Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

buna!

#1
buna, tuturor! sunt Andreea , am 15 ani, imi plac animele la nebunie, iubesc muzica rock(nightwish).... la inceput sunt timida, dar dupa ce ma acomodez dispare incetisor si timiditatea, sunt impulsiva-chiar foarte in anumite momente- sunt din iasi, hmmm... anime preferate: death note, spiral, gravitation....nu stiu momentan nu imi mai vine nici unul in minte... si cam atat daca e ceva ma intrebati 4

#2
Bine ai venit pe Animezup, soulkid!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ohai there coconuca. Ce manga-uri citeşti at the very moment ? Mno what to ask. Cânţi la vreun instrument, do you like rapp noh puţin aşa ? :]] Donât get me wrong, Unnie loves to joke :]] she like it very much. Sper să ai o şedere cât mai faină pe acilea anw. Personaj favorit din gravitation ?
[ spune ryuichi zi ryu zi ryu keke ] jokin honey.

Hope you enjoy us. xD we funny folks.
-

#4
Yeeey o rockerita!!! Si sa fie si mai bine, ii place si yaoi`ul! :x Cineva acolo sus ma iubeste :))).

Bine gata am terminat =)). Deciiii ..

Zici ca-ti place rockul, ce trupe asculti? ;;) Iti plac si "derivatele" din rock?
Yaoi! -odododododo :x -gata am terminat :"> - Care este ultimul yaoi citit? -presupun ca si citesti :-?-
Ai frati\surori mai mari? :>
Ce parere ai despre fotografie?
[Imagine: YWk6O.jpg]

#5
Bun venit Andreea > : D <
Ce faci??? Ai răspuns prin descriere la câteva întrebări pe care ți le-aș fi pus și eu ; ) ) În fine cred că îmi pot stoarce creierașul pentru câteva întrebări : *
1. Ai animăluțe de casă? Ce?
2. Îți plac vacanțele? Unde?
3. Preferi ziua sau noaptea? De ce?
4. Îți place să citești? Ce anume? Care a fost ultima ta carte citită?
5. Îți place să compui? Povești (fic-uri) sau poezii?
Și cam atât nu mai știu, probabil și acestea sunt întrebări puerile .... So îți mai urez încă o dată bun venit și distracție plăcută <3

Capu'Chuu and God Luck <3


Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]

#6
MULTUMESC TUTUROR PENTRU PRIMIREA CALDUROASA!!
Lynn: pentru moment nu citesc nici un manga ( nu prea am timp) 4, dar daca vrei poti sa imi recomanzi ceva... pai pe la 7 ani am inceput sa cant la chitara dar tot in acelasi an am renuntat, dar am sa ma apuc din nou la anul... primesc o chitara de le mosu....... iar personajul favorit este Shuichi - e foarte simpatic-8

Snow: pai imi place Marilyn Manson, hollywood undead, metallica, korn, nirvana melodii preferate.... i wish i had an angel, sweet dreams. pai le prefer pe ambele, dar mai mult bat cu yaoi ul...

innocente: păi din păcate fraţi sau surori mai mari nu am... îmi place fotografia ..am incercat si eu să fac dar nu sunt reuşite....:p

Savarina: 1 din pacăte nu am deoarece cum am mai spus stau prost cu timpul şi săracul animal ar muri de foame :d
2 da, vacanţele sunt super... depinde de moment şi de starea de spirit pe care o am
3 noaptea: intuneric- mister + ca noaptea îmi funcţioneaza creierul mai bine si am mai multa energie:d
4 da imi place pai depinde... ceva romantic..drame romantice, horror, ....hmm invitatie la vals
5 ficuri... am inceput cateva dar sunt doar la mine in pc.... nu cred ca am sa postez prea curand...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)