Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello ('.')

#1
umm hello ('.') ma numesc Alex ( too common damn it!! ) hobby-ul meu este muzica in special muzica care sugereaza ceva ^^ si animeu-rile. Well , nice to meet you . Oh btw am 16 ani.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Nevermore!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună Alex. Bine ai venit pe anime zup, sper să te simţi bine aici şi toate cele. E fain pe aici şi e uşor să te acomodezi, you'll see.
Sunt curioasă, Alex de la ' Alexandru ' sau ' Alexandra ' ? I mean male / female?

Hmm, în rest I wanted to ask you some questions as well .
~ 3 Anime-uri favorite?
~ Filmul favorit?
~ Ce muzică asculţi?
~ CiteÅŸti manga?

Just that. See ya'round. Şedere plăcută.

#4
Welcome to Anime Zup, Alex ! Sper că vei avea o şedere plăcută
aici pe site şi să îţi faci prieteni pe aici. So. um bine ai venit şi
sper să fi un user activ dar cum ai dat de Anime Zup ? Şi în afară
de animeuri, citeÅŸti manga ?
Îmi place nick-ul btw and sper să ne mai citim pe forum pe aici, la secţiunile
de anime.
Câţi ani ai ? Dacă se poate să întreb evident şi ce cărţi citeşti ?
În afară de aceste patru întrebări nu am ce alte întrebări să-ţi pun pentru
a te cunoaşte oricum sper să ne mai citim pe forum la secţiuni şi mai vorbim.
-

#5
3 anime-uri preferate uhmm ... Pandora hearts , Tales of the abyss , Tales of Harmonia ^^

muzica punk punk punk ( pop-punk = Blasphemy) formatii uhm ..Bad Religion , Suicidal Tendancies , Social Distortion , Minor Threat , Born Against , Rise Against , NoFx

s filmul meu favorit este uhmm "Law Abiding Citizen"

manga ? dap ^^
cam toate , dar in special " Ocean Avenue " si "Fighting" .Si nu , nu sunt fata ^__^

#6
Neaţa Alex. Bun venit pe forumul terorii, al spaimei şi al fricii. Sper să fii terorizat aici. Mda, aşa îmi place să urez mai nou 21 So, nu te supăra...îmi plac welcomeurile mai...întunecate. 65

Până la urmă, eu nu sunt lămurit. Tu eşti băiat sau fată? [ and...we have the same name 10 ]
Dacă tot asculţi punk...ai ascultat vreodată Yellowcard? Dacă da, ce melodii îţi plac?
Şti să te dai pe snowboard sau skate? 4

Să te simţi..bine...aici 10
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#7
Hello Nevermore [imi place nickul 8]
In primul rand welcome here si-un mic hug de la topy-chan: Zuppy23 .
Cred ca sti si tu ce urmeaza, right? Have fun and make lots of friends [printre care sa fiu si eu... 65]. Sper sa ne intelegem bine si se pare ca avem aceleasi hobbyuri :p

As avea cateva intrebari, daca nu te superi =^.^= :

1. Ce zodie esti?
2. Iti place sa scri ficuri? Daca da, o sa postezi pe aici vre unul?
3. Prin ce oras vietuiesti ?!

Cam atat, nu te mai stresez cu interogatoriul meu ~~' so... see ya around za forum.
Ja` ne. *huug*
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#8
1. Sunt pesti , soon my b-day ^^
2. Ocazional si probabil
3. Townsville a.k.a. Brasov




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)