Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hey

#11
am facut cateva versuri
in ultima vreme nu prea am avut inspiratie asa k am lasat-o mai moale cu compusu 21

#12
Îmi place foarte mult să compun. Orice, nu doar asta, ci
şi poezii, romane, nuvele chestii...creaţii literare.
Um, btw ţi-am luat id-ul de la profil. Sper că nu te superi. xddd
-

#13
Buna,alex!Bun venit pe forum!Sper sa-ti faci multi prieteni si sa postezi cat mai mult!!Intrbarile de rigoare ti s-au pus asa ca nu prea mai am ce sa te intreb..Sa ma snunti cand postezi si sper sa devenim prieteni(4 asa ai spus putin mai sus..4)..Daca ai intrebari..stii unde ma gasesti..4..pupici..pupicpupicpupic

#14
Hei there Alex . Bun venit p-aci , I hope you'll have a great time here .
Okay deci mi-a sarit in ochii " Myself ; Yourself " . Omg , in sfarsit observ la cineva pe lista animeul asta 8 . Mie mi-a placut mult , a fost foarte nice . Ce parere ai avut despre el 39 ? Personajul care te-a impresionat cel mai mult este ?
Cam ce trupe de j-rock asculti ?
Ai ascultat vreo melodie de la Moi dix mois ?
Ai vreun tic verbal ? ( Okay , si eu am o multime , sunt doar curioasa 71 )

Happy posting and have fun ^___^ !

edit : Am uitat sa spun ca-mi place nickul tau 8 ... I riily liked the film Ghost Rider !

#15
de ce sa nu fie pe lista mi se pare un anime foarte reusit
mie mi-=a placut de Sana Hidaka pentru ca seamana destul de bine cu mine in unele ipostaze.
pertotal mi sa parut un anime foarte reusit cu drama si romance amestecat cu faze amuzante.
mai ascult kodo si t.m revolutione nu e j-rock our sange dar are si unele melodii rock
de Moi dix mois sincer sa fiu nu am auzit niciodata
tic verbal......... a da mai am prostu obicei si repet de doua ori un cuvant sau o fraza 21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)