Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[YuYu Hakusho] Daca ar fi sa aveti coleg de banca un personaj din Yu Yu Hakusho pe cine ati vrea?

#1
Daca ar fi sa aveti coleg de banca un personaj din Yu Yu Hakusho pe cine ati vrea?

Eu.....Pe Kurama,fireste .... De ce? Pentru ca:
-Este frumos
-destept
-educat...
-puternic...
-dulce baiatu' >.< 10
-Atat de....de...Eh...ce sa mai..? Este atat de...de...de...nu mai am cuvinte >.<
Voi? Smile
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

#2
Coleg de clasa, huh... Poi, avand in vedere ca trec clasa a VIII-a si am o inaltime de aproximativ 1.56-57, Hiei!
De ce? Pentru ca:
-avem aproape aceeasi inaltime ( cu toate ca eu am 13 ani, iar el... ei bine, nush);
-il iubesc, este personajul meu preferat;
-are o privire rosiatica si ataaat de intunecata;
-ar avea cea mai cool personalitate din intrega scoala;
-as avea cu cine sa petrec la banchet;
-etc.

See ya! I love you, Hiei!
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#3
Băăăă obsedaţilor de copiat pune - ţi mâna şi învăţaţi ţc ţc 21
Îl aleg pe YUSUKE FTW e marfă that dude sau kwabara. sunt marfă amândoi. Neh nu mă omor cu Kurama că până la urmă nu stau să copii toată viaţa după el poate la mate XDDDDDD
+ sunt genu de persoană like : AWWW AM COPIAT LA DRACU MĂ SIMT AŞA AIUREA : d tâmpit ştiu, dar faza e că e şi normal. Sunt zodia gemeni, noi suntem cu mai multe personalităţi pe secundă.
-

#4
Asa eu ca si colegi in primul rand i-as alege pe Kuwabara si Yusuke:
-Pai de ce foarte usor pentru ca sunt haiosi impreuna si cred ca as rade de ei de abia m-ar mai tine plamani si orele ar fi mult mai amuzante decat plictisitoare,cred ca asa cand as fi trista numai ma-s uita la ei cand se prostesc si m-ar umfla rasul si asa mi-as inveseli ziua.
Asa si pe kurama la-s mai vrea ca si coleg pentru simplu fapt ca as aveea cu cine purta o discutie serioasa fara sa se prosteasca intr-un si deorece este manierat si stie cum sa se poarte cu fetele dar pentru copiat clar nu mi l-ar trebui(deorece imi este prea frica de nota 1 ca sa mai incerc sa copiez asa ca la mine mai bine o nota cinstita chiar daca ii mica decat un 1)
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#5
[font=Arial][color=#FF4500]pai eu las alege pe cel mai frumos de acolo
desigur pe kurama pentru ca imi place de el e un baiat super ,sensibil dar fireste inteligent /si chiar si pe hiei mi se pare o pesonaj destul de misterios[posturi unite]
pai eu las alege pe cel mai frumos de acolo
desigur pe kurama pentru ca imi place de el e un baiat super ,sensibil dar fireste inteligent /si chiar si pe hiei mi se pare o pesonaj destul de misterios

#6
Eu aş vrea să îl am coleg de bancă pe Yusuke.
De ce? Pentru că e amuzant şi am avea amândoi nota 1 din cauză că vorbim în ore. De asemenea pentru mine relaţia între colegi contează aşa că mi-ar place să am un frate mai mare ca Yusuke şi am merge amândoi pe acoperiş în timpul orelor, ar veni Keiko şi ne-ar certa şi apoi să ne dea mâncărică. Ai, Ai, Ai!! <3
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#7
KURAMA! E genial personajul acesta! E atat de dulce, cu educatie, atat de chipes, gingas, firav... Mai ceva ca un ingeras, defapt... poate e chiar unul. o.o'' Avantajele nu conteaza, doar sa-l privesc in orele de matematica pe care nu le facem cum isi noteaza chestii pe caiet, eu holbandu-ma la el o ora intreaga. :]]
[edit] 1. Invatati-va! o.o''
2. Ar trebui sa-l taiem pe Kurama ca nu cred ca ne ajunge la toti, bietul de el. =]]
3. Kurama nu-mai-stiu-cum, cam orice fan Yu Yu Hakusho il place pe Kurama, nu-ti fa sperante prea mari. ;-??

