Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You are just my boy[shonen-ai;yaoi]

#11
Am revennit...>:)...Ce pot spune!! super capitol, mi-a placut foarte mult!Cumam mai zis. ai o idee originala, care ma fascineza. Ai descris foarte bine noaptea celor doi. Am mai vazut niste repetii, dar cu timpul se va remedia asta. cat despre continut: ma intreb c are de gand sa faca blondul ala! daca se baga intre ei il :die:....e mult prea furmoasa relatia celor doi.
Inca un lucru, nu mai grabi actiunea. las-o sa se desfasoare mai lent...
In rest e foarte bn! se vede ca ai ambitie si talent!
ti-ai imbunatatit considerabli fic-ul
! am sa trec mai des pe aici
!
Chuu!!!

#12
Etoo..ma scuzati de intarziere:
Continuarea:

"Deja ploaia se oprise..Cei doi baieti dormeau.Satenul isi tinea prietenul in brate si amandoi dormeau linistiti in patul pufos acoperiti cu un mic cearceaf.Deodata razele soarelui s`au strecurat printre jaluzele iar alarma ceasului a inceput sa isi spuna cuvantul.
Adolescentul se ridica si opreste alarma realizand ca nu poarta niciun fel de vesmant si este gol.A urmat un moment de teroare deoarece in acel moment nu isi amintea ce se intamplase noaptea trecuta.Dar dupa cateva secunde de gandirie acesta si-a dat seama consecinta carui fapt este aceasta intamplare.Cand se gandea ce se petrecuse noaptea trecuta cu satenul ce inca dormea intins pe perna nepurtand nimic,il acoperea un sentiment de rusine dar in acelas timp simtea ca au facut un pas important in relatia lor si ca acum lucrurile vor merge chiar mai bine de atat.Il cuprinde un sentiment de dorinta intensa,vrand sa repete acea intamplare,desi rusinoasa.Intre timp acesta coboara sa isi caute imbracaminte descoperindu-si boxer unde prin camera.acesta isi ia cepa pe el pentru a-si acoperi acel sentiment rusinos.
Dupa ce se imbraca doar cu o pereche de boxeri trece in pat deasupra satenului.Baiatul simtind o respiratie deasupra sa si o greutate in plus deschide ochii putin pseriat,insa privirea i se linisteste imediat ce vede acei ochi verzi naturali.Vrand sa isi sperie putin prada o imbratiseaza trecand peste ea.Il saruta pe adolescent incet,trecandu--si buzele de la gat spre buze si simtandu-i inima cu batea mai tare cu fiecare sarut.Dar adolescentul incepu sa rada provocand uimirea satenului
-Ce s-a intamplat?
Baiatul isi opreste rada pastrandu-si un zambet pe fata
-Tu trebuie sa te pregatesi sa pleci.Tocmai a sunat alarma ceasului.Doar nu vrei sa intarzi.
Satenul incepe sa rada si el,dupa care ofteaza.Trebuia sa plece pentru doua zile intr-o mica calatorie de afaceri afara din oras.Nu vroia sa o faca dar nu avea ce sa faca.Era dorinta tatalui sau.Nu avea de gand sa se certe cu tatal sau sa-l supere.
Se ridica de pe adolecent cautanud-si niste haine si incepand sa rada anuntand ca va pleca la dus.Adolescentul coboara spunandu-i ca ii va face bagajul
-Nici macar nu ti-ai facut bagajul domnule.O sa ti-l fac eu.
-Multumesc mami.
In timp ce tanarul ofticat de plecarea ce urma sa o facca intra la dus din camera iese si fratele sau mergand catre bucatarie.Usa camerei satenului era deschisa inauntru alflandu-se tanarul adolescent spelnidid,cu parul albastru.Blondul il priveste de sus pana jos.Era imbracat doar intr-o pereche de boxeri.Aceasta imagine era incantatoare pentru cel ce privea neautorizat in acea camera.Cu cat il privea mai mult cu atat dorinta sa nebuneasca si gandurile ciudate cresteau.Gandurile si dorintele pe care le avea cu acest adolescent.Pe care nu si le putea orpi cu toate astea isi continua drumul spre bucatarie lasand aceasta mica ocazie sa ii scape.
In timp ce baiatul care fusese absorbit de priviri terminase de impachetat micul bagaj iese de la dus si prietenul sau care se schimba rapid isi ia bagajul si anunta ca va pleaca.
Adolescentul era indignat,cum sa plece asa de repede,nici macar sa nu manance.Dar acesta ii explica criza de timp in care era si acesta se linistii cat de cat.Intre timp acestia isi iau la revedere iar satenul pleaca.
Blondul ramas singur cu fantezia sa si il priveste seudcator neputand sa se abtina.
Tanarul merge si el in bucatarie,inca era imbracat in boxeri.Il privi pe cumnatelul sau si intreba ce vor manca.
-Larry ce vrei sa mancam?te anunt doua zile cu mine vor fi grele.eu nu prea stiu sa gatesc..Vom manca mancare de la fast food..Vom comanda pizza..eh cred k e Ok.Acesta zambi copilaresc.
Dar blondul ii da replica:
-Cred ca ma voi simti foarte bine in aceste doua zile cu tine Ren.iar cat despre gatit,ma pricep eu nu iti face griji..Barbatul era asa de entuziasmat si privea spre cel care il fermecase atat de mult.Dar acesta nu isi datea seama de perversitatea cu care era privit asa ca rase putin apoi isi indemna noul coleg de apartament sa pregateasca ceva de mancare.Cei doi se tratau cu mare familiaritata..Dar gandurile lor erau diferite.Adolescentul il pirvea doar ca pe fratele iubitului sau.Cu care trebuie sa se inteleaga bine.si nu avea probleme in astea deoarece era foarte placut, dar blondul se gandea ca la un viitor iubit,partener de distractie,ci o persoana cu care isi va indeplini dorintele.
