Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yo^^

#1
Pai da buna^^ ma numesc Roxana dar prietenii imi spun [Rori, Roxa, Roro, Anik, kari si cam atat], dar prefer sa mi se spuna ROxa. Am 13 ani si sunt din Galati^^. SPer sa ne intelegem de minune^^
Nu am vazut foarte multe anime-uri caci de cand m-am apucat de citit manga, numai asta fac. M-am apucat de curand..soo am pana acum 19 manga65 stiu ca nu sunt multe furios
Oricum anime preferat: este cam greu dar sincer prefer DeaTh Note
Manga preferat: sunt foarte multe dar imi place acum foarte mult Absolute Boyfriend^^
Sunt o mare fana shoujo..in prezent citesc You're soo cool..de fapt nu este un manga, este un maga.. [e de la coreieni^^] si imi place foarte mult.
pai ce sa va mai spun >> ascult orice dar in special j-rock. trupe preferate: The gazette, LMC, An cafe, Alice nien, Linkin Park, Marlyn Manson, My chanel romance si cam atat..ohh da si cantareti: Jolin Tsai si Boa^^ohh si evril
Calitati: pai sunt foarte intelegatoare si am talent la desen [care trebuie conturat mai bine ^^].
Defecte: pai sunt timida uneori si cam fricoasa [scary cat>>].
Ce imi place: soo many muzica, patinajul [nu de performata..vreau sa spun ca imi place si acela dar in fine..] plimbarile lungi, dansatul, cantatul, vorbitul, sportul, inotul, voley si hmm manga, anime, baietziii [don't blame me, i am a girl] si engleza, biologia, skaterii, pierching ^^ si sa ma cert uneori >> si dulciurile^^
Ce nu imi place: sa ma cert cu parintii [ceea ce se intampla des, sa fac greseli de scriere, [lol..da se mai intampla] si hmm nu ma stiu..romana si fizica-nu imi plac decat putine lucruli
ce mai trebuie sa stiti stea aa ca sunt mai mereu hyper-activa ^^

#2
Hee ya Roxa!
Noi ne cunoastem,cel putin eu te cunosc de pe a-f 10
Ma bucur ca ai venit si pe aici :d
Sper sa te distrezi.Te-ai prezentat asa de bine incat nu am intrebari .
Ce sa zic.Fara spam ,distreazate si nu uita sa iti faci chibi ^^.
o.o" wot

#3
mersi misa..cred ca acu ma cunosti mai bine^^ am scris mai mult 4 da cred ca o sa ma distrez

#4
Buna Roxa.. si eu te cunosc de pe a-f n_N
Bun venit peaici si sper ca te vei distra si ca iti va placea
See ya on teh forums happy posting
[Imagine: chibi_94.gif]

[center]


[Imagine: newworldsig.png]
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)