Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Your top 3/5/7/10 anime crushes

#1
Titlul spune totul 4
Topul vostru [3/5/7/10..] cu personaje anime pe care "vi s-a pus pata" 4 [iar incep sa spun prostii]
[Chiar nu am vazut alt topic identic on the phone

1.Kyou [Fruits Basket] - De cand am vazut primul episod m-am gandit la el 4 .. He's soooooo cute
2.Kiba [Wolf's rain] - O obsesie mai veche.. eu si o prietena inca incercam sa gasim clona reala a lui Kiba *laugh*
3.Vash [Trigun] - Ador felul in care se prosteste, dar si faptul ca poate fi serios
Oh.. era sa uit
4.Takeuchi [Bokura ga Ita] - Mi-a placut mai mult decat Yano ^^. Simpatic, ceva mai calm.. And Sweet Rolleyes
5.Yano [Bokura ga Ita] - Desi se gandeste la [stelute] si e putin cam prea enervant uneori.. he's so cute......
later edit
6.Ren [Nana] - So cuute.. *sweet drop*..
7.Nobu [Nana] - Idem ^^ ..
8.Hm.. sa zicem ^^ Shin [Nana] - He's cute.. but a little bit.. >.> nevermind..

Addeh here: Argumentati-va topul, nu il scrieti doar, va rog.
..

#2
1. Soujirou Seta din Rurouni Kenshin pentru viata pe care a avut-o si pentru sufletul lui inocent si bun.
2. Hajime Saitou din Rurouni Kenshin pentru duritatea si personalitatea sa. Este un tip viclean si un foarte bun luptator.
3. Seiya Kou din Sailor Moon, my first love
4. Yusuke Urameshi, il ador pe baiatul ala. Are o gura mare si e prea simpatic, desi uneori cam rautacios.
5. Vash din Trigun pentru look-ul lui impecabil
It's a game...

#3
Ok acum sa nu va speriati:

Nu am un preferat dar ii insir cum imi vin numele lor mai repede:
1. Sesshomaru (din Inuyasha)- super misterios, par lung si alb, bun pe dinauntru, rece pe dinafara
2. Kurama/Yoko Kurama (Yu Yu Hakusho)- ambele personalitati, Kurama e foarte echilibrat, frumos, iar Yoko Kurama idem Sessy-sama
3. Hiei (Yu Yu Hakusho) - putere, idem Sessy-sama + cum arata...
4. Neji Hyouga (Naruto) - destin, stil de lupta, calm, putere, si atacul sau special in care apare semnul Ying Yang... no coment
5. Itachi Uchiha (Naruto) - Sharingan, in general ochi lui ma atrag...
6. Sinistra (Kiddy Grade) - un domn in tot sensul cunatului, par lung si alb, ochi albastri
7. Leon (Kaleido Star) - idem sessy-sama
8. Yuki Eiri (Gravitation) - ok ochi care te fac sa te simti in rai...
9. Shuichi (Gravitation) - ok super nazdravan mai tot timpul chibi... e un scumpic...
10. Zane (Yu-Gi-oh Gx!) - a great dueler, powerfull cards, great body and eyes... not to mention hair...
11. Eyes (Spiral) - no coment stiti de ce...
12. Valgav (Slayers) - trecut greu... dragon... puternic, renascut...
13. Dark (DN Angel) - modul cum se comporta, a cool guy
14. Zed (Kiba) - lupta pentru libertate for air...
15. Len (Shaman King) - simply sweet...
16. and to be continued...

e vreo problema daca am scris mai mult decat trebuie? ^^'

#4
My turn now ^^ :

1. Mamoru-sama ("Sailor Moon") - what can I say ? some anime-crushes last forever XD ;
2. Trunks (the future one - "DbZ") - idem 1 *whistle*.
3. Sesshomaru-sama - inca mi se pare "dragut" personajul.Love his attitude.
4. Toya ("Ayashi no Ceres") - destul de "telenovelistic" animeul XD . Interesant personaj.
5. Kenshin Himura ("Rurouni Kenshin") - Ova-urile sunt superbe !TT
6. Sabaku no Gaara ("Naruto") - i like the "bad guys" *innocent look in her eyes*.
7. D ("Vampire hunter D") - again,the "outcast" type.
8. Kyo-kun (baka neko XD) - foarte reusit dpdv al comicului.
9. Light(being Kira - "Death Note") - trebuie sa-l iubesti pe tipul care plauieste sa construiasca o lume nou,nu ...? Chiar daca e un pic sociopat XD .
10. Sora Hashiba aka Yoru ("Sukisyo") - Yoru is so kawaii ... with that blue hair of his.

