Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

YuRa

#1
Hello !
Sunt Mony!
Sunt satena cu ochi caprui .
Animeuri preferate : Roisario+Vampire , Naruto , Inyasha , Avatar , The melancholy of Haruhi Suzumiya etc.
Am 11...
Zodie : scorpion

kam atat ....
dak mai vreti sa stiti ceva punetzi intrebari ...

#2
Bine ai venit pe Animezup, ~~YuRa~~!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună Yura, sau Mony [ era să scriu Money :]] ], anyway, doesn't matter! Bine ai venit pe animezup, sper să te simti cât mai bine posibil aici şi să îţi faci cât mai multi noi şi buni prieteni. Ştiu că te vei simti bine aici, toată lumea se simte [ wow, ce monoton sună, am zis asta de prea multe ori ] .
Fux o.o
Anyway, sper cu adevarat să te simti bine! [ bla, bla, bla ]. So, aveam întrebarea ce zodie eşti, dar din moment ce ai spus nu mai am de ce să întreb. Însă am o mică, sau două mici, întrebari ;;].

[center]1. Care este filmul tau preferat?
2. De ce?
[/center]

Asta am chef să aflu la ora asta despre tine ;;] Maybe you don't even have a have a favourite movie. What ever :]. Simte-te bine aici, ca acasă. Eu sunt Ninno [ mda, se vede din nick oricum ] şi sunt fată [ în caz că aveai îndoieli =]] ]. So, ne mai vedem pe forum ;;].

Şedere placută!
:bye:

#4
Tnx Ninno!
ji cat despre intrebari ...
1. Wild child
2. Imi place ff mult pt. ca are ji putina comedie !
4

#5
Hello Yura^^ Have fun here and no spam.(asta a fost replica...)
Iimi place semnatura si avatarul tau^^ Acum, cateva intrebari pentru tine(care nu pot lipsi):
1. Iti place genul yaoi?
2. Manga citesti?
3. Place la tine Animezup?5
4. Ai vreaun fic, desene&co.?
5. De unde esti?
Si cam atat^^ Las loc si pentru altii sa iti puna intrebari!^^
Bye...!

#6
ms pt. intampinare...
ji intrebarile ...
1. nu prea ^^
2. cateodata
3. ff mult
4.si da, si nu
5. Tm




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)