Intre timp adolescentul pleaca la dus,dupa ce au lamurit ca va gati Larry micul dejun si nu va fi nevoie sa comande nimic.Spre bucuria tanarului azi era sambata si nu avea ore de curs.Doua zile acasa,in sfarsit.Fusese o saptamana destul de grea.In sfarsit avea si el parte de ceva relaxare
Acesta iese din baie imbracat intr-o pereche de pantaloni sport,si cu abdomenul gol,fara sa poate verun tricou sau altceva.Cand intra in bucatarie are parte de o uimire.Micul dejun pregatit de cumnatul sau arata extraordinar.De abia aspteta sa guste.
Vazandu-i dorinta de a gsta cat mai curand,blondul il pofteste la masa.In sfarsit cei doi se aseaza si incep o discutie despre vietile lor,pentru a se cunoaste mai bine.Pentru a afla cat mai multe despre baiatul care il fascina,barbatul cu parul blond il asalteaza cu o multime de intrebari.Insa adolescentului nu i se parea nimic ciudat,era normal sa fie curios.Doar locuia cu fratele sau,trebuia sa stie cat mai multe.
Dupa ce au terminat deliciosul mic dejun adolescentul se ridica sa stranga masa,in timp ce scapa din nou un pahar pe jos.Incepuse sa devina un obicei din asta.Acel pahar s-a spart in timp ce a facut un zgomot foarte iritant incat adolescentul se sperie destul de tare intorcandu-se si cazand in bratele blondului.
Era o ocazie extraordinara,fratele sau lipsea iar baiatul cazuse in bratele sale.Nu avea ce sa faca.Ocazia asta i se servise pe tava si el nu avea de gand sa o rateze.Acesta isi strange prada in brate in timp ce aceasta incearca sa scape din stransoare,dar ii era destul de greu.Era odiferenta destul de mare de putere.Vazand ca nu se poate desprinde il cuprinde un sentiment ciudat,dar placut.Acum se vedea in acele brate puternice si parea sa ii placa destul de mult,incat nu ar mai fi vrut sa scape de acolo.Acestia au stat cateva minute imbratisate.Blondul inchisese ochii si isi pusese capul peste capoul adolescentului in timp ce acesta isi tinea capul pe pieptul blondului sntrangand de tricoul sau.
Dupa cateva minute de imbratisare,barbatul cu parul blond se desprinde si merge sa stranga cioburile facute din cauza spargeri paharului.In acest timp tanarul il privea si se intreba,oare de ce nu s-a mai opus imbratisarii?de ce se simtea asa de bine in acele brate si asa de protejat incat nu vroia sa mai iasa din stransoare.Acesta era un mister pentru acesta.Inca un lucru necunoscut."

#13
imi place nextul si in ciuda faptului k nu am mai postat un comm de atata vreme
voi comenta si eu, in sfarsti la un fic frumos si cu pasaje descriptive, care ma impresioneaza enorm Eu una astept un next, fiindca povestea este foarte interesanta [si cum am revenit din nou]
am trecut la povestea mea preferata...
Dap, ador povestea asta.
-

#14
Well well cred ca ar trebui sa pun continuarea ficului.
Dar credeam ca deja am pus mai multe parti..Sunt uimita oricum..Well imi pare rau ca nu am mai postat pe o perioada asa lunga de timp..Am avut prea multe probleme with the school.So urmatorul capitol...

<<Baiatul il privea cum strangea cioburile.In sfarsit acesta pune cioburile in cosul de gunoi si se intoarce spre cel care mai devreme fusese imbratisat de mainile sale.Acesta il privea intens cu o privire blanda si plina de o dorinta arzatoare cunoscuta doar in privirile celor doi.Blondul isi trece mana prin parul albastru si stralucitor al baiatului sorbindu-l din priviri.Tanarul nu stia cum sa reactioneze,simtea o placere imensa doar la o simpla atingere ce ii mangaia parul.Dar nu stia ce putea face si cum de simtea aceste lcururi..In cele din urma cel pe care il iubea acesta era Yuzi...si doar Yuzi.Incercand sa se opuna acesta ii spune blondului cu o voce joasa si destul de timida:
"Nu e bine..noi suntem..nu ii putem face asta lui Yuzi..."
Desi aceste vorbe ieseau din gura tanarului acesta nu simtea ca ar trebui sa se opreasca...Ceea ce simtea acum nu mai simtise niciodata.Vroia sa continuie acest mic joc de seductie dar nu vroia totodata sa il tradeze pe iubitul sau.
Blondul nu ii asculta vorbele fara vlaga,acestuia nu ii pasa.Continua tragandu-l destul de brusc dar totusi cu o miscare blanda spre el.Il priveste intens si seducator in ochi apoi il strange la pieptul sau mangaindu-i capul si simtindu-i inima cat de tare batea...Adolescentul nu se opunea acestei imbratisari ci chiar se bucura de aceasta.Vroia sa continue mai mult ca oricand acest joc intens,dar tot nu stia cum ar trebui sa reactioneze.Era pus intr-o bariera ciudata de ganduri,placerea contra fidelitatea...Vroia intr-un anumit moment sa se desprinda din acea imbratisare dulce insa acesta nu reuseste sa faca acest lucru.Joaca devenea din de in ce mai mare si mai placuta.Nu mai dorea sa fie desrpins dintre acele brate puternice si protectoare.
