Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yes...I am here

#1
Da....p????i...unii poate ma stiti sub numele de Mitsue-chan sau X_X Mitsu X_X dar am decis sa....aleg alt nick.
Pai...Diana e numele meu....de preferat Dee-dee sau Kiddo. Mai mult de 13 ani nu am, desi unii oameni zic ca am 16 sau 17 ani....sau in cel mai rau caz...10 ani.
Prefer muzica rock, in general old-urile like Iron Maiden(deci trupa mea favorit?), Metallica, Nirvana, Bullet for my Valentine, Queen, AC/DC, Pink Floyd & other stuff like that.
Pai...deocamdata atat...ceva intrebari.

#2
Heyyy~y Mitsue hug

I guess I know everything I need to, but, still ...
Fav animes ?

Have fun.

#3
A,da XD ce uitucă sunt

78

well...fav anime... Elfen Lied, Loveless, Love Hina, Flames of Recca și Kaleido Star.

#4
Laliho Phnatom.Tu ai spus ca ne cunoastem..ei bine...yo nu imi amintesc21.Asa...Welcome pe Animezup.Intrebari pentru tine...stai sa ma gandesc.
1)Manga citesti?
2)De unde ai auzit de Animezup?
3)Ce crezi despre Animezup?
Cam atat...nu imi mai ramane sa iti mai spun decat have fun si spor la postat.
Ja ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#5
Bine ai venit Mitsu >:d< Sper sa te distrezi ^__^ Poate faci un fic 1524 Hai ca sunt dependenta 24
O intrebare : De unde esti? N-ai precizat.

#6
Heya Mitsu hug
Si bine ai venit !!!
Sper(im) sa iti placa pe aici, si sunt sigura ca iti vei face multi prieteni ... Hmm... a question,lemme' think :
~zodia? 5 (da,am un fix cu zodiile)
o.O vad ca iti place Bfmv... mel preferata de la ei?:->

Cam atat,inca o data welcome,happz posting,no spam,and all that hug

#7
love_yuki_eiri ...se poate sa ma fii uitat. Oh...nevermind. Manga nu prea citesc ^^'
De Anime Zup am aflat de la Aikad(adica acum 2 zile, cand mi-a spus ca e moderator aici). Mi se pare o comunitate prietenoasa, si fiecare se intelege bine cu restul. Sper sa va cunosc si eu pe toti(sau majoritatea).

ILikeYou sunt din Bucuresti, dar dupa ce minte am , ai putea spune ca sunt de pe alta planeta, ca si Marte.

~ToXic ~ sunt balanta. Da...sociabila, dar rea cand ma tradeaza cineva. Yes...BFMV...melodie preferata...Poate ca Scream Aim Fire si 4 Words.

Nu voi incalca regulile, defapt sunt genul care respecta PREA strict regulile...se ia ca un defect, asa-i? 20




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)