Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hey hi :-)

#1
Poi buna sunt Diana dar mi se spune didi smile am 14 ani sunt blonda cu ochi albastri inalta...Imi place muziva rock:love: hmmm ascult mai multe genuri....dar urasc manelelegrr nu stiu ce ar mai fi de spus despre mn39 probabil destule dar m-am prezentat in general...daca ma vezi cunoaste mai bn veti afla cum sunt so >4<

#2
Buna,Diana!Bun venit in familie 3
Intrebari:
1.Ce anime-uri ai vazut?
2.Manga citesti?Daca da da si exemple.
3.In ce zodie esti?
Cam atat.

#3
Ohhhh ce uituca sunt...deki
1.Prefer sa fac un top al animeurilor male preferatesmile
-Gravitation-pur si simplu adooor anime-ul asta
-Vimpire Knight
-Yu Yu Hakusho
-Blood+
-Death Note
-Inuyasham
-Mirage of Blaze
-honey and clever
Cam astea ar fi care imi plac dar mai sunt destule care sunt dragute :X
2.Manga nu prea citesc:-S la librariile de la mine din oras nu am gasit si ma gandesc sa fac comanda pe manga shop smile
3.Zodia pesti smile
Daca mai ateti intrebari nu ezitati sa le puneti ca va voi raspunde cu multa placere.

#4
Super! Bun venit pe zup! ^-O

Si eu sunt fana Honey and Clover =3

Sper sa te distrezi here!
[Imagine: 01op7.jpg]

#5
Bun venit Diana ^^ sper sa te simti bine pe AnimeZup ...
intrebari..am cateva :
1. care e culoarea ta preferata?
2. din ce oras esti ? ( ai uitat sa specifici 71 )
cam atat ~ :bye:

#6
1.39 poi albastru deschis...cum e cerul senin :X si cred ca si mov smile
2.Sunt din Focsani:-S banuiesc ca putini stiti ce acest orassmile e aproape de Galati
>4<

#7
Ce sa va mai spunsmile poi sunt foarte zapacita, ametita cum vreti voismile ...
-Yaoi is my obsession :yes:
-well` am un motanel pe care il ador :X
-Am o sora mai mare decat mine...mult mai mare 25 ani smile Daca as spune ca multi altii ca am multi prieteni as minti...Persoane cu care ma inteleg bine sunt destul de multe dar prieteni adevarati mai putini...
-ID-ul meu este didi_funny_girl >4< daca vrea cineva poate sa ii dea add
-hmmm si acum ceva mai diferit...imi place mult Harry Potter :X daca mai exista pe aici fani intrati pe site-ul www.educat.ro este chiar o lume a lui Harry Potter...de educat numele meu este me_didi >4< si acum imi cer scuze fata de cei pe care i-am plictisit...4
-am aflat de acest site de la o fata foarte simpatica izzie care mi-a dat prima oara linku cu ficul Obsession (pe izzie o cunosc de pe site-ul de mai sus, www.educat.ro) :X :X :X multumesc mult izzie smile la randul meu i-am spus si eu unei colege de acest site smile
Astept intrebari >4< ...Kissu si ja ne :bye:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)