Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

**hey peole!!**

#1
hwy there i am new over here ^ ^ nu prea shtiu cu ce sa incep nici nu prea shtiu sa ma descriu nu foarte bine...singurul lucru pe care il shtiu sigur despre mine e ca ador tot ce e anime sau manga (e nu chiar tot daca nu imi place un anime nu imi place) sa incep cu preferatele mele...rozen maiden,elfen lied,death note,inuyasha,chobits,yu yu hackusho...gravitation,jigoku shojo, paradise kisse shi cam atat bine nu le inshir pe toate vazute...ca muzica nu am preferintze totushi parca ma axez mai mult pe rock o da...sa nu aud manele nu vreau sa fac descriminare dar sorry chiar nu imi plac deloc..yak...ca formatzi cantaretzi bla bla am asha evanescence,Linkin Park ,avril lavinge,Drum&Bass shi mai multe nu vreau sa le nshir pe toate ca sa se creeze certuri..apropo ador albastrul ca shi negrul shi movul nu ma pot hotari intre aceste trei culori toate ma linishtesc prin felul lor iar negrul parca ma regasesc in el ,albastrul ma calmeaza, iar cand e mov in jur ma simt in al noulea cer..ca filme imi plac cele horor shi comedie ..mai e shi actziune dar nu ma omor...nu ma punetzi sa inshir filmele care mi-au placut ca ma apuca dimineatza >.>...chiar nu mai shtiu ce sa spun despre mine cateodata ma ia gura pe dinainte shi sunt foarte enervanta (nu pot sa cred ca am scris asta..) deobicei incapatzanata shi nu prea ma las contrazisa...totushi sunt o fire prietenoasa iar cei care ma cunosc bine ...cu aceia ma intzeleg perfect so sper sa ne putem cunashte cat mai bine pentru a deveni prieteni bunii byyee
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#2
wai, alta descriere detaliata!! good, asa am aflat mai multe despre tine! si mie imi place mult culoarea negru!
bun venit printre noi, happy posting, distractie placuta! iti vei face prieteni aici, eu unul vreau sa fiu prieten cu toti ^.^.

ai mai putea sa imi spui cate ceva despre tine?
- ce mancare iti place
- cum iti petreci timpul liber
- ce hobby ai
- ce fel de haine porti
- felul tau de a fi [mai detaliat, fata de cel de sus. ca mai toate persoanele se considera sacaitoare si enervante Smile ]

cam atat, see ya around 4

#3
mi-ai zis ca mai scriu cate ceva despre mine scuze ca am vazut doar acum ^ ^"..so sa incep cu cererile o da shi thnx pentru intampinare un singur user but don't mether macar e unu 4

ce mancare imi place?....hmmm sicer pizza o ador o venerz cu toate nu prea mananc asha des imi place la nebunie :X...nu imi place fast foodul deloc yak ..cu toate ca acum trei partu ani imi placea la nebunie dar multzumesc parintzilor mei care nu m-au dus

pai timul liber imi place sa il petreec distrandu-ma cu prietenii bine intyzeles nu prea conteaza unde sunt atata timp cat sunt impreuna cu ei ...shi shtiu sa ma distrez 3...bine prefer sa mergem la mare iar anul asta mi se implineshte dorintza so...la mmaaareee

hobby...hmmm nu cred ca am sincer poate desenatul se poate numi un hobby? fac asta destul de des shi imi place sa imi exprim sentimentele prin desen...imi place sa merg la patinuar am tzinut lectzii acum doi ani dar nu de profesionism atata cat shtiu sa merg...^ ^

pai la haine nu sunt o obsedata din aia care daca vedde ca e ceva nou la moda sau asha merg direct in magazin ..imi place sa port haine in dungi chiar imi plac... nu prea port fuste ee ma mai prinzi shi cu o fuasta pe mine dar nu foarte des ...cateodata sunt imbracata in culori (cand se intampla trebuie sa am un scheslet pe tricou sau pe haina 4) sau in negru shi alb ..depinde de starea mea....deobicei sunt mai vesela so port mai mult colorat

