Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hei!

#1
Buna, m-am inscris si eu ieri aici pe site. Bun, ce sa va spun despre mine? Am 15 ani, primul meu anime asa cum am mai scris pe undeva a fost Sailor Moon, Dragon Ball, Digimon sau Pokemon(una dintre toate astea) si nu stiu da Samurai Jack(nici nu mai stiu cum se scrieSmile ) sau Sisi se considera animeuri?
Sunt happy si visatoare. Animeurile mele preferate sunt Bleach, pe primul loc desigur, Naroto, si mai nou am facut o pasiune pentru Kuroshitsuji.
Daca mai vreti sa stiti ceva despre mine postati pe aici pe undeva.

#2
Bine ai venit pe Animezup, MemoriesOfNobody95!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut

bun venit pe animezup
am si eu cateva intrebari pentru tine sper sa nu te superiSmile

1)ce personaje iti plac din Naruto?
2)citesti sau ai citit manga?
3)citesti ficuri?daca da care iti plac
4)ce gen de muzica iti place?

cam atat iti urez inca odata bun venit si sper sa iti faci multi prieteni pe forum

#4
Buna, bine ai venit pe animezup !
I have some question for you ...

- citesti manga ?
- iti mai plac alte anime-uri in afara de cele precizate in descriere ?
- vrei sa fim prietene ?

Ma bucur ca ai venit pe site !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#5
Nu citesc mangauri ca nu stiu de unde sa le iau. Adica am luat de pe animax niste reviste da nu erau mangauri. Animeuri imi plac si Full Metal Alchimist, Full Metal Panic Fumofu(am ras de m-am urat), Blood+, Yu Yu Hakuso, Miau Miau Power, etc. Imi plac toate animeurile(aproape toate).
Din Naruto: imi place Naruto deoarece tot timpul vrea sa demonstreze cine este el, ca nu se lasa mai prejos decat altii (mai ales fata de Sasuke), ca o iubeste pe Sakura si nu renunta la ea, in fine multe alte motive, este un copil hotarat si stie ce vrea.
Sakura nu imi place deloc. Inca nu am vazut toate episoadele(pana la 102) dar ea este foarte delasatoare. Nu lupta deloc(are initiativa, dar nu se antreneaza) si tot timpul sta pe jos si se uita cum altii se lupta ca sa-i salveze curu.
Lee imi place si el, nu stiu chiar de ce. Si el seamana un pic cu Naruto, adica si el vrea sa demonstreze ca poate fi puternic, mai puternic decat cei inzestrati, are o hotarare de neclintit. Si o iubeste mult pe Sakura.
Mai demult mi-a placut si Sasuke da acuma nu-mi place.
Da citesc ficuri. De aici nu le-am citit inca pe toate, de ieri pana azi nu aveam cum. Insa am citit Red rose turns back si mi-a placut mult si am mai citit o parodie despre reclame care m-a amuzat. Puteti sa-mi dati si recomandari. Iar genul de muzica care imi place si il ascult cel mai frecvent este rock(so' luat de pe fratemiu) . Mai ascult si alte genuri dar manelele le urasc. Nu manele!!!!!
Daca vreti imi puteti da id vostru de mess. Multumesc pentru primire. Si da Nanami-chan, vreau sa fim prietene.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)