Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

cascada

#11
Cascada..imi plac multe melodii..
Dar cel mai mult imi place Last Christmas..sau Dangerous..
NU pot alege intre cele doua!!

http://theanimeblog.com/wp-content/uploa...aienma.jpg
http://static3.animepaper.net/upload/thu...ku-Shoujo/[large][AnimePaper]wallpapers_Jigoku-Shoujo_xXxtsubasaxXx(1.6)__THISRES__91748.jpg

#12
Cascada ... Este o trupa buna, cu melodii frumoase. Imi plac aproape toate piesele ...

Melodiile care imi plac :

Truly, madly, deeply ;
Everytime we touch ;
What hurts the most.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#13
chiar imi plac aproape toate melodiile,este una dintre cantaretele mele preferate:X

Topul meu suna cam asa:
1.Everytime we touch (slow)
2.How do you do
3.What hurts the most(varianta slow)
4.Truly,Madly,Deeply
5.Bad boy
6.One more night
:X:X:X
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#14
Cantareata din formatia Cascada are o voce superba, incredibila, nici nu stiu cum sa o descriu. Ador doua melodii foarte vechi: "Listen To Your Heart" si "Everytime We Touch". Intotdeauna mi-au placut, iar asta nu se va schimba niciodata, sunt pline de sentimente. Am fost cam dezamagita cand am auzit "Evacuate The Dancefloor". Nu zic ca e o melodie rea, dar dupa ce nu auzisem de Cascada de foarte mult timp speram la ceva mai bun din partea lor.
[Imagine: sig_reinoir.png]

#15
Cascada :X. Le ador melodiile. Printre preferatele mele se numără: Bad boy, What hurts the most, Miracle, Reason, Everytime we touch [prima melodie de la ei care am ascultat-o], Last Christmas, etc. Am facut şi o coregrafie la dans[fac dans106] pe Evacuate the Dancefloor[Evident,melodia a fost aleasă la sugestia mea 15] .:X Cred că Everytime we touch am auzit-o la un AMV Naruto ... În orice caz, a trecut ceva timp de atunci, vreo 3 ani. 4


#16
Ador această trupă. Chiar mi-au câştigat încrederea cu melodiile lor. Sunt clar genul meu , majoritatea. My top :

1. Dangerous.
2. Fever.
3. What about me.
4. Runaway.
5. Ready or not.
6. Because the night.

Nu am cuvinte să descriu cât de mult îi ador. <3

#17
OAO Cascada:X iubesc muzica ei si tot ce are legatura cu ea. Ei bine, aproape tot71
Melodii....pai am si eu un mic top 4 daca se poate, bineinteles. Si daca imi permiteti:
*Dangerous, imi place ritmul melodiei, videoclipul, masinile si acel colier 71
*Pyromania, e foarte tare melodia, de petrecere, de fapt toate sunt de petrecere
*Bad Boy, imi aduce aminte intotdeauna de un AMV pe care l-am vazut ceva vreme in urma. Il iubesc:X
*Because the night, e superba si mesajul sau versurile sunt foarte frumoase
*Miracle, pai de asta am si eu nevoie acum, deci, se intelege
*Last Christmas, simply gorgeous

Cam astea ar fi, momentan, poate o sa mai adaug la preferate vreo cateva bye
[Imagine: ak8THBQ.png]


#18
Cascada fan over here ! ^^ Are niste melodii fabuloase.Imi place foarte mult.Melodiile mele preferate sunt Pyromania,Evacuate the dancefloor,Bad boy,Everytime we touch,Miracle si cam atat am ascultat.Are multe melodii.AICI e o lista cu toate melodiile ei.Sper ca e de folos linkul. ^^
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#19
oo cascada deci iyubesc mult melodiiile ei, sunt foarte frumy, cum ar fi: Miracle, Everytime we touch
Lost Christmas (am ceva cu craciunul 21) si multe altele, nu le pot alege 8
Sunt multe amv-uri cu melodiile ei, si de ce nu ma mir? 21, are niste melodii super frumoase 8

#20
Cascada e o cantareata foarte buna...imi plac melodiile ei pentru ca au ritm ,versuri si un mesaj frumos...
Nu pot alege numai una ,pentru ca imi plac toate...sunt cam aceleasi pe care le-ati enumerat si voi..
Last Christmas, Can't stop thew rain,Bad boy, Dangerous,What hurts the most , etc,...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)