Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Amprenta

#11
Ch 4


Deci , cred ca sunt cel mai prost om de pe planeta . Eu Claus Evans sunt oficial cea mai nefericit om de pe pamant ,dupa ce ca m-am certat cu prietenii mei a trebuit sa merg la scoala si cu copila aia . Acum sa nu o luam personal , dar of ....... viata asta este asa de grea . Nu o urasc si nici nu simt o repulsie atunci cand o vad sau stau langa ea dar este vorba si de sentimentele mele .Totul este nou pentru mine si nu , nu m-am obisnuit cu ideea de a sta cu o persoana mai speciala . Probabil ca acum ma credeti o persona oribila , un tiran , un om care nu merita iertare dar trebuie sa ma intelegeti si pe mine sunt un adolescent cu hormoni . Cea mai mare greseala pe care as putea sa o fac , ar fi sa ii spun ca si eu o plac . Mda .....este adevarat , imi place Reina sau Rein sau cum o fi dar nu pot sa fac nimic , este cea mai buna prietena a Larei , in plus nu cred ca e bine sa ai ca parinte doi adolescenti cu hormoni despartiti doar de un perete . Eu sunt barbat in toata firea , am si eu limetele mele daca , doar daca sar uita la mine si ar sti ca o plac cred ca am rupe patul. Dar Dumnezeu sa ne pazeasca daca nu imi fac cruce de fiecare data cand ma gandesc la asta . De fapt ma tem mai mult de reactia preietenilor mei , da suna ca un fricos dar chiar imi este frica. Nu as putea sa rezist umilintei avand in vedera ca sunt regele scolii , adica ori cine mi-ar cadea la piciore chiar si barbati , tocmai de aia nu mai ies cu fete si chiar pot sa spun ca sunt gay . Parintii nu spun nimic , adica nu au avut ce sa spuna . Tata a spus ca ma sustine si ca este prea devreme ca sa pot sa imi dau seama ce fel de orientare sexuala am ( te rog am avut 3 iubiti pana acuma si in rest o gramada de fete cred ca pot si singur sa imi dau seama ce orientare sa am ) , mama a spus ca este vina ei ca nu mi-a acordat prea multa atentie si ca de aia mi-am gasit fericirea in bratele barbatilor . Ete si , de aia nu mai pot eu plus ca nu eu m-am aruncat ci ei da sa fim clari eu nu o sa iau nici o data locul fetei , de asta sunt sigur .
In fine sa revenim la lucruri mai importante acum . Singura cale de a ne proteja pe noi de noi este sa ma comport cat mai rece cu ea si da , sunt constient ca o ranesc dar nu am alceva de ales . Si nu am de gand sa o violez doar sa o speri , nici odata nu am intentionat sa o ranesc iar daca e sa avem relatii mai intime as vrea sa o fac cu totul altfel , nu la fel ca ceilalti . Nu doar o noapte si atat , 10 minute de placere si asta e tot gata , vreau sa facem dragoste toata noaptea si ziua daca este posibil fara sa ne intereseze ce ar spune alti , sa ne intereseze ca ne aud toti si chiar daca ne-am desparti sa ramanem prieteni iar daca e sa ramanem impreuna , pe mine nu m-ar deranja si niste copii dar nu acum mai incolo . Momentan incerc sa imi limpezesc mintea si incerc sa gasesc o iesire din tot rahatul in care m-am bagat . Stiu ca nu o sa ma credeti dar cred ca mi-as trage un glont in cap acum si nu numai pentru ca am lovito cat si pentru tristetea si frica din ochi cu care ma priveste . Sincer nu asta vroiam sa vad , vroiam sa vad doar dragoste si fericire atunci cand se uita la mine .
Am oftat si am aruncat cutia de prezervative in spate , cred ca a zburat pe geam da , na acuma poate le gaseste alcineva si le foloseste ca de sunt de firma , m-am ridicat si am intins mana ca sa ma apuce si cu greu sau cred cu mult curaj a intins mana mica si subtire ca sa o ajut .
- Stai jos am spus si amaratat canapea .
Am scos un servetel din pachetul care era pe masa si l-am udat putin cu apa dupa care am inceput sa ii tamponez ochii care incepusera sa se umfle si fara sa imi dau seama am sarutat locul unde am lovito .
- Imi cer scuze , stiu ca nu o sa ma ierti spun si astept sa reactioneze cumva .......

#12
Hm...Pentru inceput, ma bucur ca nu ai renuntat la fic. Ai fi putut sa pui Clous p.o.v... Prima data cand am citit clous m-am intrebat cine e ala. :)) Uitasem. Asadar o place pe Reina (ce nume frumos). Acum nu stiu daca asta intra in categoria yaoi...Dar la inceput ai spus tu ceva de...Ca Reina o sa devina un EL. Nu vreau sa te supar, dar ai o multime de greseli. Capitolul e interesant, nu pot spune ca nu, dar gramatica e praf. Faci unele fraze kilometrice. De exemplu: ''Nu doar o noapte si atat , 10 minute de placere si asta e tot gata , vreau sa facem dragoste toata noaptea si ziua daca este posibil fara sa ne intereseze ce ar spune alti , sa ne intereseze ca ne aud toti si chiar daca ne-am desparti sa ramanem prieteni iar daca e sa ramanem impreuna , pe mine nu m-ar deranja si niste copii dar nu acum mai incolo ''

''Tata a spus ca ma sustine si ca este prea devreme ca sa pot sa imi dau seama ce fel de orientare sexuala am ( te rog am avut 3 iubiti pana acuma si in rest o gramada de fete cred ca pot si singur sa imi dau seama ce orientare sa am ) , mama a spus ca este vina ei ca nu mi-a acordat prea multa atentie si ca de aia mi-am gasit fericirea in bratele barbatilor ''

Draga, pune punct ca nu te musca. Ai nevoie si de virgule si de puncte. Ai greseli de gramatica pe care nu ti le spun. Poti sa le vezi si tu. Nici eu nu sunt perfecta, nimeni nu e. Eu intodeauna ascult sfaturile celorlalti si incerc sa fac precum mi se spune. Si prea multe puncte de suspensie.
Nu sunt rautacioasa si nu asta e intentia mea.
Sper ca nu te-ai suparat pe mine. Ti-am lasat comul de o pagina :P Scuze!
Astept nextul cu nerabdare. Sa nu ma dezamagesti! Kissu yo!
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~

#13
Hey, am revenit si eu cu acest next sa vad cine vorbeste, da am ramas confuza, dar mi-am dat seama in cele din urma. Si se pare ca @Kira's Skarlet, mi-o luat-o inainte. NU am mai sounsi eu acelasi lucru, dar am sa te incurajez...Sper ca vezi asculta sfaturile ei.
Nu pot sa neg faptul ca imi place felul tau de a descrie, nu ma plictiseste si credema cand vad un capitol in care nu are nici o linie de dialog.... @_@..te org eu Doamne sa fie ceva. Imi place ca regreta tot ce face Clous, poate a fost un pic violent, poate mai mult, dar a regretat. Eu acum sper sa fie totul in regula si sa nu mai fie si alta cearta.
Spor la tastat^^

P.S. Poate ma anunti de next ;)
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)