Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Indragostit de o greseala

#11
Da, Mikky-rock68, in sfarsit.
Kira, o sa vezi ca o sa fie doar inceputut. A ce? Vei vedea.
Wafers, poftim next-ul, servit cu dragoste.
Sarajevo, multumesc foarte mult pentru comentariu. Sper sa continui sa citesti (nu pot obliga pe nimeni sa comenteze)

Fic-ul asta il scriu pentru ca am ajuns sa-l ador pe Alex (da, stiu, nu prea pare tinand cont la cate il supun, insa eu il iubesc) si pentru ca... vreau sa-l vad realizat (cum a spus pufarina mea, sper ca te simti).
Acum gata cu palavrageala, sa dam drumul la next*nu de alta, dar trebuie sa ma duc la pufarina*:


Capitolul 3

Dupa ziua de ieri, nu mai aveam niciun chef de nimic. Aveam un gol ciudat in stomac si nu am putut manca nimic. Dimineata am aflat de divortul parintilor lui Mike, mi se parea atat de ciudat. Adica in viata mea nu mi-am inchipuit cum doi oameni ce pareau perfecti impreuna puteau ajunge la un divort. Imi parea sincer rau. Azi o sa trec pe la el. I-am spus lui Jay sa-l sarute pe Jake sa-l faca ca taca in gluma, nu ma asteptam sa o si faca. Am plecat apoi cu Mike la sala de inot. Jason era doar intr-un slip mic si avea ochelarii de inot pe fata. Chiar era sexy, nu pot sa mint, insa ce e al lui Mike, ramane al lui Mike. Mi-am bagat mainile in buzunar si i-am lasat pe amorezi sa vorbeasca. Ma simteam ingnorat, pana cand Jason m-a salutat. Nu am putut sa nu-i raspund, dandu-i apoi un zambet. Dupa ce Jas pleca Mike veni la mine si am mers pe o banca.
Nu stiu la ce ma gandeam cand m-a intrebat ce am patit. Vroiam doar sa-l mint si sa-i spun ca sunt ok, insa ce sa fac daca ma stie poate mai bine ca mine. Ce sa-i spun? Ca puternicul Alex a intrat in depresie? Ca cel care palavragea despre cat de puternic e si ca el nu o recurga in viata lui la lama, si ca se va salva pe sine, acum e in stare sa se arunce in fata trenului? Am oftat. Am incercat sa ma mint ca pot sa trec mai departe, ca imi trebuie doar sex si bautura, insa dupa partida cu Jay imi venea sa ma dau cu capul pe toti peretii, iar fiecare inghititura de whiskey dulce la inceput, devenea amara pe parcurs. L-am privit. Ce sa-i spun?
- Nici nu stiu. Il stii pe Andy, nu?
- Nu-mi spune ca te-ai despartit de el. Si cand credeam ca iti gasisesi pe cineva...
- El s-a despartit de mine, am spus lasandu-mi fata sa cada in palme.
- Gasesti tu pe cineva.
Am oftat mai mult descurajat si l-am vazut ridicandu-se.
- Ma duc sa iau cafea pentru Jason, vrei?
Am dat din cap si am privit bazinul. Razele soarelui intrau prin geamuri si dadeau apei un luciu adorabil. Nu trecu nici un minut si Jason veni langa mine. I-am intins prosopul de langa mine, adus de Mike, si a inganat un 'multumesc'. L-am privit. Cum putea fi cineva atat de nevinovat? Adica, doar uitandu-ma la el, devin gelos. Cerea dragoste, era exact ca un pisic din ala mic pe care oricat de mult l-ai iubi, intotdeauna exista mai multa iubire de oferit pentru el. Nu puteai sa te uiti la Jason si sa iti imaginezi ca el poate face ceva rau.
- Alex, esti bine? ma intreba stergandu-se. L-am privit derutat.
- De ce nu as fi?
- Pentru ca se vede, a spus scurt si s-a asezat langa mine. Ce ai patit?
Chiar era asa de vizibil? Am oftat.
- Sunt pe cale sa clachez. Simt ca sunt un bou si un om bun de nimic. Uita-te la mine, cersesc mila, si de la tine, si de la Mike.
Am inghitit in sec, ridicandu-mi maneca, cat sa mi se vada palma plina de taieturi. Erau proaspete, pe ultimele le facusem chiar azi-dimineata, la scoala. Era mai usor sa indur durerea fizica, decat cea psihica.
