Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Cancer la penis

#1
Bun bun. Deci cum v-am promis, am postat cancer la penis. Este un fic amuzant si pervers poate prea exagerat! insa, sper sa va placa cum imi place si mie! Ce s-o mai lungim atata?! Primu capitol:


Varsta minima: +18
Gen: Yaoi
Limba: Romana
Edit: Observatii cu privire la continut: limbaj vulgar!!!!
Tipul de comentariu solicitat: Simpla



Edit: am sters alineatele, ca nu-mi place mie cum arata!!



Capitolul 1.

Drumul asta mi se pare din ce in ce mai obositor. Nu am mai mers atat de pe vremea cand aveam 5 ani, iar acum am 19. E mica-mare diferenta de ani. Vremea a trecut, repede, parca doar ieri aveam 15 ani si umblam prin liceu dupa fustele fetelor. Imi amintesc cum ma inchideau in wc-urile scolii, vrand sa ma necajeasca. Nu le reusea niciodata, fiindca le amenintam cu violul. Asa de tipic mie. Totusi, nu am violat nici o fata. Mi s-au daruit de buna voie. Ce sa fac daca eu eram posesorul unei scule mari si groase? a unei tinute ce ma facea bad boy si a unui chip frumos ce cucerea pe oricine? Eu nu-s de vina. Aici doar mama si Dumnezeu sunt vinovatii. Doar ei stiu ce au facut de am iesit asa perfect...

Clipisem des, la vederea unei cladiri mari ce avea cateva zgarieturi pe alocuri. Se pare ca am ajuns la "destinatie". Proasta zi si-a gasit si masina mea sa "doarma". Urc scarile rapid, ajungand la receptie. O femeie bruneta se afla dupa un birou mare. Fata ei nu-ti dadea decat un sentiment: frica. Da... frica, ca la ce nervoasa si urata e te-ar putea musca. Eu unul sunt infiorat de ea, arata ca un monstru zau asa. Riduri peste riduri, o alunita mare pe obrazul drept, ochii mici si negri. Ca sa nu fie de ajuns ca fata ei imi dadea fiori, iesi de dupa birou vazand-o in toata "splendoarea" ei. E cat o balena... sau mai rau. Un tanc, ar fi o comparatie perfecta pentru aceasta... femeie nu pot sa-i zic, aceasta... creatura venita din cine stie ce loc. Nu arata prea pamanteana si bunica arata mai bine decat ea. Randurile de "sunca" ii se puteau observa prin halatul alb, mulat ce-l purta.
- Ce scarbos... mormai eu, privind-o cum se apropie.
Pasea cu greu, ajungand intr-un final in fata mea. Ce bine... credeam ca se rastoarna pe drumul 'lung' pe care-l parcursese pana acum.
- Buna ziua. Eu sunt Helga, cu ce te pot ajuta? ma intreaba femeia, afisand un zambet.
Daca e sa ne luam dupa parerea mea, eu credeam ca nu poate fi mai oribila decat atat, insa cand isi afisa zambetul "adorabil" am observat cativa dintii cariatii, iar altii... lipsa. Nu as atinge-o pe asta nici sa ma plateasca cineva... mai bine mi-as taia-o jos.

- Ahm... buna. Eu sunt Yuki si... dar nu ma lasase sa termin ca mi-o taia scurt.
- Aaa Yuki. Cel care are cancer la penis? Doctorul Minoru Ryo te asteapta la etajul 1, cabinetul 5.
Dau din cap, in semn c-o aprob, indreptandu-ma spre doctor. Ce naiba? cand spusese de micul meu "defect" toata lumea se intorsese la mine. Cred ca m-am facut de ras numai din cauza monstrului. Oftez prelung, grabiindu-ma pe cat mai mult posibil. Nu vreau decat sa aflu ca sunt in regula si ca este doar o greseala. Nu se poate sa am cancer la bijuteria mea... nu.