In momentele urmatoare blondul il trage de la pieptul sau pe adolescent apropiindu-si foarte tare capetele.Ajungand la acele buze moi ale tanarului blondul incepe sa le sarute cu pasiune,incepand cu un sarut bland apoi introducandu-si limba la fel de bland in gura baiatului si incepand sa se joace in acel colt interesant al gurii.
Intre timp baiatul cu parul albastru simtea niste sentmente ciudate, buzele ce il sarutau in acest moment il faceau sa tremure..Nu erau cele ale iubitului sau..El il iubea atat de mult pe Yuzi,ar fi facut orice pentru el..insa de ce se lasa oare purtat de aceasta dorinta,chiar cu fratele acestuia?Baiatul incearca sa se opuna impingandu-l pe blond si incercand sa iasa din stransoarea sa,dar totul era in zadar pentru ca blondul in trage inapoi in bratele sale protectoare sarutandu-l pasional si muscandu-i buza pana ce un lichid rosiatic incepea sa se prelinga pe barbia baiatului.Blondul isi trece limba in acea zona lingand sangele ce curgea in josul barbiei.Tanarul incearca sa se desprinda din stransoare dar fara rezultat.Diferenta de putere era destul de mare intre acestia doi,o putere atat de seducatoare pe care o avea cel dinaintea sa.Se bucura intr-un anumit colt al sufletului sau ca este "fortat" sa faca acest lucru.Dar nu putea face asta,il iubea pe Yuzi si nu il putea trada,sau cel putin acesta este lucrul pe care acesta il credea in acel moment...Avea remuscari chiar inainte de a se intampla ceva si mai grav..Chiar nu stia cum sa reactioneze.Simtea ca nu poate face acest lucru,nu singurei persoane care a avut vreodata grija de el. Oare cum putea sa ii faca asa ceva?...Acum dorinta sa de a scapa din acea stransoare se accentuase,incerca insa era in zadar.Nu se putea desprinde din acea stransoare din cauza acelei mari diferente de putere dar ... si pentru ca acesta nu vroia in totalitate acest lucru. Ii placea sarutul acela agresiv si pasional,nu vroia sa fie orpit.Totusi era cuprins de o ceata de confuzie in sufletul sau.Parca intrase intr-un labirint al sentimentelor din care nu putea iesi.Intr-un moment isi aminteste ceva,ceea ce satenul ii spuse acum ceva vreme : "Traieste clipa si nu te gandi la consecinte!!" Dar oare putea sa faca cu siguranta acest lucru?Acesta intr-un moment in care blondul se desprinde de buzele sale reuseste sa spuna:
-Nu e bine ce facem Larry ..opreste-te..Nu ii putem face asta lui Yuzi..este fratele tau..
-Papusel eu nu ma pot opri,inca din clipa in care te-am vazut m-ai fascinat si nu mi-am mai putut lua privirea de la tine,este oare asta vina mea?Nu ma pot opri si crede-ma , nici nu vreau sa fac asta.Fratele meu va trece peste asta,in cele din urma nici nu va trebui sa afle.Si in acest moment nu ma pot gandi de cat la o singura persoana si acea persoana esti tu.
Spunand asta blondul isi duce buzele la urechile tanarului si ii sopteste usor si bland : -Te iubesc!!.
Spunand asta incepe sa ii muste urechea adolescentului jucandu-se cu limba sa acelasi joc nebunesc ce il facea si inainte inauntrul gurii aceluiasi baiat.Continuand incepe sa il sarute intr-un mod senzual incepand sa isi miste limba in voie in gura victimei.Acesta simte deodata o muscatura,ceva ii muscase buza de jos.Baiatul cu parul albatru facuse asta.Nu stia,de ce o facuse?Oare pentru a se elibera sau doar dintr-o pura dorinta nemaintalnita...Blondul se opreste din sarutul nebunesc si isi trece limba peste zona ranita.Aceasta intamplare il face pe blond sa fie cuprins de un sentiment si mai puternic de cat cel dinainte,acum isi dorea si mai mult sa continue jocul acesta plin de placere.Acesta il impinge pe adolescent intr-unul din peretii camerei si isi lipeste corpul de al celuilalt.Incepe sa ii pipaie abdomenul,incepand din partea de jos,tinandu-l strans.Acesta isi coboara mana si ajunge in acea zona interzisa a corpului.Incepe sa isi strecoare mana inauntru si sa maseze acea zona interioara,ceea ce il face pe adolescent sa tresare.Acesta incearca sa scape insa nu poate.Blondul incepe sa ii sarute abdomenul pana ajunge la sfarcurile baiatului.Acolo incepe sa ii muste acele sfarcuri intarite si sa isi treaca limba peste ele.
Desi nu vroia sa recunoasca baiatul era cuprins de o placere imensa ce nu putea fi explicata.Iar inima sa spunea acest lucru din cauza batailor accentuate si intese..Incerca sa scape din stransoare dar nu reusea.Si cu toate astea avea o senzatie arzatoare.Cand mainile acelea straine ii atingeau zona intima acesta strangea din buza...Blondul se uita la el cu o privire seducatoare si plina de perversitati.Simtea el insusi o imensa excitare si aceasta accentuandu-se vazandu-i fata plina de dorinta a celui cu care isi continua micile perversiuni.Acesta isi ia usor prada si trece cu ea printre usile ce dateau in sufragerie aruncandu-l agresiv de adolescent pe canapeaua ce se afla in mijlocul livingului.
Adolescentul avea inca acele ganduri cuprinse de remuscari asa ca vede acest moment mai puternic decat acea placere si incearca sa evadeze dar nu reuseste deoarece blondul a fost mult mai rapid ca acesta si in momentul urmator se afla peste prada acestuia pipaindu-i fiecare parte intima a corpului.Incepuse sa il sarute agresiv muscandu-i limba si ambele buzele. Mainile acestuia isi faceau singure jocul incepand sa dechida pantalonii tanarului,acestia fiind usor inlaturati de pe corpul baiatului.Barbatul continua si isi deschide si el pantalonii aruncandu-i la o distanta considerabila.