- Te tai? m-a intrebat Jason in soapta si mi-a luat mana intr-a lui privind-o mai atent. Am incuviintat.
- Asta nu e nimic, am spus ridicandu-mi putin pantalonul. Taieturi in linie se vedeau de la genunchi. Ambele coapse imi erau si ele pline. Toate erau facute aseara, in baie. Jason doar a oftat si m-a privit, imbratisandu-ma. Am inchis ochii si mi-am lipit fata de umarul lui. L-am rugat sa nu spuna nimic, si m-a asigurat ca numai noi vom stii. Am rasuflat usurat si mi-am ridicat capul. Eram o povara si pe umerii lui. Mike veni inauntru si mi-am tras imediat maneca sa-mi acopere mana la loc. Incepusera iar sa se giugiuleasca, asa ca am luat prima gura din cafea uitandu-ma prin sala. Erau vreo doua fete si cam 4 baieti, 5 cu Jason. Am incercat sa-mi aduc aminte numele lor, insa nu am reusit.
Ma simteam in plus, oriunde eram, ma simteam in plus. O sa ajung sa ma simt in plus chiar si atunci cand sunt singur.
*~*
Era in jur de ora patru dupa-masa. Imi adusesem aminte de un CD pe care l-am lasat acum vreo luna la Mike si am hotarat sa ma duc sa-l iau. Mi-am pus o pereche de bermude ca sa-mi acopar taieturile reinnoite, si un tricou simplu, gri. Am coborat jos si m-am incaltat cu tenisii, fara sa mai bag lumea din living in seama. Pe drum am mers singur, nu m-am intalnit cu nimeni si sincer nici nu cred ca as fi vrut. Cand am ajuns in fata usii casei am sunat la sonerie. Am asteptat pana ce usa mi s-a deschis, insa nu de cine ma asteptam. Tatal lui Mike, Jerold, ma privea de sus cu ochii intunecati. Am inghitit in sec si am intraznit sa spun ceva.
- B-Buna ziua, Mike e acasa?
- Cum, nu stii? m-a privit ridicand o spranceana.
- Ce sa stiu? i-am raspuns la intrebare cu o alta intrebare.
- Mike s-a mutat acum cateva zile.
Am facut ochii mari si l-am privit drept. Cand se mutase si eu de ce nu stiam nimic?
- A-Atunci va rog sa ma scuzati, mi-am prezentat scuzele si ma pregateam sa plec.
- Stai, m-a oprit punandu-si o mana pe umarul meu. Ramai, daca tot ai venit.
Am acceptat cu greu, dupa ce m-am certat cu mintea mea. Am oftat si m-am lasat condus in salon, unde, pe masa, se afla o sticla de whiskey si un pahar pe jumatate plin. M-a invitat sa iau loc si asa am si facut, ce-i drept, cam sfios. A venit cu un pahar si mi l-a pus in fata, deschizand sticla si turnandu-mi.
- Nu, nu be-
- Alex, ma supar, mi-a taiat-o si m-a privit serios.
Am oftat si am incuviintat. Mi-era rusine sa beau cu tatal lui Mike, asa, cot la cot. Adica il consider ca pe un tata, ce-i drept unul pe care il respect mai mult decat pe greseala universului sau chiar decat propriul meu tata. Am luat o gura din lichidul maroniu-galbui. Aseara bausem whiskey, in timp ce ma taiam -cam inconstient din partea mea-, insa de ce ma simteam ametit in halul asta? Indemnat de tatal lui Mike care isi ineca si el amarul la fel ca mine, am inceput sa beau serios, fara sa mai tin cont ca maine am scoala sau ca beau cu tatal celui mai bun prieten.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#12
Prima care lasa com. Sunt onorata.
Capitolul asta ^^ m-a intristat. Saracul Alex, imi pare asa de rau pentru el. Se taie?? O__O Waiii!!! Alex...Sa nu te mai tai in viata taaaa!! Nu e bine!
In rest, imi place capitolul. As fii vrut si un JayxAlex :P
Ma intreb ce e cu greseala aia. Tot nu am aflat nimic de el. XD XD Sunt curioasa
Te astept cu next. Bye
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~