Mentionand de asta. Vinerea trecuta, nu mi s-a sculat cand m-a atins o blonda numai buna de futut. Si eu care chiar aveam chef sa imi rasfat mandria, lasand-o sa faca cunostinta si cu alte "pesteri" mai stramte daca se poate. Am avut parte de fel si fel de femei, insa toate cu tate mari. Am o obsesie dupa tatele mari si pline. Numai bune sa-ti bagi ceva intre ele... sau nu?
Nu mi-as putea imagina o viata in care eu zeul futaiurilor, zeul sexului... sa raman ipotent. Sa nu mai pot sa "organizez" orgii la mine acasa, impreuna cu prietenii mei. M-as face de ras. Ar fii la fel de rau ca si cum mi-as imagina ca as deveni gay. Ca m-as lasa futut in cur si oriunde de un altul sau sa ma suga un barbat... doamne. Scutur din cap, alungandu-mi gandurile departe. Sper sa nu fie si doctorul la fel de urat ca Helga aia sau tignit. Si ce nume e ala? Minoru... auzi tu. Da ce e minor si nu stiu?
Acum sunt la etajul 1. Mai trebuie sa caut cabinetul 5 si sunt boss de boss. Incep sa ma plimb de colo-colo, privind in stanga si-n dreapta.
- Am gasit!
Am ajuns unde trebuie. Da' imi e putin frica. Daca se da la mine? Sper doar sa fie om normal, nu un tignit ca si prietenul meu cel mai bun.
Imi fac curaj si bat usor la usa. Numai decat aud un "intra" plictisit.
Pasesc inautru parca nesigur, fixandu-l pe doctor cu privirea. Parul saten ii stralucea, datorita soarelui. Ochii sai verzi se aseamanau cu o pereche de alge din adancurile marii. Trupul ii parea asa de bine facut, iar muschii se vedeau si prin halatul alb ce-l purta. Era asa de... bun. Totusi, nu mai bun ca mine. Eu sunt perfectul aici, perfectul cu defectul mititel. Sper doar sa-mi poata rezolva problema... doar atat.
- Cred ca tu esti Yuki cel cu... dar nu reusise sa termine ca-l intrerup brusc.
- Stiu ce problema am, nu trebuie sa repetati. Acum, intrebarea e : poti sa ma ajuti sau nu? spun eu cu o privire serioasa.
- Normal ca pot pustiule. Tu doar aseaza-te pe pat si relaxeaza-te pana aduc eu ceva din alt cabinet.
Dau din cap in semn ca-l aprob, asezandu-ma pe pat. Incaperea era destul de luminata, de razele soarelui. Inauntru exista un birou cu un pc pe el, un scaun pe rotite de culoare grii si doua plante. Si bineinteles, patul pe care sedeam eu. Peretii erau vopsiti cu non culoarea alba. E si de inteles... doar e un spital, nu o discoteca asa cum visam eu.
In momentul de fata, nu pot decat sa sper ca acest tip e normal si ca ma poate ajuta. Daca ma scapa de ce am eu, ii pup si picioarele!
- Te rog doamne... ajuta-ma si pe mine! Eu sunt cel mai perfect... nu trebuie sa ma pedepsesti tocmai pe mine! mormai eu.
- Stai linistit pustiule. O sa te rezolv in maxim un an. O sa fi ca nou dupa tratamentul ce o sa-l primesti. spuse domnul Minoru luandu-ma prin surprindere.
- No' doamne da!
Isi luase manusile albe, acoperiind palmele pentru protectie. Isi turnase de asemenea o substanta maronie pe ele, spunandu-mi :
- Da-ti jos pantaloni.
Casc ochii involuntar si imi intredeschid buzele pentru a protesta. Cum sa zica asa ceva? si ce mama naibii de tratament vrea el sa-mi aplice? Nu cumva se numeste 'ungerea instrumentului' ?
- Daca vrei sa fi bine, fa ce ti-am zis. spusese pe un ton autoritar doctorul.
Eu, bietul de mine nu am facut decat sa ma conformez. Acum stateam in boxeri in fata individului asta, ce-si lingea buzele. Ce dracu? si asta e gay? Doar nu o sa ma violeze, nu? Adica sa fim seriosi, cine nu si-ar dorii sa ma aibe?
Sunt prea perfect pentru lumea asta pacatoasa.
- Si boxeri.
Imi dau jos repede boxeri, ramanand fara nici un 'material' care sa-mi acopere bijuteria. Aceasta scula valoreaza mult pentru mine, mai mult decat mama.
Adica, ce s-ar face femeile fara placere? raspunsul e : nimic.
Doctorul se apleaca, ungandu-mi scula cu acea substanta maronie. Deja incep sa ma simt ca un ciudat. Daca intra cineva si ne vede? Ce-o sa zica persoana respectiva? Ca-s gay, probabil. Desii, recunosc, atingerile lui l-au sculat pe marele Yuki. Ma simt penibil... atingerile unui barbat ma excita. Sunt demn de intrat in pamant chiar acum.
Il priveam pe saten cum imi rasfata penisul, cu atingerile lui delicate. Parca ar face asta de o viata, asa de priceput era. Oare, eu eram singurul care avea cancer la scula? Daca nu, atunci nu sunt singurul care s-a simtit cum ma simt eu acum : excitat si jenat. Nu pot concepe cum un barbat te poate excita asa tare, tu la randul tau fiind tot barbat. E o aiureala totala. Imi amintesc ca Taki mi-a "dat" lectii despre gay si cum si ce fac ei. Insa eu eram prea ocupat pentru a asculta asa ceva. Si totusi mi-ar prinde bine niste lectii despre gay acum... ca sa-mi dau seama daca omul asta e ca ei, evident. Eu unul nu as putea sa fiu gay nici in ruptul capului..
Eram prea prins in ganduri, insa cand simtisem doua perechi de buze cum imi cuprindeau capul, am tresarit marind ochii. Doctorasul asta, mi-a luat scula in gura incepand sa faca miscari sus-jos si tot asa. Eram al naibii de excitat. Nu eram deranjat daca era o femeie... dar un barbat?!
- Ce dracu faci?!?! Stii nu-s gay!! Termina!!! ahhh... spun eu reusind sa scot un geamat la finalul propozitiei.
- Asta e tratamentul si in plus iti place asa ca taci. spusese dupa ce-si dezlipise gura de amicu' meu.
Imediat le acaparase iar, incepand sa faca aceelasi lucru. Eu tot priveam speriat ceea ce facea doctorasul. Adica cum?! asta e tratamentul?! de asa ceva nu am mai auzit niciodata... zau asa. Sugerea penisului tratament? Da ce... imediat si futaiul e tratament.
- Asa... acolo... ahhhh... ahhh. spun eu uimindu-ma pe mine.
Obisnuiam sa le spun fetelor asta cand ma rasfatau, insa vad ca nerusinarea din mine nu m-a putut lasa in pace macar acum in cel mai jalnic moment al vietii mele. Daca afla Taki ca m-a supt un barbat, o sa ma tachineze toata viata.
Barbatul saten isi daduse halatul jos, lasandu-si trupul expus privirilor mele curioase. Arata chiar mai bine decat imi imaginam. E un zeu al... al placerilor. Ahhh ce tot zic?! Cred ca am inebunit.
Doctorul Minoru, imi luase un ou in gura iar celalalt intr-o mana incepand sa linga si sa maseze. Ma simteam chiar... mai jenat decat inainte, insa in aceelasi timp fierbinte. Ce ar fii sa-mi las gandurile deoparte si sa imi incalc pricipiile? Macar odata... nu mai rezist prea mult!