Adolescentul se lupta cu acea desfatare imensa si incerca sa evadeze insa totul era in zadar. Cu fiecare minut ce trecea acesta era cuprins de o pofta marita si parca nu mai avea forta nici macar de a incerca de a scapa.Nu mai avea nici macar acea forta sufleteasca.
Acesta era curpins de un sentiment de excitatie asa de mare incat nu mai protesta chiar isi trece mana peste spatele blondului si incepe sa ii ridica tricoul strangandu-l cu un sentiment arzator.Blondul vazand ca nu mai curge niciun protest din partea adolescentului incepe sa ii dea jos boxeri,in urmatorul moment cei doi erau complet goi bucurandu-se de senzatii nemaintalnite si perversiuni negandite.Intr-un moment plin de magie cei doi coboara pe podea iar blondul il patrunde pe adolescent acesta gemand de durere amestecata cu o placere nebuneasca.Tanarul pare ca uitase deja complet de iubitul sau.Uitase pana sa si proteste,chiar se bucurase de aceste momente. In cele din urma cei doi incepusera sa se sarute si sa se mangaie.Dupa cateva momente de saruturi fierbinti adolescentul a inceput sa gandeasca.Pana in acest moment mintea sa era goala insa acum fusese cuprinsa de niste ganduri negre.Nu ii venea sa creada ce facuse.Acesta se ridica si il impinge cu agresivitate pe blond.Isi ia hainele de pe podea si fuge in baie.
Gandurile negre incepusera sa puna stapanire pe mintea sa. Acesta intra la dus dand drumul la apa fierbinte.Se ghemuie inauntrul cabinei de dus si incepe sa planga fara oprire cu o suferinta imensa ce ii sfasia sufletul..
Si blondul isi ia hainele si se imbraca.Acesta se aseaza pe canapea punandu-si mainile in cap.Ii parea atat de rau pentru fratele sau .. dar nu isi putea opri aceasta obsesie pentru acest baiat.Nu mai era doar o obesie imensa se transformase in iubire...
Cei doi erau curpinsi in camere diferite de sentimente asemanatoare ce parca le sfasia sufletul....>>


Well initial pe alt forum aceasta parte este putin diferita insa am mai lucrat la ea pentru a fi mai,well reusita.Sper sa va placa.Astept comentariile / sfaturile or criticile voastre ^^

#15
Well se pare ca sunt prima care comenteaza la capitolul asta. Pai mi-a placut si mi s-a parut chiar dragut. Ma bucur ca ai postat in sfarsit si sa sti ca te inteleg cu scoala...damn school...nu mai are omu' timp sa scrie un fic:))...Revenind la ficul tau, am observat cateva greseli de tastare care fac ficul sa fie umpic mai greu de citit pentru ca e vorba de inversiuni ale literelor intr-un cuvant cum sunt "icnepand"- incepand si am mai gasit verbul asta si la modul infinitiv scris cam la fel "icnepe"-incepe si "fueg"-fuge si altele..cred ca trebuia sa mai verifici odata ficul ca sa elimini greselile de orice fel pentru ca 10-20 de minute in plus pot face minuni... Am mai gasit si cuvantul "placere" repetat foarte des... poate mi s-a parut mie dar la un moment dat devenea suparator... cred ca puteai sa-l inlocuiesti cu sinonime ca exista destule sau puteai folosi o expresie sinonima...gome daca ma insel insa mie asa mi s-a parut.
Actiunea a fost draguta (mi-am amintit de o faza din gravitation desi nu prea au legatura:)) ) M-a uimit faptul ca baiatul l-a inlocuit pe iubitul sau cu fratele acestuia. Pana la urma se pare k i-a ajuns pe amandoi remuscarea...astept urmatorul capitol sa vad ce se mai intampla si gambate
p.s. sper ca voi citi mai repede nextu ja :-h
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#16
Well am venit cu urmatoarea parte.Imi pare rau de mica intarziere :)) dar nu am putut sa scriu mai devreme..Scoala asta este de vina :P
Multumesc foarte mult pentru pareri,si am mai modificat in cealalta parte ^^

"In timp ce baiatul plangea in baie Larry se misca spre balcon,simtea sa ia o gura de aer si sa fumeze o tigara.Ajuns acolo se aseaza pe suprafata de jos, tare si rece si isi aprinde o tigara.Acesta incepe sa preveasca cerul.Era atat de pur si de nevinovat,asa de limpede si nu purta niciun pacat.Blondul isi simtea pacatul inca in adancul sufletului sau si isi simtea inima cum parca se zbatea sa iasa din sufletul sau pangarit de un pacat ce nu ii lasa gandurile sa pluteasca in voie.Vroia poate sa regrete ce ii facuse fratelui sau,era fratele sau.Dar nu putea,aceste sentiment il bucura si aceasta senzatie,cum inima i s-ar zbate si ar vrea sa iasa afara,in libertate..Aceasta senzatie era pentru acel adolescent si cu dorinta ca acele clipe sa se repete candva.Totusi era foarte ciudat,se gandea la acest lucru,obijnuia sa fie o fire atat de calma si ce se ptuea abtine de la orice,pana si gandurile sa si le incetineasca uitand de anumite perversitati ce nu ar fi fost poate potrivite pentru un anumit moment...Totul din cauza acestui baiat ce ii facea trupul sa tremure si mintea sa zboare pe un taram necunoscut al dorintei.Era coplesit de aceste sentimente ce erau cu mult mai puternice decat el.Se gandea doar la intoarcerea nenorocita a fratelui sau ce parea sa nu ii dea pace.In continuare acela se va intoarce si ii va fura acea mica splendoare de baiat ce era absolut fermecator.Devenise doar printr-un gand asa de posesiv,purtand in sine un gand nebunesc,gandea la repetarea acelor momente ce se petrecusera ceva mai devreme.Asta era insa imposibil daca fratele sau se intorcea.
