Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

buna^_^

#1
Buna sunt Luiza am 13 ani imi plac animeurile ascult muzica rock.Animeuri vazute:nana,death note,vampire knight,honey&clover,gravitatie,naruto,d-gray-man,full-metal-alchemist,inuyasha,blood+.....si altele dar nu imi vin in minte toate.trupe:cinema bizarre,an cafe,metallica,acdc,within temptation,green day,skillet,muse,guns'n'roses,escape the feat,miyavi,him,nickelback,nightwish,one republic,ramstain...etc.
sper sa ne intelegZuppy02Zuppy23
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#2
salut Luiza si bine ai venit pe AnimeZup4

vad ca la muzica ai gusturi destul de bune, si tin sa te felicit, la varsta ta nu multi asculta muzica buna Smile.

nu prea ma pricep eu la intrebari, dar voi zice totusi cateva
1. de unde esti Smile?
2. favourite nickelback/rammstein/green day/ guns'n'roses songs 4?
3. de unde ai auzit de zup 10?

PS: vad ca zuppy are o problema acum si nu te saluta, daca il prind il trag eu pe aici...

#3
Bine ai venit, Luiza hug E bine ca avem inca un membru printre noi si sper sa fii activa. Am si eu cateva intrebari pentru tine:
1. Care e personajul tau preferat din Death Note?
2. Cum este vremea la tine?
3. Iti place acest forum?
4. Care este melodia ta preferata?

#4
Hello...
Cinema bizzare... nu-i asa ca Yu e prea sexy? [ dupa kiro si strify =.= logic ]
Green day... Super. Si eu ii mai ascult.
An cafe ( Antic Cafe ) e j-rock : - j

Intrebari deja au fost zise... ce rost mai are sa vin si eu cu altele ca sa nu raspunzi la ele?
Postez la ora asta findca lenea e apasatoare.

De urat, pot sa iti urez urmatoarele ... [ yeee, cica cu entuziasm ]

Sa iti faci cati mai multi prieteni... bla bla bla.
Sa nu ii iei in seama pe toti de pe aici.
Sa iei note bune la scoala.

Ti-as mai ura... dar acum fericirea mea e -0. Cand o sa am +4 o sa scriu mai mult... cred.
Daca te intrebi de ce mai postez daca nu prea am nimic de zis este ca mi-a devenit un "obicei" sa trec pe la cei nou veniti. : - j Mda.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Yay, iti place Nightwish, Within Temptation, HIM, Metallica, Ac/Dc si GNR! Ma bucur sa te cunosc.
Bine ai venit printre noi, sper sa te distrezi.
In general nu stiu ce sa intreb prima data, dar cred ca mi-ar placea sa stiu care sunt melodiile tale preferate de la trupele de mai sus si cam de cand asculti, avand in vedere ca ai numai 13 ani (cu cat mai devreme, cu atat mai bine 21. Altceva... Ce hobby-uri ai? Care e materia ta preferata? Iti place sa scri sau sa citesti?
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#6
Hello! ^^ bine ai venit pe forum ^.~
Questions: Iti place yaoi-ul? (daca nu stii ce e, atunci nu te pun s ate documentezi :"3)
Care e melodia ta preferata de la Cinema Bizarre? ( a mea e Silent scream 105)
Melodia preferata de la within temptation?5 [mine's "It's the fear"]
Cam astea ma intereseaza21 si inca o intrebare:
Iti place Gackt? daca nu stii cine e, ducumenteaza-te pentru ca merita 21
Kissez pupic
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#7
O sa incep cu primul user care m-a intreabt Tan:despre muzica am avut influente printre prieteni de la vreo 8 aniZuppy02,sunt din tulcea,nickelback-e greu sa ma decid intre animals si far away,ramstei-engel,green day-boulevard of broken dreams ,guns'n'roses-knockin'on'haven's dor8
de forum am auzit de la denny nu stiu ce nume are aiciZuppy02;Cata din death note nu stiu cred ca Mello 8 si ryuk e dragostea mea24 si near e cam greu nu puteai sa apui o intrebare mai usoara10?,la mine e foarte frig si tremur 4,forumul e genial deabea astept sa intru pe la toate rubricile,cu melodia e cam greu nu stiu momentan sunt obedata de knockin'on'haven's dor dar peste un timp va fi alta melodiie nu stiu...;Obsession :da yu e sexy15;Unia:nightwish-sahara,within temptation-ice queen,him-killing loneliness,metallica-fade to black,nothing else matters;die,die,my darling e cam greu,ac/dc-cover you in oil,ascult de la 8-9 ani ;hobby-uri -cant la chitara,desenez ,imi place sa fac fotografi,materie preferata:e greu sa aleg intre engleza si romana,imi place mai mult sa scriu si sa citesc, dar manga si ficuri;Yaoi Queen:stiu ce este yaoi-ul,la cinema bizarre-Silent scream8,within temptation-ice queen,o sa ma documentez despre gackt pentru ca nu stiu cine e4.
Multumesc de primire Zuppy23
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#8
denny e AWW pe forum Smile, si thanks for taking your time to answer me 4 (si multumeste-le prietenilor 24 ), desi e ciudat, ca denny e din cluj, tu din tulcea, cam partile opuse ale tarii 24

#9
pai ne-am cunoscut pe alt forum si am devenit prietene dar am si eu o intrebare unde intru pe aici sa imi pun o semnatura si avatar nu gasesc24 cred ca am chiorat10 imi spui te rog5?
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#10
http://animezup.com/forum/usercp.php?action=editsig

aici pt sig si

http://animezup.com/forum/usercp.php?action=avatar

pentru avatar Smile

have fun and make many friends hug




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)