Cam atat...acesta e "top 10";cel putin pentru moment.
[Imagine: suigin01wb2.jpg]

I stand alone between Heaven and Hell.

#5
So ,incep msi eu (nu am timp sa le scriu pe toate si am sa si revin cu poze ^^ )

1 . Gai [Saint Beast] adorabil baiatul :X seamna cu un pisoi (pe bune)
2. Fye (se citeste Fuai ) [Tsubasa Chronicle] nice personality and sweet face ^^
3. Rey [Saint Beast ] Cred ca e cel mai chipes din tot animeul 65
4 . Yoku Kurama [yyh] e primul care mi-a placut din toate animeurile pe care le-am vazut ,deci ramane in top Smile

Mai editez postul cand am timp ...

#6
1. Ichimoku Ren ( Jigoku Shoujo ) ~ E asa dragut ... exceptand ochiul de la spate xD
2. Alucard ( Hellsing ) Stiu , e vampir ...dar e prea tare
3. L ( Death Note ) e putin ciudat dar imi place...e ciudatul meu  21
4. Hiei ( Yu Yu Hakusho ) ...ador caracterul sau rece
5. Ryuichi ( Gravitation ) awww... e asa dragut
6. Eyes Rutherford ( Spiral ) I love his hair and his eyes <3
7. Sesshoumaru ( Inuyasha ) ... my first anime crush

#7
1.Fujisaki Suguru(Grvaitation) - :001_tt1: e atat de dragut...
2.Kurama(YuYuHakusho) - inteligent, dragut...cum sa nu te indragostesti de el
3.Seguchi Touma(Gravitation - il urasc si il iubesc in acelasi timp (i'm so [Imagine: kaos-cats28.gif] )
4.Narumi Ayumu(Spiral) - mi-a placut de prima oara cand l-am vazut...oare cum poate sa se gandeasca la toate acele trucuri 43
5.Yuki Souma(Fruits Basket) - desi nu imi plac sobolanii pentru el fac exceptie
6.Kyo Souma(Fruits Basket) - my cute little cat

deocamdata doar atat...mai sunt multi dar nu vreau sa va plictisesc

#8
1.Ayumu Narumi din Spiral-Ce as putea spune?Logica lui,stilul lui,indiferenta lui..awww i'm in love >.<"
2.Kunisaki Yukito din Air tv-Mi se pare cute de multe ori si chiar tine la Misuzu.Oricum m-a impresionat.
3.Tao Len din Shaman King .-. -Pai...a fost personajul meu preferat din Shaman King intotdeauna.Desi e indiferent si vrea sa para cu inima de piatra e kawaii 21

Ar mai fi cativa(mai multi)dar nu stiu daca sa ii pun in top asa ca ramane cum am spus^^

#9
o.O Let's see...
1.Soubi din Loveless...il ador,pur si simplu imi place cum arat,cum se comporta si personlitatea lui ^.^ He's my number one crush 105
2.L din Death note...ok,nimeni nu poate spune ca nu e superb baiatu' asta...
3.Near din Death note...ce pot spune kawaiii!^.^ So cute...can I have him?
4. Kurama din Yu YU Hakusho...don't you dare touch him!..< His all mine! >.<
5.Ayumu Narumi din Spiral...hm..he's sweet and smart too ^.~
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

#10
Hmm~... Nice topic ^^" Let`s see... [Aveam o colega care era indragostita pe bune de un personaj >.>... ce m-ar bate acum daca ar vedea postul 71]

1. Kyo - Fruits Basket - kitty xD ^.^
2. InuYasha - lol, greu de ghicit animeul - Yeah, me crazy kid... antic crush... >.>
3. Hideki - Chobits - Mmm~ just cute, I think...:10:

[Emm~... Sper ca nu deranjeaza pe cineva ca au fost doar trei... Efortul de memorie a fost dur si asa xD]
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)