In timp ce nebunia aceea arzatoare il cuprinsese pe blond adolescentul iese din baie avand niste ochi rosii si plini de lacrimi.Merge direct in camera sa unde deschizand si inchizand usa foarte brusc si violent se arunca in patul mare si incepe sa planga cu sunete infioratoare si extrem de dureroase. Nu stia cum sa reactioneze si ce ar fi trebuit sa faca in continuare..Era atat de ciudat tot ceea ce se intamplat..Oare ce ar fi trebuit sa faca.In cateva momente in care tot ceea ce a facut a fost sa planga si sa gandeasca printre siroaiele ce izvorau din ochii sai acesta pune mana pe telefon si isi suna cea mai buna prietena,Miko.Tensiunea era atat de mare, cat timp astepta ca persoana dincolo de telefon sa raspunda.Intr-un final acel zgomot suparatator se sfarseste si o voce dulce si protectoare se aude din partea celalata a transmisiunii.Baiatul nu a putut rezista iar lacrimile sale nu s-au putut opri.Fata nu stia cum sa reactioneze,ce sa ii spuna...ce sa faca.Era neputincioasa in acel moment.vazand ca nu avea cum sa schimbe o vorba intreaga cu prietenul sau aceasta inchide telefonul si se indreapta catre locuinta lui.Adolescentul se arunca din nou in acel pat dublu ce era plin de perne pufoase.Acesta incepe sa le arunce in usa si prin diferite locuri are camerei.Statea,de aceasta data,langa pat,ghemuit si plangand.Isi dorea atat de mult sa nu fi facut acea prostie,sa nu fi facut acel lucru.Suferea atat de mult pentru asta,nu se putea suporta..Se ura pe sine pentru ceea ce facuse.Se ura pentru ca era atat de slab si nu putea rezista niciunui lucru.Se credea cel mai rau lucru ce putea exista..Un nimic fara pic de valoare.Cum a putut sa ii faca asa ceva singurei persoane care a tinut cu adevarat la el?Singurei persoane careia ia pasat...Pe care a iubit-o atat de mult si de care a fost iubit..Dar inca il iubea,si era un sentiment prea mare.Isi dorea iertarea celui ce ii era iubit..dar totodata era infricosat sa ii spuna toate acele lucruri.Nu putea..era mult prea puternic pentru el.In timp ce toate aceste ganduri se luptau in mintea lui,la usa apartamentului apare acea prietena a adolescentului.Acesta iese din camera pentru a-i deschide preitenei sale inca cu acele lacrimi dureroase in ochi si o privire pierduta parca intr-o alta lume,una a suferintei...In drumul sau spre a deschide usa,blondul apare in spatele sau apucandu-l de talie.Adolescentul nu se lasa impingandu-l apoi imbrancindul pe blond.Nu suporta in acest moment sa fie atins de acea persoana.Nu vroia sa il priveasca in ochi,nu vroia sa stie de existenta aceluia.Se misca repede catre usa deschizand-o apoi fugind in camera fiind urmat de fata.In acel moment blondul a observat lacrimile pline de durere ce ieseau din ochii aceia rosii si parca distrusi ai baiatului...Era atat de inocent era atat de nevinovat..Avea nevoie de atat de multa protectie.De ce el nu putea sa ii ofere acest lucru?Se intreba..oare de ce?Dar ... De ce ii pasa.Dorea sa il protejeze atat de mult.Niciodata nu mai simtise un lucru asemanator..Era atat de dureros..atat de infricosator.Inainte era indiferent cu oricine,si orice.Nu ii pasa de nimic.Absolut nimic,acum...aparuse acest baiat in viata lui pentru care ar fi putut sa isi dea si viata..Gandind atatea lucruri blondul se intoarce pe balcon incepand iar sa isi savureze tigarile.Intre timp in cealalta camera unde se aflau cei doi era o tensiune apasatoare.Baiatul ii povestea prietenei sale despre " crima " pe care tocmai o infaptui-se.Acesta de abia putea vorbi,insa o facea.Dar Miko il sustinea.
-Uite..Tot ceea ce s-a intamplat este destul de grav,insa nu este vina ta.Tu esti mai slab,Yuzi va intelege asta..Cred...ceea ce vreau sa spun este ca eu te voi sustine oricare ar fi decizia ta si te voi ajuta..Nu te voi discrimina.Si stiu cat de mult suferi pentru acest lucru...stiu cat de mult regreti.
-Dar..Ce voi face?Ii voi spune lui Yuzi? Mi-e teama..Mi-e atat de teama.Nu as suporta sa ma paraseasca,eu fara el nu pot trai...Dar nu inteleg cum oare am putut fi atat de idiot,atat de inconstient si fara suflet..Fara sa ma gandesc la el.ma urasc pentru asta.Sunt cea mai rea persoana existenta.Sunt un nenorocit.
-Ren opreste-te ..Stii foarte bine cat de mult te iubeste Yuzi cum o faci si tu..Te sfatuiesc sa vorbesti cu el sincer..sa ii spui ce s-a intamplat pentru ca ,durerea va fi mult mai apasatoare daca vei ascunde acest fapt..Apoi daca va afla din intamplare ce vei face?