@Sheltir (sau ce nick ai), ai dreptate. Rar. Chiar imposibil, de altfel. :]]
__________________
Acum nu mai e lumea cu "Kurama", ci cu Yusuke. 43
__________________
Tipa cu nick caraghios (frumushica, ce sa zic *dat ochii peste cap*) de sub mine. Toti? Serios? Macar citesti toate comentariile? Cred ca doi sau trei useri nu l-au ales pentru copiat, ci pentru ca e dragut si in anime se pare ca stie sa se comporte cu fetele, nu ca vreun mitocan din Romania. Da, spitalul de nebuni, ce sa zic. Cum sa nu, te omoram ca l-ai fi ales. Si altii l-au ales si inca sunt vii, ca sa stii. ^^
Yusuke nu-i liber, si altii il vor.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
In mod normal l-as alege pe Kurama pentru ca e asa de sweet >.> si destept...dar il aleg pe Yusuke Zuppy16 E pur si simplu prea tare! =]] Si nici nu cred c-o sa se mai apropie cineva de banca unde stau ^_^", cel putin atata timp cat nu chiuleste. Cred ca ne-am distra super bine in ore, e super funny si chiar ii pasa de ceilalti chiar daca nu arata lucrul asta. Smile
[Imagine: AnimeGirlSigV22.png]
[Imagine: 830089ew0r4hg5kr.gif]
-Cand, in sfarsit, gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era chiar asta. Intunericul.
C.G. Reinhart

#9
Presupunand ca ar putea fi constrans sa mearga la scoala, ar fi interesant sa stau cu Hiei.N'am nevoie de intrebari sacaitoare in ore, ci de cineva care sa ma lase sa ma uit absenta pe geam, deci el ar fi perfect:tacut si insensibil(aparent,cel putin). Daca m'ar apuca vorbaria, as pleca din banca sa discut cu cine vreau si m'as intoarce "descarcata". Plus ca ar face o "curatenie" draguta printre colegii mei.
*edit*
Am mai citit din paginile anterioare si am mai gasit ale persoane care vor sa stea cu el. Nu,n'am de gand sa ma cert, fiindca e o chestie imaginara. Oricum eu stau singura.

"Do you really want me dead or alive/ To torture for my sins? "

Caz inchis, joc terminat, trage-ti fermoarul. Pana si un orb vede asta!
(George Rathbun)

[Imagine: 18m8pl.jpg]

#10
L-aş alege pe Hiei. Probabil pentru că de el mi-a plăcut din tot Anime-ul de la bun început şi mi-ar face maaare plăcere să stea lângă mine. Chiar dacă probabil l-aş înnebuni când aş avea chef de vorbărie.:]] Oricum, ar fi super fain să stau lângă el. De ce? E un dulce, îmi place personalitatea lui, e misterior şi asta îmi place la un băiat, cu tupeu, etc. E super ok, după părerea mea. :] Deşi..şi Kurama e super drăguţ, atât fizic cât şi la comportament..şi nu spun asta pentru că aş dori să copiez, pentru mine avantajele chiar nu contează.:]
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YuYu Hakusho] Ce personaj ati vrea sa fiti? Lye 13 13.531 27-03-2015, 06:14 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  [YuYu Hakusho] YuYu Hakusho - Guideline Rose ^^ 0 2.546 02-02-2012, 10:14 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^
  [YuYu Hakusho] Prea mult Yu Yu Hakusho cand... Lye 9 7.001 18-02-2011, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aiwendil
  [YuYu Hakusho] Yu Yu Hakusho - Episode list ady_x 1 6.285 11-04-2008, 02:47 AM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)