#13
Incep prin a spune ca m-am simtit din prima.Ma bucur ca ai postat next-ul,este un capitol reusit si imi place mult.Imi pare rau de bietul Alex,a ajuns sa se tai si sa se imbete ca sa uite de tot ce i s-a intamplat(Alex,mamica,nu merita un bou/o anomalie ca ala sa iti strici tu corpul,crede-ma).Nu cred ca lui Alex ii place sau ii va placea vreodata de Jay,nici nu prea se potrivesc,parerea mea.Ma bucura faptul ca Alex si Jason sunt prieteni buni,asa poate ca Alex nu se va mai simti singur,si va avea cu cine sa vorbeasca.Tatal lui Mike este cel mai tare,a inceput sa imi placa muuult de el,apropo numele (Jerold)este minunat,ce pot sa zic,ai ales bine.Cei doi,Jerold si Alex, sunt la fel,ambii tristi,poate din asta se va iesi ceva bun pana la urma,cine stie?!Debea astept capitolul viitor,spor la scris si bafta in continuare.P.S:Inca mai ma gandesc la faza aia cu tatal!
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#14
Ieeeeeeeeeiiii, capitol nou. :X
E super, il ador pe Alex, sper sa-si revina din depresie.:(
Astept next-ul cat mai repede.

#15
Multumeeesc foarte mult pentru comentarii.


Capitolul 4

Andy... Ii vedeam ochii albastrii si corpul bine sculptat in fata mea. Nu avea tricou, de parca ar fi vrut sa ma faca sa sar pe el. Apar doua maini, ce incep sa-l mangaie pe abdomen si piept. Cine? Chipul unei fete se face vazut de dupa umarul sau. Ma privea prin bretonul drept cu superioritate. Cine era? Disparusera in neant. Aparu Jay. Era si el bun, foarte bun. Aparu Jake langa el, iar el si-a luat prvirea de la mine si l-a sarutat pe baiat. L-am pierdut. Si pe el. Si pe el si pe multi-multi altii. Toti pe care i-am iubit... Defapt, eu chiar i-am iubit? Ce era pentru mine iubirea, o iluzie a placerii trupesti ce mi-o ofereau? Nu, pe Andy l-am iubit. Chiar l-am iubit? L-am iubit daca am fost in stare sa ma sarut cu altii cat timp el imi era iubit?
Am deschis ochii si am privit in jur. Nu eram la mine. Atunci unde? M-am ridicat in sezut si am privit noptiera, unde era o poza cu Mike inramata. Ce dracu'? Am privit asternuturile si camera mai bine, eram intr-un pat dublu, iar camera era aranjata intr-un stil victorian. ERAM IN CAMERA TATALUI LUI MIKE! Ce faceam acolo, si, mai ales, ce faceam in pat? Am ridicat asternuturile, eram numai in boxeri. Reformulez: Ce faceam in camera tatalui lui Mike, in patul lui, numai in chiloti? Am inceput sa transpir, desi camera era aerisita. Inseamna ca mi-a vazut si taieturile, ce ma fac? Stai, la ce ma gandeam? Ma gandeam ca mi-a vazut taieturile, cand eu la betie m-am culcat cu el? Se aude clanta, iar cand pe usa isi face aparatitie cineva ma speri mai rau ca o fata mare si trag cearsaful pe mine.
- Te-ai trezit?, m-a intreaba barbatul, imbracat lejer intr-o pereche de jeansi si o bluza subtire.
Nici nu-mi venea sa cred ca are treizeci si opt de ani, arata mai degraba de douazeci si opt, mai ales cand isi lasa parul facial sa creasca putin. Ce dracu' gandesc? M-am intors la intrebarea lui si am incuviintat.
- Bine, a spus intrand in camera si punandu-mi o pereche de pantaloni trei sferturi cam mari de mine si un tricou, pesemne ale lui Mike, pe pat. Imbraca-te si vino jos sa mananci.
- O... cu-curea, aveti?, l-am intrebat luand pantalonii in mana si masurand talia.
Mi-a dat imediat una de-a sa si a iesit din camera. Am iesit de sub cearsaf si am luat tricoul pe mine, uitandu-ma la taieturile de pe coapse. Erau asa de vizibile, ce as fi putut sa fac? Am luat pe mine si pantalonii, care exact cum am presupus, sunt largi in talie. Mi-am pus cureaua si m-am uitat prin camera. Mi-am muscat buza si am iesit pe hol. Si acum ce voi face? La scoala nu pot sa ma duc imbracat in hainele lui Mike, e prea de tot. Jos era el, la masa, mancand. Ma privi.
- Alex, vino sa iei micul dejun cu mine, mi-a spus dupa ce a inghitit.
Am ramas inghetat, cu toate astea imi simteam obrajii fierbinti.
- N-Nu pot, imi pare rau. mi-as dori, insa nu pot... m-a balbait incercand sa ma incalt cat am repede. Imi pare rau, ma asteapta... mama, am strigat imediat ce am iesit.

