Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Sacrificiu si iubire

#21
Interesant fic!Pentru ca nu am mai comentat pana acum la acest fic incep prim a spune urmatoarele:Numele este destul de potrivit cu povestea fic-ului,care este impresionanta,palpitanta si interesanta(mai ales ideea cu canibalii,cu faptul ca Guvernul este personajul colectiv rau,dar si ideea cu experimentele pe Ella si pe ceilalti),descrierea este buna,si personajele imi plac la nebunie(in afara lui Kristian,care m-a dezamagit complet,credeam ca il place pe Dragon,dar nu,cand imi aduc aminte de el ma si enervez).Imi pare de rau de bietul Dragon(apropo,imi place numele la nebunie deoarece denumeste creatura pe care o ador).Nade este simpatica,grijulie si buna(m-a cucerit cu porecla care i-a pus-o lui Dragon),fica acesteia este asemenea mamei ei si m-a surprins prin faptul ca stie sa vorbeasca limba oamenilor.Al este cel mai tare,puternic, inteligent,curajos,descurcaret si multe altele.Ma intreb ce s-a mai intamplat cu tatal lui Dragon si cu sora acestuia,pun pariu ca sunt ingrijorati la fel si prietenii lui Dragon.Sara este simpatica si se vede ca tine la Dragon,la fel si Amanda,apreciez mult ca l-au ajutat pe Dragon.Debea astept continuarea,bafta la scris!
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#22
Deci nu ^^ Ficul asta e grozav. Alexei X Dragon. Vreau sa vad actiune. Si vreau ca Dragon sa uite de Kristian, nenorocitul. Il omor.
Ah, da! Ce nepoliticoasa sunt! Ma bucur sa te cunosc. Sunt o fana. Imi place enorm de mult cum scrii.
Asa. E chiar interesanta lumea canibalilor. Nade e atat de dulce.
Cam atat am avut de spus. Astept nextul. Si te-as ruga sa ma anunti cand il postezi.
Kiss u darling!
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Sacrificiu AngelsCry 8 5.668 08-06-2012, 04:10 PM
Ultimul răspuns: AngelsCry
  Iubirea Inseamna Sacrificiu [+16] hinata_rock 0 2.272 22-12-2009, 03:55 PM
Ultimul răspuns: hinata_rock


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)