , Gravitation. Blood, Nana.
Manga : sunt foarte multe ..............
Sper sa devenim prieteni!hug8party
:bye:

#6
Hi Hana-chanpupic Pot sa-ti spun asa nu?5
Welcome here, I hope you'll have fun. Din punct de vedere al fazei cu "copil linistit" sa sti ca ne potrivim21 Si eu sunt...a bit crazy65...dar cred k o sa ma intelegi la faza asta71
Pai sa-ti pun si eu cateva intrebari daca tot am ajuns aici71.
1. Iti plac ciresele[mie da:X]? Care sunt fructele tale preferate?
2. Ce zodie esti?
3. Ai mai vazut si alte anime-uri in afara de cele pe care le-ai spus deja? Care?
4. Cum de te-ai hotarat sa-ti faci cont pe zup?
5. Iti place japoneza?

Cam atat...ne mai vedempupicbye

offtopic: musa ar trebui sa-ti faci tu un topic unde sa te prezinti asa cum si-a facut Hanako-chan, aici postezi numai daca ai ceva de spus despre descrierea ei. Nu te supara dar nu aveam cum sa-ti spun altfel pentru ca ti-ai dezactivat pm-urile si nu-ti pot raspunde4. Daca ai nevoie de ajutor da-mi un pm cu id-ul tau :3:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#7
Myuu poti sa-mi zici si Hana-chan 4

Deci sa-ti raspund si tie : 4 pupic
1.Da,foarte mult :X si chiar sunt printre furctele mele preferate.Ar mai fi struguri si perele :X
2.Gemeni,pe 6 iunie 4
3.Da,am mai vazut....sa ma gandesc 39 aaa....YYH,Kaleido star (se putea fara ^^),blood +,fmp,fma si acum am de gand sa ma uit si la Higurashi no naku koro ni...nu ma uit de foarte mult timp la anime-uri deci inca nu am vazut prea multe ^^" 4 Desi totusi am mai vazut cateva pe cere nu mi le mai amintesc 9,nu mi-ar strica niste recomandari 4
4.Pai...pe moment 4
5.Da pupic

#8
Hm...recomandari...incerc eu4. Cred ca ar fi trebuit sa te intreb si ce gen de anime iti place dar o sa incerc sa ma orientez dupa ce ai vazut deja. Deci...Paradise kiss si Toradora sunt shoujo [adica pt fete in special] apoi ar mai fi Death note[e gen politist dar e super tare trebuie sa-l vezi] Vampire knight [cu vampiri..are 2 sezoane], Kuroshitsuji [si asta e superb, cu un demon, Sebastian:X:X] si daca ai vrea sa incerci ceva Shounen-ai [love between boys65] try Gravitation or Loveless, dar personal mi-a placut mai mult primul. Momentan eu vad Code geass care e foarte interesant si-mi place la nebunie insa nu prea am timp sa ma uit la el acum ca am inceput liceul...oricum ai putea sa vezi la ce ti-am recomandat si sa nu uiti sa-mi dai un pm sa-mi spui daca ti-au placut. Cu ce anime incepi ramane sa stabilesti tu71
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#9
Ok,death note iese ca l-am vazut ^_^. Mersi pentru recomandari 4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)