Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zup sites...

#1
Hmm, am si eu o mica problema...si pentru ca nu am vazut un topic de genu am deschis eu unul.

Am intrat pe siteul yaoifans si ala a mers perfect, insa cel dedicat lui Bleach are o viteza atat de mare incat ca sa-mi fac un cont am stat vreo 10 minute. Intradevar, are maimulti useri decat celalalt, dar poate se poate face ceva. Sau ma rog...o fi din cauza problemelor recente?39

Oricum...astept un raspuns.

P.S. Gomen daca mai exista un astfel de topic.Smile
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#2
Nu e nici o problema, mai ales ca am cont de administrator si pe Bleach Romania.
Am intrat acum pe site si mi-a mers bine, s-a incarcat chiar foarte repede.
Nu esti insa singura persoana care a avut astfel de probleme si se pare ca ar fi din cauza temei de pe site, care e putin cam incarcata din punct de vedere grafic si are si cateva erori. O sa o schimb zilele astea.
Multumesc ca ne-ai anuntat!

#3
ooo...asta era. Mersi de lamurire!Smile Dar acu ca am deschis un topic o sa iti mai pun o mica intrebare:
"Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/inc/datahandlers/post.php on line 761"

Ce e asta? Ca imi tot apare si nu pricep ce-mi ziceSmile .
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#4
Damn, am uitat de chestia aia.
E o eroare care apare doar in anumite conditii, conditii pe care nu am reusit inca sa le depistez. Oricum, era sa uit de ea, multumesc ca mi-ai reamintit!
O sa incep sa ma interesez de cum se poate rezolva in seara asta!

#5
Bleach Romania a trecut la versiunea 3.0 GX iar acum site-ul se incarca mult mai repede, multumim lui Falcon pentru ajutor.
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)