Baiatul o privea pe preitena sa dand din cap apoi spunand:
-Ai totala dreptate..de aceasta data nu mai pot da inapoi trebuie sa infrunt aceasta problema..ma doare este foarte apasator si sufar mult pentru asta dar nu am ce sa fac.Apoi va fi mai rau...Trebuie sa ii spun..si Sper cu adevarat sa ma ierte.Iar apoi daca ma paraseste voi bantui pe strazi,am inteles ca sunt confortabile in ultima vreme.Spunand asta incearca sa zambeasca.Incerca sa glumeasca pentru a prinde curaj.
-Dar nu iti face griji te voi lasa sa stai la mine,spune fata zambind si imbratisandu-si amicul.
Acele ore au trecut foarte repede si afara se inserase.Fata a trebuit sa plece..Bietul baiat era infricosat ce se va intampla cand va ramane singur cu acel barbat.Iesind din camera si vazand ca nu este nimeni prin preajma acesta se indrepata spre bucatarie pentru a-si pregati o gustare,pe care avea binteinteles de gand sa o manance in camera.Acum ca prietena sa plecase trebuia sa reziste singur.
larry se aflase pana in acest moment pe balcon fumand acele tigari si privind cerul. In timp ce adolescentul isi pregatea mica gustare in spatele sau se aud niste pasi,apoi zgomote.Acesta se sperie atat de tare incat scapa farfuria din mainile sale fragile.Stia cine se afla in spatele sau si ade aceea era atat de infricosat.. Pe deasupra barbatul mirosea a tutun si tigari.Un miros absolut insuportabil.Acest lucru nu il putea suporta.Tanarul il impinge pe blond apoi isi ia mica gustare incercand sa plece insa este oprit.Lasand gustarea pe masa incearca sa se desrpinda din stransoarea blondului insa era in zadar.barbatul isi pune capul pe umarul adolescentului.Acesta nemaiputand suporta il loveste foarte agresiv pe blond cu cotul in stomac,rugandu-l sa il lase in pace.Lacrimile incepusera sa ii curga din ochii inca rosii.barbatul vazand acest lucru se desprinde de tanar si decide sa paraseasca apartamentul.Nu avea de gand sa stea aici,sa il faca sa sufere si mai mult pe baiatul pe care il iubea..pe care ajunsese sa il iubeasca atat de mult.
Tanarul ramane singur de aceasta data.Incercand sa se aseze usurat pe un scaun din bucatarie soneria telefonului il opreste.Lacrimile sale se sfarsisera insa ii era atat de frica ce se putea afla dincolo de acel telefon.Raspunzand vocea lui Yuzi ii patrunde timpanele.Acesta auzind acea voce blanda incepe sa planga inconstient.Prietenul sau saten era foarte ingrjorat intreband-ul ce s-a intamplat.Acesta nu putea vorbi.Circa 5 minute au stat la telefon fara a spune nimic,adolescentul plangea iar satenul asculta indurerat.
-Yuzi..nu am nimic doar imi este foarte for de tine..Acesta este motivul...
-Nu ma poti minti,Ren tu ai patit ceva.Te cunosc mai bine ca oricine altcineva,nu incerva sa ma pacalesti.Nu pe mine ... de fiecare data cand faci asta e grav..si regreti tare mult...Dar niciodata nu te-am vazut intr-un asemenea fel.Spune-mi te rog ce s-a intamplat?Sunt ingrijoratt... Inima satenului batea foarte repede iar vocea sa apropae ca se balbaia din cauza ingrijorarii.
-Nu..Nu pot...este atat de rau..este..ceva...ce...eu...nu...
Satenul vazand ca este atat de grav incat prietenul sau nu ii poate zice acesta ii raspunde :
-Uite...Eu te iubesc mult si as face absolut orice pentru tine.Sunt absolut sigur ca pot auzi orice vine din parte ta.Eu nu pot renunta la tine..Spune-mi ce s-a intampalt pentru ca aceasta ezitare a ta imi rupe sufletul in mii de bucati ce par sa se imprastie prin sangele meu ce fierbe din cauza ingrijorarii.
Tanarului ii tremura atat de tare vocea,insa nu avea ce sa faca.De aceasta data trebuia sa ii spuna.Era atat de dezamagit de sine insusi.Se ura pentru ce facuse. Incepuse sa ii explice tot ceea ce s-a intamplat.Pe masura ce cuvintele se inmulteau si lacrimile tanarului erau mai multe...mai grele si mai dureroase decat cele dinainte.
Satenul nu putea crede acelea ce le auzea.Era mai mult decat socat,era terorizat de ceea ce auzea.Totusi reusea sa isi pastreze calmul..Baiatul acesta era atat de important pentru el..Ii putea ierta orice.Stia cat de mult regreta acele lucruri..Conta atat de mult ca ii spusese acest lucru...Desi era atat de dureros..Sinceritatea sa il coplesea si stia..stia bine ca fratele sau este un adevarat nemernic.
-Ren te rog nu mai plange...tot ceea ce eu imi doresc este ca tu sa te simti,sa fii fericit.Nu vreau sa te aud sau vad plangand..Nu vreau sa iti simt tristetea si nefericirea.Larry,fratele meu este un nemernic ... te rog pana ma intorc..maine, nu te apropia de el...Te rog stai cat mai departe de acesta .. te implor.
Desi isi pastrase un calm admirabil in vocea sa sep utea recunoaste dezamagirea..si tristetea..abia ca putea rezista acestei dureri imense..."

