Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zile de nastere

#1
In acest topic sarbatorim utilizatorii de pe forum ce implinesc veritabilele varste.


Reila implineste 15 ani dupa cate ne spune plugin-ul nostru de pe mybb. Asa ca-i urez un calduros LA MULTI {B}ANI! 1010

[Imagine: card.gif]
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#2
La multi ani, Reila! Sa iti dea Dumnezeu multa sanatate si fericire si Tickapa multi {B}ani 21
Multi inainte si sa cresti mare si frumoasa!
Si sa primesti cadouri multe de la parinti si prieteni!

#3
Well thanks guys ..really [Imagine: thanks-1.gif]

Wow ..I`m getting older ...am I ? [Imagine: laugh-1.gif]

LD:Mersi Kyo,Grazy...4


#4
la multi ani multa sanatate , fericire, viata lunga si bani in punga!

#5
Muhaha Reila... deja esti batrana la 15 ani. Totusi... cum e de ziua ta, baieram ceva?
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#6
revenind pe forum abea acum [lene,treaba,somn,frecat de menta,plecare etc] iti urez ,Relia, la multi ani!nu te iau cu sanatate si fericire ca ziua lui unkimiu a fost pe 17 si cand l-am luat cu astea [la misto] mi-a zis ca vb ca babele 24 ...

stai stai stai...la 15 ani batrana?...adica eu la anul sunt batrana..of frate...ce repede trece timpul 24
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#7
La multi ani tuturor fetelor cu nume de Maria // Mariana!

Adica... mai sigestiv: LA MULTI ANI MARINA!!!

#8
La multi ani Marina. Multa sanatate si tot ce iti doresti.

#9
Si din partea mea LA MULTI (B)ANI lui alecs.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#10
La multi ani!!! Sa cresti mare...21Smile.....si bla, bla... dai de baut de ziua ta???10101010 in fine...sa sti ca esti batran...21 foarte betran....21 cel mai tanar batran din lume....21
Ja ne...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)