Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

gOoNeXtdoOr

#1
knock knock'''
I'm here...and I'm a newbie as u can see
Acum sa trecem si la partea 'all about u' cea de neevitat
uhm...let's see
characteristics:tacuta,sadica
fav music:punk,Rock, Alternative, Jazz, indie,ska
fav artists:Rancid,NOFX,Sex Pistols,311,Oasis,Deftones,FU Manchu,Sistem of a Down,Korn,Ramones,The Clash,Toy Dolls,Prodigy,Depeche Mode,Goo Goo Dolls,30 Seconds to Mars,Fall Out Boy,Simple Plan,Sum 41,The Bloodhoud Gang,Offspring,Omul cu Sobolani,Pistol cu Capse,E.m.i.l,Gorillaz,Luna Amara,Metallica,Vita de Vie,Portshead,R.E.M,Cold Play,Swithfoot,Massive Attack,The Smashing Pumpkins,Regina Spektor,Placebo,Alternosfera,Alexandrina Hristov,Frank Sinatra,Icognito and so on
fav anime:Nana
fav manga:Fruits Basket
fav character:Takumi

#2
Salut! Bine ai venit printre noi! Intradevar se vede ca ai spus multe despre tine. Dar totusi sunt curioasa de ceva. Nume real (doar prenumele) varsta si localitatea din care esti. Daca nu doresti sa spui nu este nici o problema. Iti respect dreptul la confidentialitate. In continuare iti urez spor la postat si sa iti faci cat mai multi prieteni.

#3
Hy there fUaFuA(*thinks about flying)
Welcome!
So you're SAD and SADic(overall,you're sad),and you have many favorite bands
Gooooood,nice to meet ya!
For testing your sadic part,I will hand you a small cute white rabbit.What will you do to it?
Anyway,trecand peste creierul meu adormit si tampit,bun venit din nou,sper sa te distrezi,sa nu spamezi,sa postezi si sa-ti faci amici.
Cya around
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#4
Thx Jasmine and Teea for the welcome.
Jasmine:nu-mi place numele meu...insa nici nu e folosit numele meu...de obicei mi se spune fufu si sunt de prin Muntenia...in zodiacul chinezesc sunt cal [Imagine: horse.jpg] deci varsta mea poate fi calculata
Teea:nice to meet u 2...about that little bunny..I'm not that sadic to harm it...I don't hurt animals...but...humans...oh yeah...humans *evil*

#5
Hello Fufu... distractie placuta alaturi de noi.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#6
Am intarziat dar am vrut sa iti urez si eu bine ai venit pe zup.
Intrebari nu am ca ne stim destul de bine asa ca spor la postat.
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)