Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

buna.

#1
Buna, sunt mello. Nu prea stiu ce sa zic despre mine asa ca va las pe voi sa ma intrebati 106 .
Imi plac animeurile dar in ultimul timp nu prea m-am mai uitat, manga nu citesc.
Cam atat, mai vorbim Smile .
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, mellolo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome on Zup! Sper sa te distrezi pe forum si sa iti faci multi prieteni mello!^_^ Eu sunt Ame si iata cateva intrebari :
1. Iti place lumea viselor? Ce iti place cel mai mult la lumea viselor?
2. Iti place rock-ul? Care este trupa ta preferata?
3. Iti plac poreclele?
Cam atat !4 Ma repet...Sper sa te distrezi!Zuppy02
Oky...Jaa ne!

#4
Multumesc, Zuppy si Ame ^^ .

E foarte tare aici Smile o sa ma obisnuiesc repede. Da, imi place lumea viselor, imi place sa cred ca visele se vor adeveri, ascult rock, nu am doar o singura trupa preferata asa ca voi spune cateva care-mi plac: COB, Metallica, Insomnium, Dark Tranquillity, Slayer, Rammstein, Therion, Scorpions, Iron Maiden, Bullet for my valentine, Cradle of filth, Bucovina, Epica, etc. Inafara de rock mai ascult si rapp/underground romanesc ( Specii, Doc, CTC, Deliric, Silent strike, Cedry2k, Guess Who), hip hop (Eminem, Dr. Dre, Snoop Dogg, 2Pac, DMX) dubstep, electro, etc.
Da, imi plac poreclele, dar nu ma pricep sa gasesc porecle oamenilor.
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#5
Hi mellolo ^^

Imi place nick-ul tau, e dragut :]. Eu sunt Serqet, imi pare bine de cunostinta.

Well, intrebari:
- De cand lucrezi in GFX?
Imi place sigul tau si cred ca ai ani multi de cand lucrezi in gfx.
- Iti place vreo pictura sau ai vreu pictor favorit ?
- Iti place sa scrii ideii /mici istoriare sau sa le citestii?
-Anime preferat ?

Bine ai venit in comunitatea noastra prietenoasa! Iti doresc sa ai o sedere mai placuta si poate o sa ne m-ai arati lucrari gfx pe zup 39.

Serqet Hetyt^^
[Imagine: aaaakip.jpg]

#6
Buna, Serqet.
Pai nu chiar de ani multi, de aproape un an, multumesc oricum ^^ .
Nu am un pictor favorit, daca arata bine un tablou imi place. Nu prea scriu mai mult ma exprim prin desen dar am un blog in care mai scriu din cand in cand, destul de rar. Si animeul preferat este Wolf's Rain.
[Imagine: Untitled-3-6.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)