Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yulobo-chan's art in here ^^

#31
O sa fiu sincer cu tine. Ai mult de lucru daca vrei sa iti imbunatatesti calitatile de digital artist. Daca tot urmezi tutoriale incearca si invata din ele ca urmatoarea data sa le poti aplica. Toate au un inceput asa ca incearca si fa mai multe lucrari de test dupa tutoriale bune. Le gasesti pe deviantart, plin de ele. Nu cred ca am ce comenta, tot ce ai facut acolo e munca de maxim 3 min, sincer.
Scuze daca sunt prea dur dar numai asa poti sa inveti.
[Imagine: Fernando_Torres_by_miss_stamp_luva.gif]

#32
dragute creatii
pot sa zic ca te pricepi destul de bine
mai ai de lucrat putin la text dar in rest e in regula.....^_^
succes in continuare si mai astept creatii de la tine ^_^
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#33
Hayaaaaa~ Am venit cu un sig xD Misa m-a "provocat" [vorba vine xP] sa facem amandoua un sig cu o imagine 5 Originalul ^-^

[Imagine: one-strange-guy.png] - part 1 ... parea cam gol si cu ajutorul Misei [aka ea mi-a spus ce sa mai pun... brushes mai exact xD] am reusit sa fac partea a 2a :3

[Imagine: one-strange-guy-part-2-oo.png] - part 2 ^-^

Erm... Am folosit si alt stil, I guess O.o'
Oh, yeah, am uitat sa zic... Jumatatea aia de fluture [mie asa imi pare oo' ]e facuta 100% de mine 21

[Edit] One more :3

[Imagine: tough-guy.png] ^-^

[Edit2] Uhm... oo'

[Imagine: wtf-girl.png] - :?:

#34
Nee yulobo-chan hug

Let's see..te-ai mai imbunatatit
Sigul acela...65 yey...ti-am zis si pe yahoo...ti-a iesit bine dar puteai sa mai umpliisigul cu cate ceva...brush..gradiant map..niste c4d-uri..stii tu 21 eu mereu asa fac...

Al 2 lea sig arata bine..65 dar totusi pata aceea alba din centru e cam...-_- tipatoare..daca lasai sigul asa..arata super cu un text si un border...
E o evoluare oricum...:d

A 3 a poza...vad ca ai folosit c4d...chiar 2..39 arata bine desi puteai pune fata intr-un layer nou si sa nu o faci asa incolora...parerea mea

(primele doua siguri le-am comentat impreuna)
o.o" wot




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)