EDIT Daria: atata timp cat l-ai postat la Yaoi, numai este nevoie sa pui si-n titlu >.<".
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#2
Ooooo...Deci esti fenomenala, fenomenala! O Dumnezoule, o sa mor si eu aici cu tipu ala.
Imi place ca ai dat titlul in romana. Ma atras din start si nu-ma cand l-am vazut am zis: No, asta-l citesc! Deci Yuri are cancer...si nu oriunde...exact la minunata lui mandrie...saracu cred ca a fost distrus cand a aflat. Si doctorul ala....am crezut ca o sa-l examinezi...da nu m-am gandit la asa ceva...Wow...deci aici e hot hot din primul capitol...o sa fie nebunie!!
Imi place ca Yuri a presimtit ceva...i-ai creeat o imagine ce are legatura cu viitorul ficului...Desi de fiecare data cand vorbeste de faptele lui apare acel cuvant "gay". Asta pentru el anticepeaza ce se va intampla in continuare.
De data asta nu am ce comenta, e un capitol perfect! Amo mica intrebare non culori nu se scrie cumva nonculori( impreuna)?
Cam atat, you know that I love you! Sa ma anunti, my sweetheart!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#3
Am inteles Daria, doar ca am pus asa, pentru ca e extrem de de de exagerat ficu asta:)) totusi imi face placere sa-l scriu:)).
Well, next:

Capitolul 2.


Inca ii aplicam tratamentul tanarului Yuki. Am impresia sau mai are un pic si mi-o pune?
Fac miscari rapide sus-jos, oferindu-i placere maxima. Scoate gemete la fiecare miscare de-a mea, oferindu-mi si mie placere. Omul asta geme asa de frumos de parca ar canta un inger la harpa.
Imi ridic privirea, intalnind-o pe a sa. Ochii grii pe care-i poseda, sunt pe jumatate inchisi, in timp ce obraji sunt colorati intr-o noanta rosiatica.

