Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hello

#1
Hello.

Tinand cont ca trebuie sa fac postul asta pentru a fi "introdus" in "comunitate" i might as well get it over with.

E politicos sa te prezinti cand ajungi la cineva acasa anyway.

Uhm, i lurk a lot, si nu obisnuiesc sa raspund decat unui thread ce imi starneste interesul, preferand sa stau pe margini si sa ma amuz de drama ce supureaza prin orice comunitate online, so i doubt you will be seeing a lot of me anyway. Greu sa gasesti un forum cu threaduri in care chiar sa merite sa postezi, majoritatea forumurilor anime romanesti in ziua de azi fiind decat mici hub-uri de socializare, cu comunitati restranse ce nu prea fac altceva decat sa stagneze. But enough about that, nu vreau sa zica lumea ca-s nihilist sau ca arat cu degetul.

Frecventez forumurile romanesti/animu inca de pe vremea raposatului A+, am vazut ceva lume ce o tin minte inca de pe atunci postand arround here, so that's always nice.

Daca aveti intrebari prin care sa va satisfaceti nevoia de socializare/interactiune cu some random guy on the interwebs, nu va sfiiti sa intrebati.
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]

#2
(17-08-2012, 12:29 AM)Lokke A scris: Uhm, i lurk a lot

Hello there fellow lurker.
(17-08-2012, 12:29 AM)Lokke A scris: vremea raposatului A+

May it rest in peace.
(17-08-2012, 12:29 AM)Lokke A scris: Daca aveti intrebari prin care sa va satisfaceti nevoia de socializare/interactiune cu some random guy on the interwebs, nu va sfiiti sa intrebati.

Don't mind if i do random guy 4

Am sa sar peste intrebarea aia nepoliticoasa legata de cate primaveri ai, asa ca trecem direct la....anime-uri favorite? Asta asa, ca tot este forum de profil.
In rest, muzica, filme, JOCURI? Uimeste-ne!
Cam atat pentru moment. Este prea devreme pentru mai multa curiozitate din partea mea.

Have fun around!

#3
Favorite animu?

From the top of my head o sa zic Berserk, Gintama si Honey & Clover, din motive greu de descris. Mai sunt cateva, dar astea m-au marcat cel mai mult.

As games go, if the avatar and sig weren't a dead giveaway, imi place cam orice related to Warhammer 40k ( si Warhammer fantasy, in aceeasi masura). Recent joc multe chestii online din motiv ca rar mai gasesc ceva ce merita jucat in singleplayer, si daca tot irosesc timp macar sa il irosesc in a persistent game world.

Ca cineva ce aproape si-a decapitat cainele (accidentally) cu un butterknife when making breakfast while listening to THIS , pot spune cu mana pe inima ca i'm a sucker for Two Steps From Hell si X-Ray Dog ( plus compozitiile lui Hans Zimmer si Jeremy Soule).

Asta,desigur pe langa metale, muzica animu si alte sortimente.

And that's about it i guess!
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]

#4
Bine ai venit pe zup. Acum urmeaza sa-ti adresez binevenitul clasic: Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni pe aici. Have fun + astea
Manga,ce parere ai despre manga?Manga,manga,manga?
Unde crezi ca vei ajunge in urmatori 200 ani? (incearca sa ma uimesti)
Acum te poti simti introdus.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#5
(17-08-2012, 10:49 AM)Astaroth A scris: Acum te poti simti introdus.

That sounds wrong in so many ways.

Thank you for your standard welcome reply. Even a link to welcome messages so i can read them for myself! What a treat!
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]

#6
Welcome welcome welcome! E bine si sa lurkui, I'll see you around.

Dar intai, o curiozitate - frecventezi vreun imageboard?
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."

#7
Citat:Welcome welcome welcome! E bine si sa lurkui, I'll see you around.

Dar intai, o curiozitate - frecventezi vreun imageboard?


Rules 1 & 2.
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]

#8
Bun venit pritre noi sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni!4
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#9
Helaw. Smile

Bine ai venit in comunitatea 'Zup ! Sper sa-ti faci prieteni, sa postezi si sa fi activ.

Nu uita sa citesti regulamentul. Daca deja ai facut-o, aprecierile mele.

Daca ai vreo nelamurire poti apela la vreun mod. Ei sunt de treaba si o sa te ajute. 3

Have fun and happy posting !
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

#10
(22-08-2012, 08:18 PM)Lokke A scris:
Citat:Welcome welcome welcome! E bine si sa lurkui, I'll see you around.

Dar intai, o curiozitate - frecventezi vreun imageboard?


Rules 1 & 2.

bun, bun. asa ma gandeam si eu.

numa' nu du treaba cu rules la extreme.
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)