Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zdrentse..poftim la ras

#21
Mama ce varza era signul dak nam putut respecta in totalitate tutorialul o_O Sankyu Deny de vizita.
O noua semnatura facuta dupa un tutorial urmat cap-coada o.o *se holbeaza la ea*. Hmm parca putin mai placuta..
[Imagine: ziulica204.png]

Enjoy ^_^
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#22
[Imagine: tutct.png]

[Imagine: 27398165.png]


[Imagine: pyc.png]


chestii noi.
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#23
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#24
[Imagine: po5KCXT.png] [Imagine: SDOr2fE.png]

noi lucrari dupa o pauza luuunga.
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#25
Pacat ca restul imaginilor pe care le-ai pus cu mult timp in urma nu se mai vad. : ( Dar trecand peste asta, este bine ca te-ai reapucat de lucru in PS. Iti urez succes!
Cred ca cea care imi place cel mai mult dintre cele doua lucrari este prima. E mai simpluta si efectele merg, cu toate ca e mult prea luminoasa, in sensul ca nu este un contrast prea bun. Plus partea mai intunecata - umbrele mai exact, nu ies nici ele prea bine in evidenta. Umbrele si luminile trebuie sa fie in armonie.
Cea de-a doua lucrare... aaa, nu prea are armonie, iar efectul pe care l-ai dat renderului cam strica claritatea (oricum editul nu este prea clar de fel). Nici BG-ul nu prea arata bine, iar textul nici atat. Dar cred ca este un reinceput bun, avand in vedere ca ai luat o pauza lunga. Iti urez spor la lucru si sper sa aduci in curand si alte edituri. :3

#26
Apreciez ca ai dat si pe la mine si multumesc de comentariu pupic Am revenit cu noi lucrari [Imagine: C6Rg4NY.png] [Imagine: HYiMry6.png] [Imagine: wQJRoGS.png] <- asta e facut cu ceva timp,nu este chiar recenta, are cateva luni.
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)