Ce dracu' facusem? Ma facusem de ras in fata lui... Si dupa ce aseara... cum se poate? Cum se poate sa fac asta cu tatal celui mai bun prieten? Cum se poate sa mi se intample numai mie asta? Mi-am dus mana in dreptul inimii, care batea parca cu tot cu piele. Am facut-o de oaie, din nou. Cum pot fi atat de dobitoc sa calc prost de trei ori intr-o saptamana? Cum? Ce-o sa creda despre mine? Ca sunt o curva, asta o sa creada! Incepuse sa ploua. Serios?! Ce poate fi mai bine de atat?
Am plecat spre casa. Sau nu, trebuia sa ma duc la scoala. Cat era ceasul? Mi-am dus mana in pantaloni dupa telefon. Fuuuuuuck, l-am uitat inauntru. Am inghitit in sec si m-am intors cu pasi marunti. Am sunat si Jerold imi deschise privindu-ma uimit.
- Ai uitat ceva? m-a intrebat invitandu-ma inauntru.
- Um... Da, mi-am uitat telefonul. Mi-l po... puteti aduce?
L-am privit pe sub gene. Imi era atat de rusine. Si cum se poate comporta asa de calm si normal cand aseara pacatuisem? Fugi pana sus. Doamne, de cand devenise atat de sexy? Stai, nu, nu trebuie sa ma gandesc la asta! Nu la asta! Nu, Alex, nu e bine, e tatal celui mai bun prieten al tau, nu face o prostie pe care sa o regreti! Nu, sa nu te prind! Incepusem sa dau din picior pe masura ce imi ordonam sa nu a mai uit dupa el. Am auzit un sunet, m-am oprit si l-am privit. Ma facusem de ras a doua... nu, a treia oara! Am inghitit in sec si am luat telefonul din mana lui puternica, inganand un multumesc si plecand alergand. Ce dracu' aveam?
Ajunsesem la scoala imediat, iar orele deja incepusera. M-am asezat pe capanea si am inceput sa adun ate din taieturile pantalonilor. Si ce sa-i spun lu' Mike de hainele lui pe mine? Mai bine as incerca sa-l evit. Da, asa trebuie sa fac. Sa-l evit si pe el , si pe Jerold. Va fii cel mai bine pentru mine. Mi-am luat geanta si am iesit din scoala. Si daca...? Daca intr-adevar m-am culcat cu el? Daca le va zice alor mei de taieturi sau, mai rau, lui Mike? Mi-am acoperit gupa cu mana si m-am aptinut sa nu plang. De ce simteam nevoia sa o fac? Sunt atat de prost, de ce fac lucruri fara sa gandesc?
*~*
Sa incerc sa uit? Cum?! De fiecare data cand ma gandesc la noaptea aia... simt ca am un gol in stomac. Nu mai inteleg nimic. Nu pot sa leg o iota cand Jerold e langa sau in fata mea. Ajung sa ma prostesc de tot. Mi-am sters si ultimele picaturi de apa de pe corp si am luat o pereche de boxeri pe mine. M-am urcat in pat si m-am acoperit cu un cersaf. Maine veneau rezultatele de la examene si universitate, ma intreb ce dracu' am facut si acolo. Am oftat si m-am acoperit cu materialul alb, inchizand ochii.

