Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yoeth

#11
Ohai, people ~ xD

Sunt mioapa, chiar nu am vazut ca cineva a mai raspuns, cred ca trebuie sa fiu mai atenta din cand in cand.

@Musa, oh da, cineva Sagetator! Toti cei nascuti in noiembrie pe care ii stiu sunt Scorpii-oni 2. Mersi, mersi hug Am vaga impresie ca o sa ma integrez repede, e un site destul de buzee 21 *hug*

@Toxic, da, da, DA! Din Brasov, din Steagu de fapt, mi-e atat de dor de el T.T! Tu de prin ce zona esti 5? Ce liceu? Poate ne-am intalnit si nu stiu 21 la fel ca si cu Darky de mai sus -.- . Mersi mult *hug*
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#12
D'aw man si nu te intorci pe aici anytime soon? t.t Eu's din centru' vechi, la saguna in a11a (acum probabil o sa fi oh shit -.- buut it's not -always- as bad as it looks, ha ha). Anyways, macar stiu ca nu-s chiar singura pe lume pe aici din bv 21 *hugs bk*

#13
Meh, eu sunt singurul periferic de aici banuiesc (Bartolomeu Nord). 10
Nice to meet both of you guys, anyway.
Ma bucur sa vad cu nu sunt singurul Ardelean de pe aici, honestly. 4

#14
Pai eu stateam la iesire din Steagu, pe Minerva, aproape de capatul de statie xD.

@Toxic: Dude, am/aveam o tona de prieteni in Saguna! Prin aveam ma refer ca au terminat a 12-a anul asta xD si mai am cativa ramasi pe acolo. Pai, urmatoarea destinatie e Liverpool la Universitate anul viitor, si nu stiu cum as putea incadra venitul acasa in vacanta pe langa drumurile care trebuie sa le fac pentru examene 17. Daca trec totusi, iti dau un cot virtual inainte xD

@George, si uite asa cunosc eu oameni pe forum din Brasov dupa ce ma mut 21. Ma bucur sa te cunosc totusi xD Macar acum nu esti in minoritate, suntem 4 so far 21
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#15
You have GOT to be shitting, deodata au inceput sa rasara brasoveni, is this some mindfuck >_<
Daca aveai si de pe la uman care au terminat, we might be related in some way 21 din celelalte clase nu prea-i stiu, cat despre cei care au ramas, i know most of them, dar nu dupa nume 21 Anyway, tu ce liceu ai terminat? 4

Si @George nice to meet you too, daca mai gasim oameni facem un meet or somth 21

No, I'm rlly astonished, astept sa ma trezesc si sa dispara posturile sau asa 21

#16
Cand eram mic facusem gradinita in Steagu, bunicul meu locuia pe Saturn iar eu locuiam cu el (pana sa termin gradinita).
In orice caz, ma bucur tare mult sa va cunosc, brasoveni, respectiv ex-brasoveni. ^^
O rugaminte, daca se poate 10, mi-ai putea defini "contrastul dintre stereotipie si dementa" ?
Suna tare interesant dar nu reusesc sa-i gasesc intelesul.

#17
WTF erai in Secta 22 Cu Alex Vladutz Vic si Gabi am fost in tabara la Costinesti vara asta loool, pe restu ii stiu din vazute/auzite, didn't hang out with them, cu primii am mai iesit, cat despre Bosche, his gf is my friend and classmate, dar legatura directa n-am cu el, but ANYWAY 22 Atunci ii stii cumva si pe Urdi si Moasa? 21

#18
ROLFMAO! LOL!

Alex is my ex-bf 24, ofc I was in the Secta! Daca vorbesti de Vlad Moasa, da, ne stim foarte bine 21, meh, oricum cu Bosche nu prea am avut nici eu treaba 78. Oh, oh! Cat despre Urdi, ma abtin 21

La anul ma mut cu Vic, Ema si Stef din fosta Secta, ca nu poti sa zici ca a ramas mare chestie acum ca pleaca toti, in Liverpool <3.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#19
Cred ca da 71
Doamne cat am urat gradinita aceea. Era o doamna tare in varsta care se lua mereu de mine, ptr. simplul fapt ca nu stateam cu baietii cool ci cu un prieten de-al meu, drept urmare, cei "cool" si "smecheri" dadeau mereu vina pe mine, iar cum vocabularul meu nu era tocmai la fel de bogat ca acum, mi-o luam mereu pe coaja (ma lua de perciuni, mai exact).
Legat de "contrastul dintre stereotipie si dementa", sunt foarte curios care ar fi sensul.. totusi, so please, could you 4 ?

#20
LMAOTANKKk, no way 24) Da, de Vlad Moasa vb 21 el si Urdi are mah classmates 21
Liverpool, damn nice >_< si da, e cam naspa ca acu tre sa racolam dintre boboci care-s metalisti si care nu, and THERE AREN'T MANY =\




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)