Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

gfx !

#1
Buna, fac gfx-uri de aproximativ doi ani cu pauze de cateva luni deci sunt oarecum avansata, zic eu 106 . Voi posta deocamdata cateva semnaturi:

[Imagine: Untitled-3-6.png]
[Imagine: Untitled-2-19.png]
[Imagine: fhfgh.png]
[Imagine: Untitled-1-38.png]
[Imagine: sdfhsdfhdfghfg.png]
[Imagine: sdfdgsdfgsdgsdav.png]
[Imagine: sdfgzhuiku.png]
[Imagine: sdhyjutiyi.png]
[Imagine: sfgergreg.png]
[Imagine: rgtrhyrh.png]

Cam atat. Ceau ^^ !
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#2
Ulala mama papaaa!!

Drace! Ce bunaciuni!:X21 Nu sunt o artista, si nici nu sunt catusi de putin experimentata in gfx, deci probabil nu prea conteaza ce spun dar... pot sa imi dau seama ce arata bine, iar ce ai creat tu este extraordinar. Si daca nu te superi... poate imi dai si mie voie sa probez una ditre imagini?21
As dori sa vad in continuare creatii de ale tale.
Zbye.
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcTudpQ7ld6hFMSKvoA5Gqq...h75WkQbrCQ] Can you see me now?

#3
Mersi, da, poti folosi ce vrei cand vrei, nu ma deranjeaza dar doar sa imi spui 4.
Asa, nu am mai facut d-astea de cateva luni deci daca sunt naspa asta e motivul . Avatare nu prea fac ca nu imi plac.

[Imagine: Untitled-1-39.png]

[Imagine: Untitled-2-21.png]
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#4
Din primul post...Pai, imi plac toate. Doar ca pe unele le-ai incarcat prea mult cum ar fi a opta lucrare si a noua. Toate arata bine, culorile sunt asortate...106 Hmmm~ ai stiut sa pui personajele in evidenta, si asta este bine. Chiar arata bine toate cu acel efect gen old style...intelegi tu, cred.

In al doilea post daca vrei sa fiu foarte sincera, ambele lucrari arata excelent. Imi plac foarte mult efectele culorile si toate celelalte lucruri pe care le-ai folosit pentru a le face. Sunt minunate <3. You really are a GFX Artist <3.
Sper sa ne mai uimesti si cu alte lucrari cat de curand <3.
Take care.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#5
Thank you, Candiboo hug

[Imagine: Untitled-12-2.png]

[Imagine: Untitled-22.png]

[Imagine: Untitled-3-7.png]
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#6
Multumesc de comentarii

[Imagine: Untitled-1-40.png]
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#7
Foarte frumoase semnaturile astea , chiar ai talent ,mellolo . Poate imi faci si mie vreo semnatura ceva 21
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)