Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

buna!

#1
Buna ma numesc Alecsia,am 14 ani si imiplac foarte mult animeurile,in special cele Shōjo si manga de asemenea,cele care cuprind mister,intriga si fff multa actiune.Mai am o soramai mare Alexa,ne certam,dar este buna scriitoare de ficuri si ma mai ajuta din cand in cand.Nu am inclinatii spre scris sau desenat,dar eu incerc sa mi le indrept.

Si astept sa-mi fac foarte multi prieteni...

#2
Bine ai venit pe Animezup, Lexi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salutare Lexi ~

Animeuri care cuprind mister?nu esti departe de preferintele mele!Eu ador drama.Vreau sa-ti spun ca imi place setul ta.Seamana cu o persoana din my life.
So imi doresc ca ai parte numai de fun here si sa-ti faci cati mai multi prieteni.

*sper sa-ti postezi un fic pe site,vreau sa il citesc

#4
Welcome here Lexi,dudette hug
Shojo?Manga ? ;x Meh already loves you <333 *not in a yuri kind of thingie*
Revenind,je urmeaza cu niste intrebari :
Ce muzica asculti?
Kukuku,ce zodie esti ?
Imi zici si mie cateva animeuri sau mangauri care ti-au placut?

See ya around za forum hug


Loads of love,Mitzuke~


Off:
*looks above* DANTEEEEE,DANTEEEEE,ME NEEDS DMC *sob* Cine imi da un calculator cu multi RAMI ,eeeh?Pretty please.Eventual sa fie nou-nout and all that stuff.Accept si un Playstation *is already dreaming*
End of za offtopic .You may stop reading.Now.
LOLNOPE

#5
poi...
muzica eu asculta vine la fata imediat:
-Antic Cafe
-Nana Kitade
-Cascada
-Adam Bryan
-Snow
-Noto Mamiko
-Chihara Minori
Si mai sunt,acestea sunt doar principalele cantarete.
Imi place orice muzica,dar o ador pe aceea linistitoare,care te face sa te simnti implinit.Urasc anumite trupe rock (fara vreo suparare) si manele.Zic ca manele merge sa asculti la o peterecere,dar nu pe strada,imi plac doar un pic.Si Puya...singura melodie care mi-a placut a fost `Undeva-n Balcani`
Sunt in zodia varsatorului,imi plac si dramele dar sa nu fie exagerate.
Anime:
* Bleach
* Death Note
* Jigoku Shoujo‎
* Hellsing
* InuYasha
* Kaleido star
* Naruto
* Neon Genesis Evangelion
* One Piece
* Sailor Moon
* Trigun
* Yu Yu Hakusho
* Dragon Ball
* Vampire Knight
*Wedding Peach
La animeuri imi mai plac si cele cu batai,adica si pt baieti.

Manga:
* Bara no Tame ni
* Blue
* Deep Love
* DOLL
* Genju no Seiza
* Gokusen
* Happy Mania
* Honey and Clover
* I.S.
* Legend of Chun Hyang
* Love My Life
* Midnight Secretary
* Musashi #9
* Night of the Beasts
* Nodame Cantabile
* Papa Told Me
* Papa to Kiss in the Dark
* Paradise Kiss
* Pet Shop of Horrors
* Pietà
* Planet Ladder
* Princess Prince
* Sazae-san
* Suppli
* Tramps Like Us
* Usagi Drop
* Vampire Girl
* With the Light

Momentan

#6
Bună Lexi, bine ai venit pe animezup DUDĂ !! Sper să te simti bine aici şi să îţi faci cât mai multi prieteni noi. Acomodare placută, rapidă, or whatevar. Şi toată chestia aia cu have fun and happy posting [ bla bla bla, ai prins ideea ]

Dar ce vad eu aici, deci nu eşti D- rac =]] [ adică în zodia racului ]. Un varastor ;;] [ nu mă lua în seamă, am ceva cu zodiile în ultima vreme, cred că mereu am avut ] şi încă o hellsinganeană =]] [ adică îţi place animeul Hellsing , adică era trecut la anime, presupun că l-ai vazut şi că ţi-a placut ].
Aşa că iată întrebarile :
Ce ţi-a placut la Hellsing, aşa în principal? În afara faptului că este superb şi bloody, că ştiu şi eu asta <3.
Ce parere ai de Alucard ? [ whoa, de câte ori am zis asta, cred că mai corect este Arucard, whatevar ] . În afara faptului că este grozav, ştiu asta <3
Şi încă o întrebare şi te las, cum ţi s-a parut Near din Death Note? <3

[ fux, ador animeurile astea <3 ] . În fine , nu mai am nimic de zis. Îţi urez un calduros [ nu prea fierbinte * not yuri thing * ] bun venit !
Şedere placută!




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)