Imi mangaia corpul, ma infierbanta doar cu mainile sale ferme si puternice. Nu vedeam nimic, ceva imi acoperea ochii, insa faptul ca nu stiam cine ma pipaie ma inhiba. Isi plimba varfurile degetelor pe pieptul meu. Imi simteam sfarcurile intarite, apoi cum cineva incepe sa mi le preseze in timp ce imi saruta gatul. Era atat de tandru... Cobori si incepu sa-mi mangaie interiorul coapselor, urcand dupa la solduri, pe care le masa ferm. Am simtit un fior venit din calcaie cand isi plimba varful degetelor de-a lungul picioarelor mele, ce imi facu pielea de gaina. Isi trecu un deget peste buzele mele. Mi se uscase gura. Incepu sa mi le mangaie cu ale sale tandru, nu avusesem in viata mea parte de astfel de atingeri si sarutari de la cineva. Toti erau salbatici, chiar credeam ca asta imi placea, pana acum. Omul pe care nu il vedeam se comporta grijuliu cu mine, avea grija sa nu ma bruscheze, ma atingea ca pe o papusa. Incepu sa ma sarute deabea atingandu-mi buzele la inceput, jucandu-se cu ele pe fata mea, revenind dupa iar asupra lor si incepand un joc lent. Am deschis gura, iar el imi cauta limba. Imi mangaie obrazul, gatul si pieptul. S-a oprit.
- Alexander... mi-a soptit numele la ureche.
Mi-am lipit obrazul de al sau.
- Te iubesc, a soptit si mi-a dat materialul ce-mi acoperea ochii jos. Am deschis ochii lent, iar cel pe care l-am vazut era...
Jerold.


Am sarit din pat si am aterizat pe jos. Respiram sacadat, pieptul mi se misca repede acoperit de transpiratie. Mi-am privit penisul, era erect. Mi-am muscat buzele si am privit pe fereastra. Simteam lacrimi in ochi. Ce dracu' am facut sa merit asta? De ce greseala asta? Mi-am lasat fata sa cada pe asternutul patului, in timp ce am inceput sa plang. Inteleg ca dragostea nu respecta reguli, dar chiat tatal celui mai bun prieten? Ce fel de test cliseu mai e si asta?
Sincer nu stiu cum am ajuns la scoala, cert e ca am ajuns. Nu puteam da ochii cu Mike. Cum sa-l privesc in ochi stiind ca m-am indragostit de tatal lui? Ce mizerie de om as mai fii si eu? Am simtit o mana pe umarul meu, zarindu-l pe Jason.
- Alex, te simti bine? Nu prea arati-
- Jason, trebuie sa-ti spun ceva, i-am spus intorcandu-ma spre el. Nu mai suportam sa tin in mine, trebuia sa-i spun cuiva, sa-i cer cuiva sfatul.
Doar a incuviintat, m-a luat de mana si m-a scos afara, in curte. Ajuns afara m-am asezat langa el, mi-am facut curaj si am inceput:
- Uite, imi pare rau ca te fac sa ii ascunzi lucruri lui Mike, insa trebuie sa-mi promiti. Asta e de 50 de ori mai important decat taieturile.
Imi parea rau, stiam ca Jason e sincer si eu il obligam sa-i ascunda.
- Stai linistit, nu o sa suflu o vorba. Dar... spune-mi.
Am inghitit in sec si m-am pregatit. Simteam un nod in gat, ca si cum as incepe in urmatoarea secunde sa plang, ceea ce am si facut. A incercat sa ma linisteasca, si am incercat sa-i marturisesc, reusind doar sa ma balbai.
- Pe cine iubesti?
- Pe tatal lui Mike, am izbugnit plangand mai tare. M-a privit uimit, insa nu statu mut pe ganduri si ma imbratisa strans, incercand sa ma opreasca.
- Alex, nu trebuie sa plangi. E minunat ca iubesti... minunat.
- Si ce sa fac atunci? Ce sa fac? Cum pot fi indragostit de cineva care mi-ar putea fii tata, si mai ales care e tatal celui mai bun prieten? E imposibil, o sa sufar iar ca un bou ce sunt, am spus departandu-ma de el si lasandu-mi fata sa-mi cada in palme. Am inceput sa suspin.
- Alex, trebuie sa fii sincer. Daca ii spui acum, nu iti mai faci sperante pentru mai incolo. Adica ce poate sa-ti spuna? Da sau nu, mi-a spus privindu-ma. Usor de spus...
- Da, dar de cuvintele asta doua depind sentimentele mele, i-am spus cu lacrimile in ochi.
- Dar gandeste-te, daca afli acum, mai incolo nu mai suferi.
Avea dreptate, mare dreptate. I-am multumit, m-am ridicat de pe banca stergandu-mi lacrimile si am plecat. Sa ma duc la Jerold?
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#16
Wow,ce capitol tare!!!Mi-a placut mult de Jason in acest capitol,este un adevarat prieten,care are mereu un sfat bun in maneca.Deci Alex+baututa multa=el in patul lui Jerold,interesanta intorsatura de situatie.Daca stau bine sa ma gandesc,chiar se potrivesc cei doi,si m-as bucura nespus daca Jerold a meu si-ar gasi si el pe cineva(ce pot sa zic,sunt o mare fana a lui Jerold,e personajul meu preferat,plus ca are un nume grozav).Saracul Alex,cred ca este foarte confuz si ii este teama sa fie respins de tatal lui Mike,Alex il iubeste cu adevarat pe Jerold(ce repede se indragosteste tipul...dragoste la prima betie).Apropo,ce vise "dragute" are Alex,asta da imaginatie si dorinta.Debea astept capitolul urmator(sper sa il aduci cat mai repede cu putinta,caci mor de curiozitate),spor la scris si bafta in continuare.P.S:Kikoko!
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#17
Wow???
Deci WHATT?? *Atac de panica*
Chiar asa. Cine ar fii crezut? Esti incredibila. De tatal lui Mike?? Prea mult. Desi...e prea mult.
Cu toate astea e interesant. Ma intreb ce va zice Mike cand va afla. Sper doar sa nu ia pe nimeni la pumni.
Astept next sa ma lamuresc. Sunt multe pe care inca vreau sa le descopar.
Spor la scris!
And don't forget I'm your fan ^^
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~

