Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Za Vex ! xD

#1
Cu ce`ar trebui sa incep ? *laughs*
Helau, in primu` rand . Eu sunt Vex sau mai simplu, Cartoon *laughs* . Nu stiu nici eu de unde am poreclele astea, but anyway . Well, am 13 ani si ceva pe acolo :]] .
Ador sa ascult metal si rock, uneori am zile in care ascult pop . Ca ex. de trupe preferate sau cantareti ar fi :
- Metallica , Amy Lee, Evanescene , Nighwish , Nickeblack , 3 Doors Down , Linkin Park , Slash s.a .
-Jesse McCartney , Shaina Twain , Train , Bruno Mars , Vescan ( Nu stiu daca il stiti ) .
Finish cu muzica ! Imi place sa citesc, foarte mult . Ah, o ador pe Agatha Christie . Momentan citesc Ucigasul ABC, si imi place la nebunie !
Bun, v-am spus`o si pe asta . Asaa...Am o sora mai mare ( p.s . e deja logodita, deci mai am putin si ma scap de ea ) . *laughs*
Ca materi la scoala imi place romana, engleza, desenu`, muzica , franceza etc . Cu mate` , da, mai imi place si asa din cand in cand, dar fizica o detest -.-" . Ah, mai imi place si biologia . *luv it*
Am o pisicuta, de fapt, ador pisicile , pe care o cheama Mimi . *sweet, nu`i asa ? *
Ah, si marea mea ambitie e sa plec din Romania, si sa ajung...in Japonia, Londra, Spania , Grecia etc . Si as vrea sa devin criminalista sau scriitoare :]
Nu stiu ce-ar mai trebui spus ! Sper ca v-am lamurit cu cateva chestii despre mine ^^" . Just ask si va raspund !

Haidi` pa !
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Vex!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună, Vex. Dacă vrei să fi scriitoare, ştii să scri, nu-i aşa ?
Abia aştept să-ţi citesc One Shot-urile sau poveştile.

Am nişte întrebări pentru tine, chiar dacă ai spus deja multe lucruri despre tine.
1. Care este culoarea ta preferată ?
2. De unde ai aflat de animezup ?
3. Te uiţi la anime-uri sau citeşti manga ?
4. Ce fel de filme îţi plac ?
5. Urmăreşti seriale ?

OK, asta a fost tot. Îţi urez succes aici, să te acomodezi repede şi să îţi faci prieteni.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#4
Helau , AlerimxD !
Thx de primire si-ti raspund cu placere la intrebari ! *smile*

1) Negru, rosu-sangeriu , royal blue , violet inchis , gri etc . Dar violetul e first !
2) De pe internet , si bantuind unele forumuri rpg . *smile*
3) Da, ambele . Si-mi place Paradise Kiss in caz ca ai fi intrebat , si era o manga . Nu-mi mai aduc aminte numele, dar tipu` moare la sfarsit .
4) Gen Horror, Drama, Romance etc si ca filme ar fi Adventurland , Captiva ( sau asa ceva ) , Eclipsa ( A fost singura parte care mi-a placut in mod special )
5) Dap, Minti Criminale, NCIS L.A ( cred ca asa era ) , CIS N.Y si Jurnalele Vampirilor, dar pe internet .

Merci inca o data de bun venit ! *smile*
Cee Ya !
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#5
o sa-ti pun si eu niste intrebari, vreau sa vad ce fel de personalitate ai ( aceste intrebari o sa-mi spuna cum este).
1~ Descriete in cateva cuvinte. Nu vreau sa aud ca esti: frumoasa, isteata si alte dastea, vreau sa te descri in calitate de persoana ( desigur fara sa pari necioplita).
2~ Daca ar trebui sa participi la un duel si are ca tema dragostea. Pov. sasusaku este urata (fara descriere si mult dialog), si cealalta este frumoasa dar este SasuKarin ( sa spunem ca urasti acest cuplu). Pe care dintre ele ai alege?
3~ Daca te-ai rataci intr-un oras in care nu ai mai fost. Ce ai face?

#6
Hi ! *sweet smile*
Thx de bun venit ! Acum o sa-ti raspund la intrebari *smile*

1) Nu pot sa ma descriu , sincer . Ar insemna sa ma laud singura si n-ar fi deloc frumos/politicos din partea mea .
2) Chiar daca cuplul ar fi Sasu Karin, nu m-ar inetersa . O poveste buna, e o poveste buna !
3) As ruga o persoana sa ma ajute . :]
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#7
Buna Vex ! imi pare bine de cunostinta hug si eu ascult Vescan si chair imi place 4... si eu urasc fizica..dar si matematica 21 si chiar vreau sa parasesc Romania4...so ..intrebari:
1) Ce melodii de la Vescan iti plac cel mai mult?
2) De unde esti?
3) Te-ai jucat vreodata Sims? Daca da, iti place ?71
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

#8
Hei , thx pentru urare 3

1) El Ea - Vescan ft Ligia si 2012 15
2) Well, ar fi greu de spus :]] Sunt nascuta in Brasov, am locuit pan` la 7 ani, apoi ne`am mutat in Craiova :] ( Sunt de rasa mixta, am sange de Moldova si Brasov ) 21
3) Nu, nu am jucat, dar am auzit ca e un joc frumos .
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#9
Heii...salut Vex!
Bine ai venit pe Zup, te primesc cu bratele deschise care te vor ajunge de unde staiSmile
Ai primit deja intrebarile care am vrut sa ti le adresez eu>>.<<
Esti semipura21...adica jumate Moldoveanca...pare bine eu la fel^^(Moldo-ucraineana>>cred>>.<<)
Have FUN!

#10
Heiii` Vex. Bine ai venit pe Zup. Sa te distrezi , sa - ti faci multi prieteni and so on.
Uite o intrebare care nu am vazut'o : - ?

Ce zodie esti ?

Bun. Deci detesti fizica ? esti de`a mea : >. Si eu o detest ¬.¬ . E super - mega - ultra naspa : )).
Anyway , am vazut ca asculti cam ce ascult si eu ; ; )
Care ar fi melodiile preferate de la Evanecence , Nighwish , 3 Doors Down , Linkin Park , Slash ?
But , Within Temptation asculti ?

En fin... Welcome again *hugs*

P.S imi place nick-ul tau 8 - >

punct.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)