Zambesc. Buzele acelea rozali, parca cer a fi sarutate, insa daca as face ceva acum s-ar prinde si nu doresc asta. Adica as strica totul daca as face asa ceva acum, insa daca as mai astepta putin... ar fi perfect.
Pirceul acela micut si negru, ce se afla in buza de jos a tanarului, ii da un aspect usor de rebelul familiei. Parul brunet, se poate asemana perfect cu smoala. Acum bretonul ii era lipit de frunte, din cauza stratului de transpiratie.
- De ce te-ai oprit? intreaba el pe un ton mieunat ce parca imi cerea sa continui.
- Ca asa am vrut. Ti s-a terminat tratamentul pe ziua de azi.
- Ce?! nici macar nu am ejaculat! se rasteste el la mine.
- Stiu, insa trebuie sa te doara.
Baiatul parca nu mi-a auzit raspunsul si ma ridica de jos cu bratele sale puternice. Ma asezase cu fata pe patul unde sedea el si cu fundu' in sus. Imi simt pantaloni trasi de pe mine cu o brutalitate de neimaginat, impreuna cu boxerii.
- Stai! Ce faci?! il intreb eu pe un ton mai ridicat.
- Termin ce ai inceput tu!
Fara sa-mi asculte rugamintiile, se pozitioneaza la intrarea in mine, penetrandu-ma direct. Am scancit putin, ca mai apoi sa simt aceea durere. Desii am mai facut chestii de genu' nu m-a durut asa de tare ca acum.
Eram destul de obisnuit cu astfel de acturi sexuale, insa acum... acum parca e prea dureros.
Imi cuprinde talia cu ambele mainii, pozitionandu-se mai bine. A inceput cu miscari de dute-vino rapide. L-am rugat sa fie ceva mai bland, insa parca nu auzea. Era si de inteles de la gemetele pe care le scapa, iar eu la fel. Cantam una in truna, provocandu-l mai tare. Desii ma durea, intr-un fel imi placea ce se intampla.
Daca el nu imi facea asta, cu siguranta as fi facut-o eu. E prea frumos ca sa nu-l vrei. Adevarul e ca e rasfatat, se poate observa de la prima vedere, dar este un adevarat animal la pat. Acum, nu va scapa asa usor de mine, desii prietenul lui Taki, m-a angajat doar pentru a-l speria... eu vreau mai mult.
Dupa jumatate de ora, Yuki isi da drumu' in mine, ca mai apoi sa se imbrace.
Ma ridic cu chiu cu vai din acea pozitie, patrunzandu-l cu privirea. Trebuie sa joc putin teatru, daca nu si-ar da seama ca sunt bisexual si al pleca de aici mancand pamantul.
Din spusele lui Taki, am inteles ca detesta baietii care se tin de mana sau se saruta, ca sa nu mai zicem ce crede el despre tipii care fac sex. Cum zice el "si-o dau la curut".
- Ce s-a intamplat cu tine?! nu sunt pe invers, asta e meseria mea si acela e un tratament.
Nu trebuie sa te las sa ma freci in fund'. Poate iti trebuie alt doctor... ii spun eu pe un ton nervos, improvizat pe moment.
Baiatul isi pleaca privirea, eu nemaiavand ocazia sa-i privesc bilele si aici nu ma refer la cele de jos. Am putut sa aud un suspin, apoi am zarit o lacrima ce a "evadat" din lacul grii.
- Scuze.. doar ca esti al naibii de bun la excitat! imi spune privindu-ma acum.
- Stiu. Nu esti primul pacient care imi spune asta. Doar nu mi-o mai pune bine?
- Normal ca nu o sa-ti mai fac nimic... nu stiu cum de mi-a trecut prin cap sa fac asa ceva. Eu nu-s pe invers nicidecum. Ador fundurile bombate, tatele si pesteri... nu tunele! Hai ca eu ma car de aici. Ne vedem lunii.
Dau din cap, aprobandu-l. Acesta nu mai asteapta nici un salut din partea mea ca iese, lasandu-ma pe mine singur.
Pustiu asta e al naibii de bun la pat si rasfatat... daca-l vreau, o sa am de lucru cu el.
Totusi daca tot o sa-l imblanzesc, nu i-ar strica si o lectie "cum sa fi tandru". Oricum il inteleg intr-un fel.
Eu sunt barbat, la fel si el. Nu ma puteam astepta sa ma sarute sau sa ma atinga intr-un mod pe care-l executa cu o femeie.
- Da... o sa am de lucru cu el.
Eh, conteaza ca am gasit pe cineva cu, care ma pot juca in voie si mai important.
Mi-am gasit pe cineva, care ma poate ravasi sau satisface oricand. Exceptand durerea pe care mi-a provocat-o, sunt bine, m-a satisfacut pe deplin.
Ma intreb. Daca asa sunt multumit, oare cum as fii daca ar fii o partida cu tot tacamul? Cu buzele alea... cu mainile lui pe corpul meu... cu el peste mine...


