Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yumi's return !!!!

#1
Buna!!! ... about me..

pai....numele il vedeti voi la ,,nume'' ( unde alt undeva? ) .. varsta vreo 13 ani ... imi place Japonia de mor... iubesc tara aia21 invat japoneza de vreun an juma si pot sa spun ca sunt mandra ca pot sa vorbesc aceasta limba... pe site mai am vreo 2 surori adica Lenalee si Michiyo-chan ( adica alea doua care s-au inregistrat fara mine ) ... iubesc muzica j-rock .. trupe preferate : Moi Dix Mois , Guild ( i-am vaz in concert de ziua mea:X coincidenta de data 21) , An Cafe , Nightmare , Sincrea ( Fast Vanqueur ) , Megaromania , SuG , Vidoll , Dio ~ distraught overlord ~ ( trupa s-a despartit pe 13.3.2010 , dar muzica lor a ramas :X ) , Lc5 ( noua trupa a lui Miku [ an cafe ] ) , Art Cube ( una din cele 2 trupe active ale lui Seth . aici il cheama Z , la m10m il cheama seth 4 el a fost in 7 trupe dif , printre care si brain hacker ) , Megamasso , Uverworld , X-over ( trupa lui Juka [ primul solist de la m10m ) , Brain Hacker ( mai degraba heart hacker ) , The Gazette si cam astia.......la animeuri clar ca ma uit.. in special imi plac : Death note , Kilari , Bleach , Nana , Nodame Cantabile , Honey and clover , Naruto , detective conan , loveless si mai multe..shugo chara si ce mai e .... in fine.. sper sa ne imprietenim ^^
Omae no mono wa ore no mono . Ore no mono wa ore no mono . 19 10

#2
Bine ai venit pe Animezup, YumiYumi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Multumesc mult Zuppy -^__^- si eu sper sa imi fac multi prieteni aici ^^
Omae no mono wa ore no mono . Ore no mono wa ore no mono . 19 10

#4
Heiii` Yumi , bine ai venit p`aci , sper sa - ti faci multi prieteni si sa fi cat mai activa.
Cateva intrebari :]
1. Citesti ? daca da , care - i cartea preferata, dar autorul ?
2. Asculti k-pop ?
3. Cainii sau pisicile ?

Again bun venit ^hugs^

punct.

#5
Hye Bun venit pe zup,sper sa te simti bine pe aici!
Cateva intrebari penru tine:
-Vanilie sau ciocolata?
-Cum se numeste ceea mai buna prietena a ta?
-Cinci lucruri ce-ti plac si 5 ce-ti displac!
-Personaj anime preferat
-Anime Si Manga preferat!
Cam atat...ne mai vedem pe zup!hug


#6
Bun venit per site surioara si i-mi multumesc ca te-ai mai insris o data sys.Eu nu am intrebari bun venit pe forum si sper sa te distrezi de minune asa cum fac si eu acuma21212121
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]

#7
Aha...... Bun venit!
Ce ti-a zis si Zuppy.
Bla bla bla.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
salve soro ! ce faci soro mai mare decat watashi ? te-ai bagat si tu pe aici Smile ? anyway sper sa te distrezi ^^ . cu drag , a ta surioara mai mica si mai isteata , Michiyo 4 .
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#9
Heeeei ! Bun venit aiiici la noi ! Sper sa te simti bine , sa te distrezi sa ai multe posturi [ sper ca eu nu ma omor 24 ] si sa iti faci multi prieteni , Deci :

1. Spania sau Portugalia ?
2. Sakura sau Ino ?
3. Messenger sau iesit prin oras ?
4. Catarat pe pereti sau catarat prin copaci ?
5. Rosu sau Albastru ?

Cam atat ! Si eu sunt ZuZu si sper ca nu team speriat prea rau 21
[Imagine: Jun0xCa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hello!Yumi is here Arya 4 2.705 03-04-2008, 11:30 PM
Ultimul răspuns: Black Pearl


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)