#17
Yep in sfarsit ai postat:))...oricum te inteleg in legatura cu scoala pentru ca si eu am trecut printr-o astfel de perioada, dar sa revin la fic. Incep cu o mica critica...cred k trebuia sa spui "simtea ca trebuie sa ia o gura de aer" pentru ca fara acel verb impersonal suna cam ciudat sau ptreai sa spui "simtea nevoia ..." si mai sunt vreo doua trei greseli de tastare cum e cuvantul "for" in loc de "dor" si cateva litere in plus. Stiu ca de obicei nu prea ma bag sa critic dar vazand ca sunt singra pe aici care comenteaza cred k ar trebui s-o fac...
Capitolul a fost interesant...ma mir ca Yuzi nu s-a suparat dupa ce a auzit ce a facut Ren. Eu in locul lui nu cred ca as fi trecut prea usor peste insa e bine ca nu s-au certat. Si Larry cum poate sa spuna ca-l iubeste? Cu o persoana pe care o iubesti nu te porti asa. Cel mai bine ar fi ca Ren sa stea departe de fratele lui Yuzi si sper ca totul sa se rezolve.
ja ne:-h
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#18
in sfarsit am terminat si eu de citit ...ce pot sa spune ...e super fain povestea si imi place mult ideeile tale...sincer miau dat si lacrimile..in acet moment ma bucur ca nam frati sau surori dak mie miar face asa ceva ''fratimiu' sau "soramea" nu as garanta k ar mai trai mult:zuppy04:deabea astept urmatorul capitol...succes la scris
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#19
Hmm va multumesc foarte mult pentru parerea voastra asupra ficului meu.Voi pune urmatoarea parte ^^

> Spuand asta satenul inchide telefonul.Fiind intr-o camera de hotel se tranteste langa pat si isi comanda o sticla de wisky si un pachet de tigari.De indata ce lucrurile pe care le comandase sosisera acesta a deschis sticla de wisky fara a folosi un pahar incepe sa bea asemenea unui pusti ce de abia pune mana pe baututra,trage de asemenea o tigara din pachet,o aprinde si incepe sa o savureze cu foarte mare nepasare.Nu facuse acest lucru pana acum,sa consume alcool sau tutun,era un lucru atat de nou pentru acesta.De mult,isi propusese sa nu faca aceste chestii dar se simtea la rascurce,nu stia ce sa faca.Era atat de dezamagit si deziluzionat.Gandind aceste lucruri mai trage un gat din sticla de wisky.Lichidul intepator ii ajunge in esofac si parca il arde pana in inima.De asemenea mai trage un fum si din tigara pe gare o tinea cu neindemanare in mana.Ce gust amar si crud aveau acestea.Dar nu simtea nevoia sa le opreasca.Era prea trist pentru a gandi coerent,era prea nervos in sinea sa.Trebuia sa isi inece amarul in ceva.Dupa ce a tras cateva inghitiuri bune din sticla de alcool acesta a inceput sa se gandeasca la prietenul sau.Fumul de tigara aproape ca ii produce halucinatii.Deja fumase 3 tigari din pachetul acela,si nu avea de gand sa se opreasca.Printre efectul alcolului si ceata de tutun din jurul sau acesta a inceput sa dea nastere unor lacrimi apasatoare si dureroase.Erau atat de amare lacrimile,aveau un gust chiar mai oribil decat tutunul si alcoolul.Simtea cum ii putea zari zambetul prin ceata densa de tutun.Il durea atat de tare faptul ca a fost inselat de singura persoana pe care o iubea cu adevarat,dar stia..el ii dorea acestuia doar o extrema fericire.In aceste momente se gandea la cat sufera si celalalt.Se gandea la lacrimile pe care poate le varsa,si nu doar poate..pe care le varsa din cauza acestui lucru.Dar nu putea sa uite,Larry era fratele sau.Nu se simtise in viata lui mai tradat ca acum,propriul lui frate.Stia cum era,nu era o persoana buna,era tipu rau si niciodata nu asculta de nimeni.Era un nenorocit cu cea mai proasta reputatie posibila.Dar ...oare pentru el nu a contat nici macar fratele sau?In ciuda comportamentului sau el chiar isi iubise fratele..era mai mare decat el si il erspecta.Acum tot ceea ce simtea pentru el era o ura ciudata in evolutie..
-La dracu Larry.La dracu!!! Isi spuse acesta..tipand printre ramasitele de oxigen ce insa nu fusesera acoperite de tutun.Sticla de wisky era terminata deja,asemenea pachetului de tigari.Acesta neconstientizand adoarme..Fara vise sau alte ganduri intunecate..adoarme pentru a uita acestea,macar o noapte...
Intre timp fratele sau era pe strada,mergand prin ploaia ce abia se pornise si aproape ca suspind.Nici acestuia nu ii venea sa credea,sa ii dea crezare faptei pe care acesta o infaptuise.Nici macar el nu se credea in stare sa faca asa ceva.Se simtea atat de rau,ca a 5 roata la caruta care le incurca pe celelalte 4.Isi ranise adanc fratele,nu..il tradase!! Isi aruncase in lacrimi,fara mila,baiatul pe care il iubea...era de cea mai joasa speta.Plus ca prin acele ganduri isi facuse locul si intrbarea " De ce il place atat de mult pe Ren? " .NIci el nu stia.Era pur si simplu inebunit de acest baiat.Nu stia cand a inceput acest lucru sau de ce,dar erau sentimente pe care nu si le putea opri.
Mergea in continuare prin ploaie,singur si parasit cum simtea ca merita.Cateva lacrimi amare au inceput sa curga din ochii sai limpezi si provocatori.Isi tinea capul in jos si parca vroia sa numere fiecare picatura de ploaie ce se revarsa pe sol,dar nu putea din cauza lacrimilor ce ii umplusera ochii si nu-l lasau sa vada nimic...Mergand asa destul de concentrat acesta se ciocneste cu o tanara fata iar la impact aceasta cade pe solul umed si rece.Blondul o ajuta sa se ridice apoi impreuna se adapostesc intr-o statie de autobuz,ce se afla la cativa pasi.Fata il privea cu o enorma tristete.Ochii lui erau atat de palizi si demni de mila.Acestia incep o conversatie inca fara a se cunoate unul de celalalt.