[cam scurt stiu <.<]
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#4
Aaaa...kawaii( mai nou ador cavantul asta)!!
Deci pana la urma a ajuns ca Taki sa il domine. Poate trebuiai sa derscrii mai mult faza cu yaoi-ul. Doamne fato tu vrei bataie la fundulet? M-ai facut sa transpit si sa excit si totu a fost asa rapid? Hah? Hah?
Oh, ce tot spun? Ai fost fenomenala, fantastica. A fost putin a indeajuns sa ma excite ca dracu. Imi place mult cum a reactionata Taki si ca totusi si-a cerut scuze.
Hmm? :-? Si deci totul e fals? El nu are cancer? Totul e o minciuna incentata pe amicu lui Taki?
ohoh, O sa avem complicatii pe acolo.
Deci, esti incantatoare! Te ador, pur si simplu te ador! Ai talent si merita sa afli ce se intampla! Ok, astept nextul! Ceauless!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#5
Socul meu a fost: Yu... Yu...a dominat? Pai si doctorul sexy? pai care mai e farmecu? pai da doctoru a mai fost..ahem? pai da, pai da... intelegi, intrebari stupide cu pai da .... kato is confused. Revenind la fic, capitolul mia placut dar ma lasat asa de... confuza. Trebuie sa recunosc ca mi s-a stricat putin fantezia cu doctorul sexy " pradator" si "prada" care era prea masculina si ma asteptam oarecum oarecum la asa ceva ( doar putin) in rest in cap'sorul meu era ideea clasica de seme si uke. XD Too much Okane ga Nai (care nu are legatura) mia provocat acea gandire de "semele e seme si ukele e uke" si ca ii poti diferentia mereu. In orice caz, imi place cum decurg lucrurile... da confuza tot is. >.>
Spor la scris~

#6
Fic inchis la cererea autoarei. Daca doresti sa il redeschizi, sa ma anunti.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]

#7
Fic redeschis la cererea autoarei.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]

#8
Bun bun, tnx ca mi-ai deschis ficu' DiZ ;3. Acum next :



Capitolul 3.



