Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

buna

#1
am ajuns si eu pe acest site ... gratie pozei lui Flaw ... si cum stiu ca ce trece pe la el e in general [zic in general ca sa nu se impauneze prea tare :->:->] de la bun la foarte bun am zis ca sa vad si eu ce e pe aici ...

Despre mine nu prea am ce sa spun ... nu stiu cata lume ma stie de pe m-a dar nu asta conteaza ... sper sa fiu cat de cat activ ca lumea sa vada cam ce fel de om sunt ...

Totusi nu resping nicio discutie .. daca vreti totusi cateva detalii vi le voi da la solicitare motivata [ce serios sunt...39]

Deci ne mai auzim ...

Salve!

#2
Bun venit pe Animezup!Ne bucuram sa te avem in comunitatea noastra.Vad ca esti o persoana misterioasa si nu dezvalui multe despre tine.
Ce muzica asculti?
Citesti manga?Ce anime-uri preferate ai?
Ja ne & Spor la postare...4
[Imagine: Untitled-1.png]

#3
Pai am mai postat un pic pe manga-anime... nu prea am ce sa sppun despre mine decat ca : "sunt atat de batran incat atunci cand eram tanar Marea Moarta era doar bolnava ...!|

Citesc manga la greu [sau ma rog ... citeam m-am cam lasat ... treaba ce sa-i faci ...]

Ayashi no Ceres ... Basilisk ... Blame ... Chobits ... cateva din preferate ...

Anime-uri asa si asa ... [din nou lipsa de timp ...]

Ayashi no Ceres , Air , .hack//roots si toata seria .hack// , cowboy bebop, blood+, jigoku shojo, blue gender, fma, full metal alchemist ... etc ..

Pentru mai multe detalii ... p.m. sunt rusinos din fire ... :->

#4
Cred ca e premiera mondiala. Cineva rusinos din fire. Mai sa fie.

Fii bine venit aici si sper sa te simti comod.

De curiozitate : cat de batran esti, pentru ca daca tu zici ca esti batran si pe atunci Marea Moarta era doar bolnava, atunci eu is asa de batrana, ca Marea Moarta a murit de mult timp! 24
[Imagine: shaiyalight.png]

#5
Laliho!Si Welcome pe Animezup.Sper sa te acomodezi repede aici.Intrebari..nu am..pentru detalii..trimit un PM1010.Nu imi mai ramane sa iti zic decat have fun,spor la postat si nu uita regula de Aur:No Spam.Pana data viiroare...Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#6
Wow... uite o persoana pe care nu ma asteptam sa o vad pe aici.
Iti multumesc pentru apreciere dar nu avem (inca) un forum chiar atat de bun. Suntem si noi la inceput dar incercam sa ne dezvoltam si sa evoluam.
Acum am aflat ca ai citit si manga Blame! cum ti s-a parut?
Daca vrei, vezi ca pe Extra Animezup gasesti si un one-shot Blame! 3 E foarte dragut, mie mi-a placut ^^
Cam atat deocamdata!
Bine ai venit pe Animezup!

#7
hahahha

@marina : o sa iti raspund cat pot de repede ... adica cand o sa am posturi > 5

@Arashi ... sper sa detaliam asta prin pm ... cand o sa mai am timp ...

@Flaw ... stiu ca forumul nu e perfect ... dar iti par eu perfect ... oricum ii dau o sansa ... pentru ca stiu ca o sa iti / va iasa pana la urma ...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)