Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yulobo-chan's new here ^^

#1
Duh... I'm new... Stiu de site-ul asta de la cineva... >.> I'm *nume cenzurat pe moment 71* [deh... yulobo-chan xD] ... reguli stiu ... am 12 ani ... what more? Am vazut Naruto [I'm a Narutard :001_tt1: si dap si Shippuuden], Bleach, Inuyasha, Hell girl, yyh, yu gi oh gx, spiral, kyoro-chan [si nu-s mandra de asta T.T] si aproape toate de pe Animax [vechiul A+] ... Am mai vazut si GTO [great teacher onizuka], onegai sensei, onegai twins... deh... e mare lista... Kiddy Grade... Plus ca Manga m-am apucat de Naruto [manga pe la ultimele capitole pe care trebuie sa le scoata joia asta :o10: si mai e pana atunci ... dar in fine :5:] si citesc GTO manga ... abia acum m-am apucat [acum 10 minute >.<] ...
Muzica... [damn, Flaw... tu m-ai facut sa ascult rock/metal... :thumbup1: si imi place ...] Rock ^^" si ... muzica normala :69: ... More? Puneti-mi voi intrebari ^^ Nush ce sa zic mai mult ...

Hugs from Kiddo ^^

PS: Asta nu-i primul forum pe care-l "accesez", so ... ^^ wish me luck ... why? Dunno ... ^^"

#2
Bine ai venit Isabela. Sedere placuta la noi si alaturi de noi.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#3
Hello yulobo xD cred ca te stiu de pe m-a..right?cred ca ai un set funny cu Naruto 21 kill me if i'm wrong xD mi se intampla des sa gresesc...Yeay rock power 19 ce formatii asculti?5 punk , hard,metal..whatever...nice ava...chiiii rulzz...xD daca ai vazut Bleach trebuie sa vezi si Death Note sau Nana [ah sorry dar momentan sunt obsedata de animeurile astea21 XD]...ok nu prea mai am idei in afara de "cool!super!sedere placuta!have lot of friends!lot of reputatio!no sam" etccc ...chestii cliseice si plictisitoare pe care cred ca le stii 21

ok buh byeee ^.^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#4
Vechi obicei ^^ sa raspund la "Bine ai venit" ... Sa zicem ca intrebarea lui dark_anime e intrebare la care trebuie sa raspund [ce aiurea suna :001_302: ] ... Dap, de pe M-A ma stii ... si da, am set funny cu Minato ^^ And no, I won't kill ya, because you're right >.< am pus av-ul cu chiobits, dar nu l-am vazut [l-am pus ca e facut de mine >.>] ... Daca primesc aprobare [de la Kirai de pe M-A], imi voi pune setul funny cu Minato ^^ more? Dunno ...

Hugs from kiddo ^^

Edit: Oh, Flaw ... >.< Thanks for coming ^^ You're my bro indeed 21 Dau edit, ca doar nu mai fac un post o data ^^ again hugs from kiddo ^^
Edit 2: Ma mir daca va citi cineva vreodata acest edit 10 Still... I want to apologise for what I did *sigh* Uitasem cu cata caldura m-ati primit 2 Shame on me, I know T.T Oh, btw, am cerut noroc 9

#5
Yay, Yulobo ^^
Bine ai venit pe Animezup! Sper sa iti placa mult aici!
Daca mai ai intrebari, stii unde sa ma gasesti 4
Happy posting




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)