- Si cum a fost la Doctor? intreba Taki, cu o sclipire ciudata in ochii.
Am ezitat putin cu raspunsul insa, pana la urma m-am decis sa-i spun. Da, o sa rada de mine si o sa ma chinuie o vreme dar o merit. Si eu l-am chinuit cu orice l-am prins, si-n plus e prietenul meu cel mai bun. Trebuie sa-i spun cuiva, altfel o sa inebunesc, incet...
- Cum sa fie? Oribil. Mi-a supt amicu' si bilele... am spus, lasandu-mi capul in jos. E asa umilitor!
Taki a venit in fata mea si mi-a ridicat barbia cu doua degete. Ma priveste intens, poate prea intens... Pare ca nu ar vrea sa ii ascund nimic, dar mi-e prea jena sa-i spun ca i-am si pus-o.
- Sigur doar atat s-a intamplat? Yuki, te cunosc... nu e doar asta! Imi spusese serios.
- Bine, a mai fost ceva. I-am pus-o. Ultimele cuvinte le-am spus incet in timp ce mi-am ridicat bratele in sus, declarandu-ma vinovat, insa prietenul meu blond nu auzise asa ca ma puse sa repet.
- I-am pus-o!
Timp de doua minute linistea se asternuse in incapere. Nimeni nu spunea nimic in plus, parca amutisem amandoi. Nici musca nu se auzea... nici Lesy nu mai latra.
- Asta e... super! Ti-ai descoperit atractia pentru barbati! Nu pot sa cred... spusese blondul, iar pe chipul sau se asternuse un zambet idiot.
Pun pariu ca m-am facut rosu la fata. Cum adica? De ce sa-mi zica asa ceva. Daca i-o pui unui barbat asta inseamna ca, gata, esti gay? Nu. Nu o sa accept asa ceva in veci vecilor... prefer sa raman ipotent. Defapt, nici chiar asa, dar pur si simplu nu o sa accept.
- Nu. Imi plac doar femeile si atat. Am spus pe un ton jos.
Blondul se ridicase de la locul lui si se apropiase amenintator de mine. Se asezase pe picioarele mele si incepuse sa se joace in parul meu negru ca taciunea. M-am obisnuit deja cu afectiunea lui nemarginita fata de mine. Si eu il iubesc pe el, dar, doar ca pe un frate nimic mai mult. Taki este bisexual si uneori imi este frica prin preajma lui. Adica serios, sunt frumos, cine nu ar atenta la fundu' meu?
Mi-am ridicat privirea spre blond. Ma reflectam in ochii lui albastri, caci si el se uita la mine acum. E frumos, trebuie sa recunosc, dar nu am ajuns asa de departe incat sa...
- Si daca iti fac asta... te exciti nu-i asa? Intrebase Taki in timp ce-si coborase o mana la pantaloni mei, care din greseala aveau slitul desfacut.
Am inabusit sunetul umilitor, si i-am raspuns.
- Nu am nimic si termina! La naiba! Ti-am spus ca nu-s ga... insa nu am reusit sa termin caci buzele mi-au fost acoperite de ale lui.
Ciudat, dar nu l-am respins, ci l-am lasat sa-mi exploreze in voie lacasul umed. Limba sa o mangaia pe a mea sau mai degraba vroia sa ma provoace, pentru a ma juca si eu. A reusit. Am inceput un duel, insa nu durase mult, caci l-am impins si a cazut pe jos.
- Ce te-a apucat Taki? Credeam ca-mi respecti orientarea sexuala... Am zis in timp ce m-am sters la gura cu dosul palmei.
- Scuzama amice, dar esti... frumos.
- Stiu ca sunt frumos. Eu cam trebuie sa plec, am programare la doctor... ultimul cuvant l-am accentuat.
Blondul m-a salutat si si-a afisat vesnicul zambet pe chip.
M-am incaltat si am parasit apartamentul in graba. Nu vreau sa intarzi. Am nevoie de tratamentul acela, chiar daca e jenant. Am apasat butonul ce imi chema liftul si l-am asteptat in timp ce bateam din picior. Blocul acesta este pentru oameni bogati, ca si Taki. Doar apartamente de lux.
Peretii sunt vopsiti in galben iar pe langa scari sunt plante decorative, impreuna cu un covor rosu ce coboara pana la parter.
Ajuns afara am urcat in masina si am pornit rapid. Nu-mi permit sa intarziu. Cine stie, daca se enerveaza? Poate imi musca o bila sau mai rau... ma musca de cap? M-am strambat in cap cand imaginatia mea bogata imi proiectase imaginea.
Am dat drumul la radiou pentru a ma relaxa putin si sa nu ma mai gandesc la Minoru' macar un moment. Insa, am ajuns. Am coborat si am apasat pe butonul de la chei. Mi-am activat alarma. Am ranjit.
In mai putin de 4 minute ma aflam in fata cabinetului sau si incercam sa-mi ucid acele sentimente de frica. In fond, doar nu sunt ceva medium sa stiu totul. Nu? Nu sunt, nu-i asa?
Am apasat clanta si am patruns in incapere. Satenul se intoarse numai decat si afisase o dantura perfecta, impreuna cu o privire... indecenta.
- Bun venit, Yuki. Putem incepe? intrebase pe un ton absolut normal, de parca avea sa ma consulte, nu sa mi-o suga...
Am inclinat din cap in semn ca da si am luat un loc pe pat, dupa ce mi-am indepartat pantaloni si boxeri.
- Relaxeaza-te. Nu musc si nici nu mananc persoane.
Am inghitit in sec.
- Stiu. Am raspuns zambiindu-i fals.
Isi invelise mainile cu vesnicele manusi albe iar in palme se afla lichidul "minune" care cica avea sa ma vindece.
Se asezase in genunchi in fata mea si ma intrebase :
- Esti pregatit?
- Da... cred. Am spus.
Si-a asezat mainile pe amicu' meu si l-a uns, apoi mi-a cuprins in gura bilele. Am gemut, dar mi-am pus mainile la gura imediat. S-a oprit.
- Nu trebuie sa te ascunzi, e perfect normal tot ce se intampla.
Normal? Poate pentru el e normal. Pentru mine nu e nici pe departe normal. A inceput sa-mi rasfete scula... iar eu sa scap tot felul de sunete rusinoase, deoarece din vina unui barbat le scot.
Distractia deabea incepe...



Muhahaha. Sper sa va placa <.<
Ps. ; necorectat.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#9
- Nu trebuie sa te ascunzi, e perfect normal tot ce se intampla.
Normal? Poate pentru el e normal. Pentru mine nu e nici pe departe normal. A inceput sa-mi rasfete scula... iar eu sa scap tot felul de sunete rusinoase, deoarece din vina unui barbat le scot.
Distractia deabea incepe... asta a fost cea mai tare faza din fic:))
ai realizat un fic minunat, pervers si comic astept in continuare sa vad ce se intampla cu doctorul pervers. sper sa aduci repede nextul
ps. saracu Yuki cine stie ce o sa faca atunci cand afla ca totul a fost o farsa:))
“E mai bine sa meriti laude si sa nu le primesti decat sa le primesti fara sa le meriti.” (Mark Twain)

[Imagine: caeb32ab60edb0_full.jpg]

#10
Capitolul 4.