Blondul incepe sa ii povesteasca trista lui poveste ce ii apasa sufletul,unei necunoscute..Fata era uimita si cateva lacrimi cad din ochii ei puri dar care ascundeau intentii ciudate.Barbatul o intreaba ce se intampla,era si el uimit de reactia sa brusca.
-Eu...acest baiat de care tocmai mi-ai spus este coleg cu mine.Il cunosc,sunt fascinata de el..Nu pot spune cat de mult m-a inebunit.numele meu este Mitsue..Si inca nu imi pot crede..Cum altcineva,inca o persoana tanjeste dupa singurul baiat care m-a inebunit intr-un asemenea fel...
Larry parca inebuneste de uimire.Atatea persoane il placeau,sangele ii clocotea in vene gand se gandea la asta,cand se gandea la sansele pe care le are cu el care deveneau cu fiecare minut mai mici.Se simtea acum si mai groaznic pentru ceea ce ii facuse.Acesta o priveste in ochi pe roscata si ii sterge lacrimile.
-Noi suntem rivali Mitsue.Eu voi lupta pentru acest baiat,si nu voi renunta.Imi voi indrepta greseala si il voi face sa ma iubeasca.Imi pare rau dar te voi trata asemenea unui rival.
Spunand asta o apuca de ceafa pe fata si o duce spre el sarutand-o destul de pasional.Facand acest gest acesta se pierde printre picaturile de ploaie.
Fata era destul de socata,privea cu ura pe acel barbat.Dar...simtea cum are inca un rival cu atatea avantaje in fata ei..Se gandea cum poate avea absolut tot ce iti doreste,bani..masini,bijuterii.Orice baiat din liceu ar fi implorat-o sa iasa cu ea la intalnire.Doar acesta o datea la o-parte.Nu o vroia.Se simtea atat de parasita.Avea de gand sa se apropie de el cu orice mijloc posibil.Are doi rivali destul de mari cu care va lupta..indiferent de mijloace.Privind inca urmele barbatului aceasta striga cu mare putere
-La dracu blondule,la dracu,ma auzi?In dragoste si razboi totul e permis!!Iar o femeie are gheare mai ascutite ca un barbat.Aceste cuvinte rasunau pe strada.Un mic ras se auzea dincolo de picaturi.Acesta era raspunsul primit..
In timp ce aceste trei persoane se gandeau la el,baiatul statea in camera sa si plangea.Ii parea asa de rau.Suferea asa de tare pentru...singurul la care tinea.Il facuse sa sufere atat de mult.Se ura doar gandidu-se la asta.Tot gandidu-se si torturat fiind de remuscari adoarme.Fiind aproape 4 dimineata se aude zgomotul usii de la intrare,baiatul era prea adormit sa iasa sa vada cine e.Sigur era iar nenorocitul de Larry si chiar asa era,blondul isi facuse aparitia in apartament trandind destul de tare usile.Acesta merge in camera sa trandindu-se in pat si adormind instantaneu.Se pare ca nu avea de gand sa fuga de problemele cauzate.
Timpul trecuse si soarele isi facuse aparitia mangaind solul inca umed de la ploaia din noaptea trecuta.Era aproximativ 10 dimineata cand usa apartamentului se deschide iara.Auzind un zgomot adolescentul fuge din camera pe jumatate adormit sare in bratele celui ce tocmai sosise si incepe sa planga.Yuzi il privea cu ochi tristi pe cel ce se afla in bratele sale.Dar cand simte acele lacrimi revarsandu-se pe bratele sale inima i se inmuie complet.Ii sterge lacrimile si ii zambeste cu un zambet creat pe moment pentru a acapara dezamagirea.Dar lacrimile adolescentului nu se puteau opri,ii vedea ochii atat de dezamagiti.Acesta se desprinde din bratele satenului si se pune in genunchi strangandu-i membrele cu putere si lasand capul in jos.Incepuse sa isi ceara iertare printre lacrimile dureroase.
Satenul il ridica se lasa la nivelul adolescentului.Nu suporta sa il vada suferind asa ,oricat de rau i-ar fi facut sau gresit,il iubea mult prea tare.Coborand la nivelul corpului sau il imbratiseaza si saruta. <

#20
Ma bucur ca ai postat azi capitolul pentru ca nu am mai citit de ceva timp un fic...hm...se pare ca am cam epuizat sursele;))...Mi-a placut si capitolul asta, mai ales modul in care ai descris sentimentele...cred eu k sunt destul de incurcate, insa tu ai reusit sa le surprinzi foarte bine. Yuzi vine la Ren si se impaca cu el, deci totul e bine,nu;;)? Nu-i asa ca nu o sa se mai bage Larry intre ei si nici Mitsue? De fapt ce drept au ei sa-i desparta pe cei doi? :yada:. Chiar imi parea rau prentru saracul Ren, desi a fost intr-un fel si vina lui...sau cel putin asa cred. Astept sa vad ce se mai intampla in capitolul urmator, iar daca Larry il mai atinge odata pe Ren cred k ii dau foc:))...
gambate cu nextu' si ja ne :bye:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Greseli [shonen-ai / yaoi] chrissta 8 5.849 26-12-2009, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) Ice_angel_234 42 28.570 23-04-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: chrissta
  Angels Love [shonen-ai / yaoi] Strawberry Ice 9 8.012 04-05-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow
  Raining in Paradise [shonen-ai] Kaoru Fuji 9 7.030 04-05-2008, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)