Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hello!

#1
Buna! Ma numesc Alexandra, am 12 ani , sunt din Bucuresti si sunt satena cu suvite blonde si am ochii caprui. Pana acum atat v-am zis. Intrebari?

#2
Bine ai venit pe Animezup, ally_97!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit ally_97!Imi pare bine ca inca cineva s-a alaturat grupului.
Cum a spus si Zuppy sa iti faci multi prieteni si sa te distrezi
Ai grija ca atunci cand postezi sa nu discuti pe langa subiect,iar posturile sa nu fie foarte scurte,altfel postul tau se va sterge.
Eu iti urez noroc si daca ai vreo nelamurire trimite un pm si intreaba10
happy posting!Ja ne
[Imagine: Vampire_Knight___Kaname___by_Vampire_Knight_Club.jpg]

Nu-i asa ca Kaname e un dragut
He is mine so back off or you die 14


#4
Bun venit pe Animezup! Smile
Sper ca te vei simti bine aici si sa te intelegi bine cu ceilalti, poate sa-ti faci si cativa prieteni "cei mai buni". Smile
Si ca tot vrei intrebari:
1. Ce animeuri iti plac?
2. Manga-uri citesti?
3. Ce muzica asculti?

And remember: no spam! 10
P.S.: Si eu sunt blonda! 10 Si ma mandresc cu asta! 21

#5
1.Poi...Naruto, Death Note, Inuyasha, Bleach, Kaleido Star.
2.Nu...inca...
3.Totul inafara de muzica populara si manele.

#6
Hey Ally [ sau ar trebui să îţi zic Alexandra ? ], en fin, nu contează, bine ai venit pe animezup, sper să te simti bine aici şi să îţi faci cât mai multi prieteni noi [ şi chestii de genul * have fun and happy posting *
Vad că îţi place Death Note, ia spune-i tu dragei de mine [ ah da, draga de mine =]]] ] ce ţi-a placut cel mai mult la acest anime? Pe lângă daptul că este superb şi absolut genial, asta ştim deja <3. ALte întrebari.. well, tot legate de anime, spune-mi care este personajul tau favorit din Death Note [ şi de ce : ) ] şi încă o mică întrebare, ce ţi-a placut cel mai mult la Kaleido Star? : >
Asta a fost vremea întrebarilor =]] but şi eu ador acele animeuri şi mă întrebam şi eu ţie ce ţi-a placut [ ştiu , curiozitatea a omorât pisica, dar eu nu sunt pisică . : ) ]

So, nu mai am altceva să îţi spun, ne mai vedem pe forum şi sper să te acomodezi repede.

Şedere placută!

#7
Ohayo! 4Smile^^ Sunt Iofly, Iofuri-chan sau Ioana, cum vreti voi.Ohayo! Sunt o mare fana anime(Death Note, Gravitation, Naruto, ParaKiss, Kaleido Star, Pokemon, Shaman King, Fullmetal Alchemist) si manga - se intelege4. Imi place sa desenez tentative de personaje manga si sa pictez, sa scriu ficuri, sa ascult muzica(o fac aproape mereu) si nu orice muzica - doar muzica buna. De asemenea, sunt o fana a teatrului - imi place sa joc dar si sa vad piese. Dupa cum vedeti, in general ador arta. Visul meu pentru viitor este sa plec in Japonia unde sa studiez designul vestimentar. Sper ca imi voi face foarte multi prieteni. Ja ne! 4444[posturi unite]
scuzati pt al doilea ohayo ...hmm...sunt zapacita de fel444 ...a da ca tot vorbeam de faptul ca sunt aiurita rau - am uitat sa va mai spun cate ceva despre mine: sunt satena cu pielea f f alba(si ma mandresc471), am ochii caprui-verzui, sunt in zodia gemenilor pe 2 iunie 1994. Sunt comunicativa, temperamentala4444 a si era sa uit...hmm...sunt cam baka cateodataSmile sper sa ma intelegeti4
Nyappy!!!!!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)