Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yzu here ^^

#1
Ok. Deci tre' sa ma prezint.
Pai ma numesc Ana, am 17 ani fara vro 20 si ceva de zile si sunt din Bucuresti.
Acum o sa incerc sa ma prezint cat mai bine ca sa numai fiti nevoiti sa ma intrebati voi alte chestii.
Hmm.
Sa incep cu ce animeuri am vizionat? Mkey. Pai am vazut naruto, rurouni kenshin, dragon ballurile, .hack//roots, death note, kaiba, ceva din inuyasha sper sa-l termin, samurai champloo, ceva din one piece, amatsuki... cele mai multe animeuri vizionate sunt din sfera shojo, so romance, slice of life, drama etc. Exemple? Well, honey and clover, lovely complex, bokura ga ita, itazura na kiss, kimikiss pure rouge, true tears, toradora, kimi ga nozomu eien, ouran high school host club, school days, etc. Asa ce sa va mai zic... muzica... pai imi place punk rock . Trupe? whoah... blink 182, angels and airwaves, billy talent, bowling for soup, bullet for my valentine, all american rejects, avenged sevenfold, hawthorne heights, paramore, death cab for cutie, depeche mode, green day, good charlotte, modest mouse, matchbox, him, jimmy eat world, placebo, mest, yellowcard, crossfade, thousand foot krutch, pencey prep, mcr, plain white t's, poets of the fall, sex pistols, rancid, ramones, silverstein, skillet, son of dork, simple plan, sugar cult, three days grace, until june, the killers, the used, the servant, the fray, system of a down, sum 41, or mai fi, deabea mi-am adus aminte TOATE astea si multe alte .. diferite genuri..
Cu toate ca in ultimul timp respir numai Michael Jackson, sper ca intr-o zi o sa revin si la cele mentionate mai sus XD
Imi place sa citesc si Stephen King e my GOD.
Filme... pai keith, a walk to remember, the myst, the notebook, xmen 1,2,3,origins, taken, city of angels, the texas chainsaw massacre, big stan, matchstick men [ma rog tot ce include nicolas cage] kate si leopold, van helsing, juriul, camera 1408, cinderella man, ma rog sunt foarte multe XD

Hobby-uri. Desenul, mancarea, muzica, lenevitul XD
Altceva? 5

#2
Bine ai venit pe Animezup, Yzu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun Smile Frumos... sti cred ca avem ceva in comun.. Un hobby 10 - Lenevitul

Deci sa incepem cu inceputul.
1. Bun venit pe site si sper sa te simti bine!
2. Multi inainte, anisori.
3. I JUST LOVE "Honey and clover"
4. Vad ca ai vizionat anime nu te-ai incurcat, sau mai bine zis le-ai tinut minte cu sfintenie Smile. Bravo.
5. Despre muzica rock vreau sa spun ca si eu sunt impatimita, doar ca acela mai hard 10
6. Este bine ca iti place sa citesti. Am observat si am ramas placut impresionata ca mai toti copii din ziua de astazi fac intrecere de citit carti si de invatat cat mai multe din ele. Pur si simplu ador schimbarea asta a copilului roman.

Cred ca eu atat am avut de spus, nu ma prea pricep la discursuri de "Bun venit" asa ca nu o mai lungesc mult si iti urez chat placut si deasemenea lectura placuta.

Bine ai venit in gasca!

#4
Oi Yzu`chan!

Ai o descriere destul de complexa. Imi plac persoanele care nu se sfiesc sa spuna cat mai multe despre persoana lui. Mai ales ca si eu sunt genul asta de persoana 21. Lista ta de anime-uri e destul de draguta, la fel pot sa spun si despre muzica pe care o asculti, dar nu pot sa spun ca e genul meu. Sorry xD.

Intrebari ...~cauta prin caiet~ uite ca am gasit cateva pentru tine [in ciuda faptului ca ai vrut o descrierea complexa ca sa scapi de intrebari 21 ]:
1.Culoare preferata?
2.Ce zodie esti?
3.Care este piatra ta semi/pretioasa preferata?
5.Personajele preferate din anime`urile enumerate mai sus!

Si asta e tot...
Have fun & happy posting [without spam, of course] *blahblah*!
Bye bye boo Zuppy23!

#5
@Kyandee
1.Culoare preferata? Verde 4 urmata de albastru
2.Ce zodie esti? Sunt Leu 19
3.Care este piatra ta semi/pretioasa preferata? Hmm, cred ca ametistul, turcoazul si sodalitul Smile
5.Personajele preferate din anime`urile enumerate mai sus! Pai luffy, sanji, mugen, naruto, yano, mao, sakino, kouichi, fuu, Light, jin, hinata, kenshin, sanosuke, saito, misao, L, goku, gohan, tabby, haseo, tamaki, kaoru, mitsukuni, hikaru, kyoya, inuyasha, sesshoumaru, taiga ,ryuuji...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)