Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce premii ati dori sa primiti?
Numar de posturi + 100
10.34%
3 10.34%
Zupi + 10000
6.90%
2 6.90%
Un chibi special realizat
10.34%
3 10.34%
Nick colorat [ fara culorile deja existente si in comentarii ce culaore ati vrea]
41.38%
12 41.38%
Grup special + sectiune speciala doar pentru ei
24.14%
7 24.14%
Altceva
6.90%
2 6.90%
Total 29 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Zuppy Awards

#1
Vine uneori o vreme cand userii sunt rasplatiti pentru dedicarea, devotamentul si performantele lor in activitati, statistici, chat... totul ce tine de AnimeZup

Povestea pe scurt. Multi dintre cei vechi au parasit forumul din motive ce variaza dar unii, unii au ramas si raman in continuare aici cu noi, sprijinindu-ne prin cele mai grele momente si prin cele mai bune. Asadar, aceste premii se dau acelor useri ce au ramas cu noi pana in zilele astea.

Momentan acestea sunt pentru luna noiembrie, insa daca au succes vor fi in fiecare luna sau depinde, poate odata la 3-4 luni?

Nominalizatorii sunt rugati sa trimita prin PM pana pe data de 20 Noiembrie preferintele lor la categorii. De asemenea sunt rugati sa posteze aici ce categorii doresc ei. O sa pun eu cateva dar si ce ati mai vrea voi in plus.

Most dedicated reader -
Cel mai dedicat -
Cel mai in varsta -
Cel mai tanar -
Cel mai bun GFX-er -
Cel mai bun Scriitor -
Cel mai bun Desenator -
Cel mai glumet -
Cel mai vorbaret -
Cel mai bun la sfaturi -
Cel mai probabil va ajunge presedinte -
Cei mai buni prieteni/prietene -
Cel ce probabil este mai mereu online -
Cel mai dragut cuplu [da, cuplu virtual] -
Cea mai draguta familie [da, familia virtuala] -
Cel mai dragut frate [da, frate virtual] -
Cea mai draguta sora [da, sora virtuala] -
Cel mai dragut peste 18 ani -
Cel mai dragut sub 18 ani -

Sunt cateva. Numele stiu mai au nevoie de putina cizelare caci ele suna ori dubioase ori idioate dea dreptul, dar in engleza sunau mai bine cand ma gandisem la ele dar ce sa-i faci.

Nu trebuie sa votati la toate, nu trebuie sa postati deloc pe cine nominalizati, totul se va face prin PM mie. Imi trimiteti numele premiului si langa el userul/ii pe care ii propuneti. Se permit pana la 5 nominalizari de categorie.

Dupa 20 Noiembrie vor incepe votarile si vor dura pana pe 29 seara ca pe 30 sa se anunte castigatorii. Daca o categorie nu are 4-5 nominalizari acea categorie este scoasa si nu se va da nici un premiu la ea.

Premiul consta in ce vreti voi, dar sa nu cereti moderator/global/admin/useri cu nick roz. Premiile pot varia de la adaugarea la numarul de posturi fara a face acele posturi, pana la a primi zupi sau chibi speciali realizati, pana la a va face un grup special unde sa fiti doar voi si o zona doar pentru voi ca sa vorbiti liber si sa barfiti daca vreti, pana chiar la a avea un nick colorat. Insa voi decideti ce premii doriti sa primiti insa v-as ruga sa postati acest lucru in acest topic si sa pot supune la vot cine vrea ce. Premiul cu cele mai multe voturi castiga.


#2
1. Cele mai altruiste persoane de pe AnimeZup

"Altruist" este utilizatorul care îndeplineşte urmatoarele condiţii:
- răspunde mereu la întrebarile despre animale pe care utilizatorii le pun şi este "expert", adică ştie ce vorbeşte
- este foarte "de treabă"
- se enervează foarte rar şi are mereu răbdare chiar şi cu cei nou veniţi.
- are o vechime minimă de 6 luni pe forum şi este activ aici şi in prezent.

Să se posteze în acest topic candidaţii (nick-ul acestora) [ nu avem un număr; care credeţi voi că merită titlul de altruist ^^ ]
Btw : utilizatorii care pot să numească candidaţii trebuie să aibă peste 50 de postări pe forum, dar să şi cunoască persoana pe care vor s-o 'voteze' xd.

Teste psihologice
Ar însemna să scriu totul aici, deci mai bine vă dau un link : CLICK. [ ca să alegeţi, daţi click pe faţa smile-urilor.

#3
Hey,scuze ca scriu pe acest thread,dar cam cand primesc si eu un grup?
Trebuie sa donez,trebuie sa am vechime,mai multe insigne sau ce?4
Multumiri anticipate!
[Imagine: tumblr_ltabwxjFP71qmpg90o1_500.gif]

#4
@tattva
Daca te referi la fan-grupuri le iei. Meniul de sus, zup mall-fangrupuri

lalalalalalallalallallala
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#5
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Falcon vs Zuppy Falcon 35 16.825 29-01-2011, 09:29 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Cum mi-a adus Zuppy un 10 Flaw 10 6.974 11-02-2009, 09:57 PM
Ultimul răspuns: Topaz


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)