Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

heyyyyyyyyyyy

#11
bine ai venit dady!! sper sa'ti placa la noi si sa'ti faci multi multi prieteni!
M'ai da'ne amanunte despre tine cum ar fi : '' ce muzica asculti?'' ,'' ce hobby-uri ai ?'', '' mancarea preferata?'' , '' culoarea preferata ?'' ''anime-ul preferat ?''. Am si eu o intrebare sper sa nu te superi:blushing: : Vrei sa fim prietene?? !! aa am uitata , treci pe la regulament!! O zi buna! :X
[Imagine: 8647989.png]


#12
scuze,am cam ramas in urma cu raspunsurile...........sory
anotim preferat:vara
personaj preferat din Nana:Ren deoarece este de-a dreptul fermecator 5
din Naruto:Hinata:deoarece uneori ma vad pe mine insami in ea(am si eu momentele mele,SUNT MAI TIMIDA UNEORI)in plus mie mi se pare ca are un farmec aparte
animal preferat;catelusi
jucariile de plus?-doar daca imi sunt daruite de catre un baiat5
numele;pay mi se spune dady si sunt blanda ca un inger(daca nu imi zmulgi o pana d la aripioare,daca ma intelegeti)si star a fost o idee p moment:-p
mi-am ales acest avatar deoarece fata anime din poza are fix acelasi gen de haine pe care le port si eu
m-as descrie ca fiind o fire destul de sensibila,ma emotionez usor dar asta nici nu ma las calcata in picioare,nu ma supar usor si uneori sunt prea incapatanata:-p
mancarea preferata:spagety
culoarea preferata:albastrul marii
hobby-uri:pay imi place sa dansez si desigur anime-urile
2. Ai fot in tabere pana acum; nuu,dar as vrea
intamplari amuzante?40 ahhhhhh..........pai poate atunci cand fara sa-mi dau seama eu ziceam: ,,parca ma place,daca nu?eu il plac,mult mult dar nu io pot spune,ADI te ibesc " cu voce tare crezand ca in gand si el langa mine.........nu e aamuzanta20 dar daca imi vine una care ciar e am sa ti-o scriu
cafea cu lapte,extra frisca si putina ciocolata:->

si nu in ultimul rand cel mai mult imi doresc in timpul ,,sedery mele'' imi doresc sa imi fac prieteni............multumesc mult pentru bun veniturile voastre calduroase8




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)