Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hey there^^'

#1
Hello.Pai sa vedem...prietenii imi spun Mitzy,am 15 ani(aproape..implinesc in noiembrie^^')si sunt din Constanta.Anime-uri preferate: Air tv,Death Note,Spiral,Kanon,Strawberry Panic!(^^'),Chobits,Princess Tutu(^^'),Shaman King,etc.Am vazut ca am fost asaltata 21 deja adormisem dar mi-am amintit sa postez.Daca aveti intrebari spuneti.

#2
Multumesc pentru intampinare Shimizu^^ Formatia mea preferata este Simple Plan.

#3
Mitzy,Mitzy, Mitzy!^.^Oh..pardon Teddy bear...:10:...Hm,happy to see you...Chiar daca te-ai inregistrat inaintea mea nu ma puteam abtine...so as avea eu cateva intrebari:
1.Citesti manga?..sunt obsedata de intrebarea asatT.T
2.Pana la urma te mariti cu ursul ala?*mwuhaha*
3.Nu-i asa ca vrei sa ma omori?^.^

PS:Marmotele stiu de ce...21
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

#4
1.Citesc din cand in cand..^^' Intrebarea ar trebui sa fie "ai rabdare/timp sa citesti manga?".Cred ca singurul manga pe care l-am terminat este Air.
2.Eu nu ma marit cu nici un urs!XD
3.O fac prietenele mele marmote in locul meu.

#5
Hei, Mitzy! Bine ai venit aici! Sper ca iti place site-ul!
Ma bucur sa am un user ca tine 4
Si mie imi plac Simple Plan. Melodia mea preferata este "Perfect World". A ta? Anime-ul tau preferat care este? Si ultima intrebare... care marmote? Cele care invelesc ciocolata in staniol? 21

#6
Thanks Flaw *blushes*
Argh chiar m-am gandit de multe ori care melodie ar fi preferata mea XD.Nici nu stiu ce melodie sa aleg.Hmm....Prima melodie pe care am ascultat-o si este speciala pentru mine ar fi "Welcome to my life" desi cu asta au debutat.Air tv si Death Note sunt pe primul loc ca anime-uri favorite.Oh si legat de marmote...cele cu ciocolata^^'Ai grija sa nu mai mananci de azi Milka.Te poti transforma intr-o marmota ucigasa O.o Marmots will take over the world.

#7
Cine spune ca nu sunt deja o marmota ucigasa? 65
Din AirTV am vazut doar 2 episoade dar Death Note se numara si printre preferatele mele si sa stii ca mi-a placut si Air, asa putin cat am vazut din el 10
P.S. Se vad acum partenerii pe prima pagina? Ai mai intrebat si pe altcineva? 39

#8
Hei acum vad si eu topicul...uhmm sper ca nu prea tarziu dar totusi welcome pe zup sper sa te acomodezi rapid camerele se adla la etajul doia prima la stanga doriti ajutor cu bagajele ?21 ok exageram si eu..simple plan glumesti luv it :X inca nu am vazut animeul air tv dar mi-am propus sa il urmaresc 4 si death note luv it..so buna din nou and hope that we'll be friends ^ ^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#9
Thank you^_^
Flaw nu se vad partenerii dar no problem.
Oh inca o marmota ucigasa X__X Hmm cel putin ne pricepem la impachetat ciocolata.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)