Stateam linistit in fata ferestrei asteptandu-mi pacientul. Inainte sa ma ocup de el am primit o fisa de la prietenul sau cu tot ce ar trebui sa stiu despre el. Pare un tip destul de interesant, insa ce ma impresioneaza cel mai mult la el sunt ochii aceia gri. Nu am mai vazut asa ceva pana in ziua de azi, iar daca erau lentile mi-as fi dat deja seama. Umitor.
Totusi, nu pot sa ma imi las garda jos. Chiar daca se comporta asa si este un narcisit inascut nu e neaparat sa fie si un prost care nu-si da seama de nimic.
- Ah, te-am vazut. Am spus pe un ton jos.
Acum tot ce am de facut e doar sa-mi astept prada. Eu trebuie doar sa-l introduc in lumea asta unde barbatii sunt un cuplu, sau cum le spune el 'gay' apoi 'misiunea' mea s-a terminat. Nu pot sa refuz rugamintea lui Taki pentru ca imi ofera o suma destul de frumusica. O suma pe care nu as putea s-o castig fiind doar un umil doctor.
Am auzit cum cineva apasa clanta si m-am intors cu o viteza neobisnuita. La intrare sta chiar Yuki, frumosul si narcisistul Yuki.
- Bun venit, Yuki. Putem incepe? Am intrebat pe un ton absolut normal, iar el mi-a raspuns printr-o simpla inclinatie a capului.
- Relaxeaza-te. Nu musc si nici nu mananc persoane.
- Stiu. Mi-a raspuns sec, apoi mi-a afisat unul din zambetele sale false.
Mi-am invelit mainile cu vesnicele manusi albe si in palme mi-am turnat lichidul "minune" care cica avea sa-l vindece. Daca ar sti el ce scop am eu cu toate astea m-ar ucide si pe mine si pe Taki, dar ce sa-i faci? Dragostea e mare. M-am asezat in genunchi in fata lui si l-am intrebat:
- Esti pregatit?
- Da... cred. A raspuns prompt.
Mi-am asezat mainile pe amicu' lui si l-am uns, apoi i-am cuprins in gura bilele. A gemut stins,punandu-si mainile la gura imediat.
- Nu trebuie sa te ascunzi, e perfect normal tot ce se intampla. I-am spus pe un ton cat mai credibil si calm.
A facut ochii cat cepele de parca tocmai i-am dat in cap cu o tigaie, insa intr-un final a ridicat ambele maini, insemnand ca s-a predat. Trebuie sa-l invat sa-i placa. E doar o chestiune de timp pana el singur o sa caute placere, apoi Taki revine si eu ies din viata lui exact cum am si aparut; pe neasteptate. Nu pare asa de greu, insa necesita ceva timp.
I-am cuprins mandria in cavitatea bucala si am inceput miscari sus-jos si tot asa. Pe gura brunetului au inceput sa iasa tot felul de sunete obscene ce mi-au intarit 'tovarasul' pana si mie. Este greu. Oricine si-ar dori sa aiba un asemenea partener ca Yuki, exceptand comportamentul bineinteles. E cel mai frumos baiat pe care l-am vazut pana acum, pacat ca e asa de narcisist si cel mai pacat este ca trebuie sa-l 'returnez'. Sau nu? M-am oprit brusc.
- Doctore' fa orice trebuie, dar fa-l pe Yuki sa caute placere la barbati. Iti dau cat vrei. Ne-am inteles?
Am clipit de cateva ori si l-am privit din nou pe tanarul din fata mea.
- Esti sigur? Asta ar putea sa te coste destul de mult, si-n plus mai exista si riscuri. S-ar putea indragosti de mine.
Taki a inceput sa rada, rautacios as putea spune.
- Nu fi idiot! Tu fa ce trebuie ca sa-i placa barbati, de restul ma ocup eu, batrane.

