Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Za ival mi iz hiar!*mwuhaha*

#1
Oki doki oameni bun...am ajuns si eu pe aici sa va fac zile amare ca doar de, nimeni si nimic nu scapa de mine*evil smile*Sa incepem cu inceputul..
Nume:cam multe vreti sa stiti,v-ajunge ce v-am zis pana acum...eh,bine dac insistati..Alina...dar sa nu v-aud ca-mi ziceti asa ca va trebui sa va scrieti testamentul x.x
Varsta:mda...oare am 5 ani?nope,16..tzeapa!T.T
Animeuri preferate:Loveless(Soubi is mine,all mine*mwuhaha--->gone crazy...revenim imediat-dup 2 ore-back^.^)Deatn note(Near mine not yours...*Ayumi#1-nu-ncepe din nou ca nush ce-ti fac!47..Ayumi#2-ok,ok evil >.>*)Nana,Inuyasha,Princess princess,Naruto,Black cat( Train Hartent!43...Onegai teacher,Monster princess,DN Angel(Dark,Dark,Dark...*Ayumi#1-calm down would ya!?...Ayumi#2-No!*)Yu Yu Hakusho,Dear S....si cam atat ^.^
Gen de muzica preferat:de toate dar fara manele ca din nou testamentul ala ...stit voi....
Manga:Hm...nu prea ma citit multe manga-uri inasa am cateva pe care pur si simplu le ador:Meru puri-the marchen prince,Hot blooded woman,Model,Milk crown,Instant teen...

Avetzi intrebari?^.^
*Ayum#1-cum naiba sa mai aiba daca i-ai stresat atata?45*
*Ayumi#2-scuteste-ma!46*
Ok..nu bagati inseama discutiile cu mine insumi..ma apuca uneori...mda,n-am ce-i face...psihiatrul ma paste...
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

#2
Hello Ayumi^^Finally te vad si pe tine pe aici.Bun venit(nu ca as fi eu veche 21 ),happy posting,have fun,spor la facut prieteni hug

#3
Mitzy-ma asteptai o.O..uau!..mda,probabil marmotele-s de vina T.T

Shimizu-Acum sunt eu in totalitate..Ayumi#1 si #2 sunt in pauza de cafea...fiu,am scapat de ele T.T Oricum,revenind la intrebarile tale...
1.Sunt din Bucuresti prima pe stanga,sector 3 >.>
2.Melodia preferata...greu de spus...momentan ar fi The chemical brothers-Do it again...yeah,me a big fan of them ^.^
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

#4
:36: Hai si welcome.sper sa te simti bine alaturi de noi.

#5
Buna, Ayumi! Interesanta prezentarea ta! Una dintre cele mai interesante chiar 21
Poti sa il pastrezi tu pe Near, nu am ce face cu el dar sa nu te atingi de Misa 10 Just kidding 21
Distractie placuta pe Animezup ^^

#6
Cam tarziu raspund si eu..>.> Oricum,Cedik...aaaa,ups^^' sorry...Flaw...ma bucur ca te-ai dstrat citind prezentarea mea,acum ca o revizuiesc observ si eu ce aberatii am scris si ma intreb..oare nu bausem nimic in ziua aia?o.O*thinks realy hard...brain startes to fry...doesn't get any answer...*Damn!>.<' Si tu o poti pastra pe Misa...eu nu am treaba decat cu L si Near...poate si Kira uneori ^^
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

#7
Tao_Jun A scris:Hello Ayumi^^Finally te vad si pe tine pe aici.Bun venit(nu ca as fi eu veche 21 ),happy posting,have fun,spor la facut prieteni hug
* umm..salut, cred ca ar trebui sa faci ceva in legatura cu personalitatea aia disocianta...kiddin, welcome, adica si eu sunt nou si...eto!...i'm shy 4 ( another bad joke) i'll get expelled fot that one, don't hurt me marina-chan....it hurts.. Smile; pai nmice 2 meet you 10[post unit]
Tao_Jun A scris:Hello Ayumi^^Finally te vad si pe tine pe aici.Bun venit(nu ca as fi eu veche 21 ),happy posting,have fun,spor la facut prieteni hug
* umm..salut, cred ca ar trebui sa faci ceva in legatura cu personalitatea aia disocianta...kiddin, welcome, adica si eu sunt nou si...eto!...i'm shy 4 ( another bad joke) i'll get expelled fot that one, don't hurt me marina-chan....it hurts.. Smile; pai nice 2 meet you 10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)