sa shtii ca eu nu ma pot descrie atat de bine ..^ ^"" sunt incapatzanata asta imi spune toata lumea shi chiar sunt nu ma las pana nu le dovedesc ca eu am drepptate (chiar daca nu am..)...shi serios sunt enervanta fiindca ma ia gura pe dinainte cateodata shi pot ajunge la certuri urate dar deobicei eu merg cu "impacarea"...imi place sa ma distrez la nebunie daca ar dupa mine ash sta toata noaptea treaza doar daca e distractzie so ...cred ca v-am lamurit macar 50 %...^ ^""
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#4
eu unul sunt lamurit 4 . avem cate ceva in comun, deci avem despre ce discuta! si eu ma imbrac mai mult in negru sau rosu inchis... da, desenul este un hobby, si unul foarte frumos chiar!

inca odata, happy posting si mai vorbim nooi 3

#5
Hehe se pare ca dark_anime a ajuns si pe aici ...
Stiu ca e cam tarziu dar vroiam sa iti urez :Bun venit & Happy posting!
Frumoasa descriere anyway :biggrin:
Nu sunt eu prea buna la ...postat welcomuri originale dar iti urez sedere placuta si sa iti faci cati mai multi prieteni ^__________^


#6
thnx a lot for all ...the 2 users !yeyy macar sunt doi whatever ...tot ma bucur decat 0 so am vazut ca shjii ceilaltzi useri postau imediat raspunzand cu multzumesc and bla bla bla sincer eu o fac pe jumatate ca sa am mai multe posturi pe aicia smile) macar sunt sincera..nu?reila...niciodata nu e prea tarziu i hate to say it but ...i am...you know...nou venit,, > . <
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#7
net down.. la pamant.. mort.. nici o sansa de resuscitare.. cam asta se intampla cu internetul meu cand ai venit... in concluzie imi cer mii de scuze ca nu am apucat sa iti urez bun venit ^^'

ma bucur ca iti place sa desenezi ,e o ocupatie foarte frumoasa ( de care m-am apucat si eu) .In general eu desenez ce ma apuca ,si nu sunt sigura ca exprima vreo ceva schitele mele...
Si mie imi place rockul , iar pe locul 1 (saptamana asta) este pt mine maroon 5 . Din animeurile spuse de tine imi plac cel mai mult elfen lied si yyh ,dar si celalte sunt printre preferate .

Have fun si ne mai vedem!

#8
thnx you to Hiryuu_Hina...really thnx poate ca e prea tarziu sa itzi multzumesc dar nu am mai dat pe aici de mult shi well m-am gandit ca nu m-a mai salutat nimeni ...oricum merci again shi poate ne vom cunoashte mai bine ..huh?4 damn itzi mai ceri shi scz ..smile)itzi sunt recunoscatoare
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#9
eu am fost ..nu aici..d.eci

incapatanarea e regula zilei la mine...deci ne vom intelege oke...
say ya like rock...... altceva in comun :001_tt2:
hainele sport sau casual sunt chiar misto :001_cool:
hehehe..... doar o intrebare...
pe o scala de la 1 la 10 cand de dusa esti ? ( i am a total 9.5.... )
the usual WELCOME si zau ca ne vom intelege bine.... :001_tt2::001_tt2:
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

#10
yea thnx a lot angel...avem multe in comun..so i am glad...pai dusa eu nu o pot spune 4...am momente in care well pur shi simplu sunt atat de serioasa shi de responsabila and bla bla bla incat nici eu nu pot sa cred iar alteori parca nu mai am nimic in cap...adica traiesc viatza la maxim smile) doar ca shtiu shi limitele...cateodata i think i am intre 0-10 de dusa smile)

P.S: de la ce vine Lithium..cumva de la o mel ?da-mi sperantze 4
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)