Am clipit de cateva ori si mi-am ridicat privirea inspre' tanarul din fata mea.
- S-a intamplat ceva? Am ceva pe fata sau ce?! Nu merge bine ceva? A spus pe un ton grav. O sa raman ipotent?! a tipat si a inceput sa gesticuleze.
- Nu, prostule... eu doar mi-am amintit de ceva. Astazi am terminat revino saptamana viitoare, joi daca poti. I-am zambit.
M-am ridicat in picioare si cu dosul palmei m-am sters la buze. Pustiu' s-a ridicat si el de pe suprafata moale si-a tras hainele pe el si mi-a spus pe un ton jos:
- O sa ma vindec, doctore?
- Da, ai rabdare. O sa fi in regula.
- Multumesc mult. A rostit apoi a iesit, trantind usa in urma lui.
Am dat din cap negativ. Ce tanar lipsit de griji. Pentru el platesc alti doar ca sa-l castige macar o noapte in pat. Bietul Yuki, daca apuca o zi in pat cu Taki o sa-si rupa posteriorul in doua sau mai multe bucati. Inca nu stie ce sarpe are pe langa el. Probabil ca Taki s-a mai dat la Yuki si cum acesta l-a refuzat a venit la mine. Tipul asta ar fi instare de orice ca sa obtina ce-si doreste, cu alte cuvinte mai bine doar mi-as face 'treaba' si m-as da laoparte. Nu am nevoie de surprize si asa am deja un partener. Mi-am atins obrazul cu un deget.
- Daca stiu ca e asa periculos, de ce inca mi-l doresc? Macar o noapte... si o sa fiu multumit. Am soptit, incet, ca nu cumva cineva sa ma auda.
Doua batai s-au auzit in usa, insa nu le-am bagat in seama. Poate daca ma prefac, ca nu sunt aici o sa plece persoana care ma deranjeaza. Liniste, am nevoie de liniste sau o partida buna ca sa nu-mi mai ocup mintea cu lucruri despre Taki si Yuki. Subiectul asta ma streseaza un pic. Fara sa fiu in 'paza' doua brate calde m-au cuprins intr-o imbratisare, de la spate.
- Tom... am rostit.
Doar atingerile lui ma pot face sa simt tot felul de fiori pe sirea spinarii. Si-a apropiat buzele de urechea mea si mi-a luat lobul 'in atac'. A inceput sa-l linga si sa-l muste usor, astfel provocandu-mi mie tot felul de furnicaturi, placute.
- Ryo, ai spus ca astazi vi acasa mai repede. Am, adica avem amandoi nevoie de un moment in care sa ne relaxam. A rostit senzual, soptit.
Atat mi-a trebuit ca sa imi pierd controlul. M-am eliberat din imbratisare si l-am trantit pe Tom in pat. Cei drept, e doar un pat pe care am facut nenumarate consultatii pacientilor, dar e bun de asemenea pentru cateva clipe minunate. Mi-am inlaturat halatul astfel ca am ramas intr-un tricou si intr-o pereche de blugi.
M-am napustit asupra lui Tom, ca si cum m-as fi aruncat asupra pradei.
- Scuze, Tom, promit ca o sa ma revansez. I-am soptit in timp ce-i sarutam gatul.
Ii gustam fiecare particica. Urcam tot mai sus. Am ajuns la lobul urechii drepti. E randul meu sa-i intorc placerea pe care mi-a provocat-o cat timp am fost in picioare. Am inceput sa ma joc, sa-l ling si sa-l musc usor, astfel ca blondinul meu mi-a prins tricoul in maini, strangandu-l. Am prins de tricoul lui de un alb imaculat si l-am sfasiat dintr-o data.
I-am prins muguri intre degete si am tras putin, a gemut. Micuti s-au intarit la atingerile mele. Mi-am coborat chipul pana la nuri si i-am luat pe rand. Pe primul nur, l-am lins incet si am facut cercuri pe langa el, iar pe al doilea l-am muscat si l-am supt precum face si un prunc, cu sanul mamei sale.
Am tras de slit si cu o singura mana mi-am scos 'bestia' afara. Intre timp Tom si-a scos si el pantaloni, aratandu-mi de fapt cat de doritor este.
L-am patruns dintr-o data, iar blondinul a inceput sa geama. Pot sa simt cum ma intaresc din ce in ce mai tare si asta datorita 'melodiei' pe care mi-o canta Tom.
Nu am mai avut parte de sex cu blondul de o luna si ceva. Ma bucur ca s-a gandit si el sa vina aici pentru o partida incendiara.
Miscarile de dute-vino au devenit din ce in ce mai rapide, astfel ca am inceput sa gem si eu. Mi-am pus mainile pe dupa Tom si l-am ridicat, cerandu-i sa-si treaca picioarele pe dupa talia mea. M-a ascultat si in continuare si-a trecut si mainile dupa gatul meu.
I-am luat buzele captive, introducandu-mi limba in cavitatea sa bucala. In 'campul de lupta' limbile noastre se bateau pentru victorie, dar desigur nu are cum sa ma domine Tom.
Blondul a inceput sa se miste si singur, insa desigur cu o viteza destul de mare, astfel cauzandu-mi o placere enorma. I-am muscat usor buza inferioara si m-am eliberat inauntrul lui. Cum Tom nu s-a terminat m-am vazut nevoit sa-i fac laba, iar in scurt timp s-a eliberat si el.
Acum ne aflam intr-o liniste enervanta, daca ma intrebi pe mine. Am zambit.
- Te iubesc, Ryo. A soptit blondul pe un ton ragusit.
- Si eu te iubesc Tom. I-am spus sarutandu-i fruntea.
Stateam intinsi pe pat, uitandune unul la altul. Mi-am apropiat chipul de al sau si i-am prins gura captiva, introducandu-mi limba in lacasul sau dulce. Poate ca sunt un pervers, dar tin la el, la iubitul meu.
- Aaaaaaaa! s-a auzit un tipat.
Am rupt sarutul si am privit usa. In dreptul ei se afla...
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)