#18
Salut.
M-am hotarat sa comentez din cauza acestei povesti.
Mi se pare unica mai ales din prisma lui Alex.
De la "cu toata lumea" , la "sinucigas", la "indragostit iarasi", parca nici macar o zi nu a trecut.
A fost tare amuzant inceputul ( mai ales partea cu desenele animate si copilul mic *ii voi spune plod*)
Nu imi dau seama inca care sunt personajele principale, pentru ca sunt multe, dar daca asta e greseala de care vorbeste titlul... se pare ca voi afla mai multe despre Jerold.
Daca as avea vreo rugaminte, ar fi sa il lasi pe Alex sa "fiarba in sentimentele lui". Sa ii dai timp sa digere situatiile, sa treaca cu adevarat prin ele. Schimbarile bruste ar putea sa il duca inapoi in "seriously emo" mood si nu as vrea sa pateasca asta.
I have a fondness for spoiled brats. :D
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

#19
ciao! Felicitari pentru ideea asta noua - eu, cel putin, n-am mai vazut-o nicaieri, in niciun fic, nicio manga. Chiar sper sa iasa ceva din relatia dintre tatal lui Mark si Alex, si sper ca o sa continui povestea dintre ei. Nu as vrea ca Mark sa faca prea urat cand o sa afle, in fond, nu mai are nicio treaba cu ce face tatal lui sau nu (sper, totusi ca o sa se impace in curand). Sunt curioasa de cum arata tatal lui Mark, totusi, e tatal unui copil de 17 ani... nu conteaza eu tot mi-l imaginez asa... destu de hot, pe la 30 de ani. Si parca ura gay-ii, nu? Vreau sa vad cum isi schimba preferintele sexuale. Pe scurt, de-abia astept next-ul, sa-l aduci cat mai repede, ca-i vacanta acuma. Spor in continuare! Bye, bye!

#20
Uuuu, ce intorsatura. :o
Tatal lui Mike e gay? Cum o sa reactioneze Mike? Oare Jason o sa-i spuna lui Mike? Ce o sa se intample cu Alex si Jerold?
Astept next-ul .:D



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Indragostit de inocenta ucigasa A'Svear 7 9.746 26-01-2010, 01:27 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Vanatorul s-a indragostit de prada Elina 24 15.754 08-12-2009, 07:05 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  O mica greseala Jessi 2 3.206 22-10-2009, 08:27 AM
Ultimul răspuns: Jessi
  Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) Ice_angel_234 42 28.547 23-04-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: chrissta


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)