Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hy there

#1
buna.
nume: Adelina
nick: dark_yume, blue rose adelina, dark_angel_in_moonlight, black_yume, etc. varsta: 17 ani
culoare ochi: caprui (stiu ca e ciudat dar cand sunt nervoasa sunt visinii iar cand sunt calma, verzui)
muzica preferata: orice in afara de manele.
filme preferate: comedie, drama, SF, thriler.
despre mine: I am a little crazy. in sensul ca ma razgandesc repede, niciodata nu sti cand imi schimb starea de spirit si imi place sa fiu libera, nu-mi place sa ma bata nimeni la cap ca trebuie sa fac una, alta. am uitat sa spun ca vorbesc mult (doar pe forumuri ca altfel nu ma auzi vorbind decat foarte putin)
asta e tot. astept intrebari, daca mai e ceva de intrebat.

#2
Bine ai venit pe Animezup, dark yume!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello, Adelina! ^_^ So 15 să`ţi pun câteva întrebari 15

1. Citeşti manga? Dacă da, care?
2. Îţi plac căţeluşii? 5
3. Care este anime`ul tau preferat?
4. Dar personaj?
5. Ce zodie eşti?
6. Care este culoarea ta preferată?

Well, welcome here ^_^ happy posting, no spam and have fun! ^___^
I'm not insulting you. I'm describing you.

#4
Umm... *looks around lost*

Hello there! ^^ Bine ai venit pe zup... *realizes where she is*
Well... ma bucur sa te cunosc. ^^ NU te mai atac cu intrebari ca se pricep altii mai bine. Ja ne!
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#5
multumesc pentru primire. raspusuri:
1. momentan nu.
2. da. am si eu unul
3. sunt mai multe: Yu Yu Hakusho, Naruto, GITS: SAC, si altele de care nu-mi aduc aminte acum.
4. nu pot spune ca am un singur personaj preferat, am din fiecare anime cel putin unul
5. taur
6. albastru




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)