Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yo!

#1
Ohayo minna! Ruru-chan here!
Eto eto, ce sa va spun... Ador aproape toate genurile de anime, manga-urile si cosplay-ul :X.
Imi plac pisicile, dar si maimutele, nevastuicile, bursucii si panda rosii.(people call me random). Eto... Imi plac jocurile, mai ales RPG-urile si Adventure-urile 39.

Lumea imi zice ca sunt anti sociala, dar e din cauza ca sunt timida21
Etoo, daca aveti intrebari sunt mai mult decat fericita sa raspund la ele.

Ja!~.^ *chuu*

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ruru-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ruru-chiiii *GLOMP*

Am o singura intrebare:
1)Can i glomp you?

Hahaha XD just kidding.

mai am si altele bwuhahahaha

2)Care e animeul tau favorit?Sau care sunt favoritele tale?
3)Care e jocul tau favorit?4
4)Ai un personaj de suflet din orice?anime/game/manga?
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#4
*Gets glomped by Sakura*

I guess I should have seen that coming, ne? ^^"

1. Deja ai facut-o XD

2. Ohohohoho, atat de putin loc si atat de multe animeuri 39. Hmmm let's see: Durarara!(:X), Kimi ni todoke, Kyou Kara Maoh, Paradise Kiss, Gravitation, XxXHolic, Kuroshitsuji, D.Gray Man, Junjou Romantica, Ouran Higschool Host Club, Kobato, Shugo Chara, Samurai 7 etc. Lista e foarte lunga 21

3. Hmmm, jocul meu favorit... E egalitate intre Final Fantasy si Kingdom Hearts.

4. Pfffft... Pai imi e greu sa aleg doar unu, asa ca o sa dau unu(sau mai multi 21) in cazul fiecarui anime si joc de mai sus: Heiwajima Shizuo, Orihara Iazaya si Masaomi Kida(Drrr!), Chizuru(Kimi ni todoke), Cecile si Anissia(Kyou Kara Maoh), Isabella si Arashi(ParaKiss), Yuki Eiri si K-san(Gravitation), Yuuko si Watanuki(dar mai tarziu)(XxXHolic), Ciel si Finny (Kuroshitsuji), Miranda Lotto, Kanda Yuu si Lavi(D.Gray Man), absolut toate personajele din Junjou Romantica 24), Honey-sempai, Mori-sempai si bineinteles gemenii Hitachiin(Ouran), Kobato si Fujimoto(Kobato), Souma Kukai (Shugo Chara),Kyuzo(Samurai 7), Lulu, Aurn si Kimari(FFX), Yuna si Rikku(FFX-2),Cloud Strife si Vincent Valentine(FFVII), Basch(FFXII), Fang, Lightining, Hope, Lebreau, Maqui (FFXIII), Namine si Kairi(KHII), Terra, Aqua si Ven(KH Birth by sleep).


Ma dor degetele. Ruru-chan out.

#5
Phiuuu respira ca la cum ai scris acolo ma rog ai insiruit...parca nu mai aveam eu aer cand am citit.Lol dar daca as enumera si eu probabil ar fi mai lunga lista.Anyway distractie placuta pe forum!
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)